Відео SEO та метадані відео

 1. ВІДЕО SEO: ЯК РОБОТАЄ?
 2. Крок 1. Додайте метадані відео
 3. Крок 2: Карта сайту
 4. Крок 3: Закриті титри
 5. Крок 4: Створення посилань: глибокі посилання в соціальному обміні
 6. Отримати відео SEO право і отримати більш високий рейтинг

Ваш відеовміст заслуговує на найбільшу аудиторію. Бажано аудиторію, яка відвідує ваш власний веб-сайт. Щоб залучити цих глядачів, важливо переконатися, що ваш відеовміст можна знайти в Інтернеті. Цей блог надає вам покрокове керівництво та поради щодо SEO відео.

ВІДЕО SEO: ЯК РОБОТАЄ?

Насамперед Насамперед. Дослідний переклад для відео SEO: відео пошукова оптимізація. Іншими словами: оптимізація відео, щоб вони отримали високий рейтинг в результатах пошуку. Ці двигуни ще не "розуміють" рухомі зображення, що означає, що пошукові системи потребують вашої допомоги в результатах рейтингу.

Подібно до "звичайної" пошукової оптимізації, ключові слова однаково важливі для SEO відео. Чим краще ваші ключові слова відповідають вмісту, тим краще ваш вміст буде оцінюватися за релевантністю. З відео ви можете перейти до наступного рівня. Ви можете використовувати метадані відео, Sitemap відео , закриті титри , deeplinks і відео-фрагменти, щоб пояснити, про що йде моє відео . Ми допоможемо вам пройти через кожен крок відео SEO.

Крок 1. Додайте метадані відео

Метадані - це інформація, яка описує аспекти вашого відео. Буквально це «інформація про інформацію». Однією з функцій метаданих є опис вмісту відео. Цей текстовий опис робить відео "читабельним" для пошукових систем. Метадані дозволяють пошуковій системі індексувати ваше відео, що полегшує пошук людей. Відео грубо допускає два типи метаданих: "метадані джерела" та "додані метадані".

Метадані джерела - це технічна інформація про ваше відео, наприклад, тип файлу, налаштування камери та час запису. Ваша камера та програмне забезпечення для редагування автоматично додають цю інформацію до відеофайлу.

Додані метадані - це інформація, яку ви додаєте до відеофайлу самостійно. Ці дані особливо важливі для відео SEO, оскільки воно містить предмет відео. Пошукові системи використовують метадані для додаткових ключових слів. Тому ретельно продумайте, які ключові слова ви використовуєте.

Порада. Планувальником ключових слів у AdWords можна шукати теми та перевіряти відповідні пошукові терміни.

Наведені нижче метадані відео є важливими для вашого відео SEO :

 • Опис
  • Опис дуже важливий. Тому вони залежать від текстового опису, доданого до відеофайлу. Цей опис не обов'язково використовується для індексування вашого відео, але він відображається в результатах пошуку. Зробіть це помітним описом, який містить найважливіші ключові слова. Краще всього їх розмістити на початку опису.
 • Теги
  • Вони можуть здатися важливими, але вони допомагають пошуковим системам вирішувати, про що йде моє відео. Використовуйте найважливіші ключові слова як теги.
 • Назва
  • Покладіть ключові слова на передній частині заголовка. Наприклад: "Відео SEO: поради та хитрощі" працює краще, ніж "Дізнатися кращі поради для SEO відео".
  • У вас приблизно 50-60 символів.

На скріншоті нижче показано метадані відео. Ви можете знайти назву, опис, мініатюру тощо.

Технічний факт : в технічному плані опис називається розміткою. Пошукові системи мають інший стандарт для націнок. Пропозиція Blue Billywig послуги щоб додати всі метадані до вашого відео, без необхідності піднімати палець. Використання іншої платформи? Перевірте інструмент тестування багатих фрагментів щоб дізнатися, чи можна читати відео пошуковими системами. Хочете отримати більше інформації про метадані відео та технічні аспекти? Ми маємо вас покриті a технічне відео SEO як-б для вас.

Відео відображається в результатах пошуку у формі насичених фрагментів : невеликий ескіз із описом відео. Google створює цей опис, але ви можете допомогти. Переконайтеся, що ескізи та опис є точним поданням вашого вмісту. Не відображається фрагмент? Не турбуйтеся. Це займе деякий час, перш ніж пошукові системи створить багатий фрагмент.

Порада. У результатах пошуку Google відображаються великі фрагменти. Дослідження з відстеженням очей показує, що люди приділяють більше уваги результатам візуального пошуку. Тому переконайтеся, що використовується мініатюра, як у прикладі вище. І зробіть мініатюри виділеними.

Крок 2: Карта сайту

Карта сайту дає пошуковим системам чіткий огляд вашого сайту Карта сайту дає пошуковим системам чіткий огляд вашого сайту. Мапи сайтів складаються з тегів, у яких ви описуєте своє відео. Відмінність від звичайної карти сайту полягає в тому, що карта сайту містить теги для метаданих відео. Немає ніякого значення для відео SEO, чи створюєте ви абсолютно новий мапа сайту або додаєте теги до існуючої карти сайту.

Порада. Переконайтеся, що мапа сайту максимально повна. Чим більше інформації, тим краще пошукові системи індексують ваше відео.

Крок 3: Закриті титри

Закриті титри зазвичай використовуються як субтитри для людей із вадами слуху. Тут кожен звуковий звук перетворюється в текст. Закриті титри дозволяють кожному розуміти ваше відео, а також допомагає вашому відео SEO.

Закриті титри додаються як текстовий документ. Google витягує ключові слова з цих підписів, що дозволяє ще більшій кількості людей знаходити ваше відео.

Потрібно більш переконливо? Закриті титри дуже зручні, коли люди переглядають відео в просторах, де вони в основному відключені. Пам'ятаєте тишу в залі очікування?

Крок 4: Створення посилань: глибокі посилання в соціальному обміні

Іншим важливим питанням є побудова посилання Іншим важливим питанням є побудова посилання. Це посилання з зовнішнього веб-сайту на ваш. Чи є це посилання з відомого та відповідного веб-сайту? Тоді ви вдарили золото.

Будівництво відеозв'язку - це все про глибоку зв'язок. Глибоке посилання - це основне посилання, яке вказує на платформу, де можна знайти ваше відео. Чи розміщено відео на Vimeo? Тоді глибока зв'язок - це Vimeo.

Якщо вашою метою є залучення трафіку на свій веб-сайт, ви не хочете, щоб вони йшли в інше місце. Те, що допомагає, використовує власну онлайн-платформу відео. Це дозволяє додати власний глибокий зв'язок і прямих глядачів на ваш власний веб-сайт.

Спільний доступ до спільного доступу - це спільний доступ до свого відео в соціальних мережах Спільний доступ до спільного доступу - це спільний доступ до свого відео в соціальних мережах. Тому переконайтеся, що до вашого відео додані кнопки спільного доступу. З платформою або без платформи: це дуже цікаво для побудови посилань, оскільки поділ означає, що ваше відео можна знайти в різних місцях в Інтернеті.

Отримати відео SEO право і отримати більш високий рейтинг

Бажаєте покращити свою позицію в результатах пошуку? Ми любимо допомагати. Використовуйте Blue Billywig Player, щоб продемонструвати свої відповідні, освітні або розважальні відео. Разом ми можемо генерувати більше переглядів, трафік і досягти більш високого рейтингу в результатах пошуку.

ВІДЕО SEO: ЯК РОБОТАЄ?
ВІДЕО SEO: ЯК РОБОТАЄ?
Використання іншої платформи?
Хочете отримати більше інформації про метадані відео та технічні аспекти?
Не відображається фрагмент?
Потрібно більш переконливо?
Пам'ятаєте тишу в залі очікування?
Чи є це посилання з відомого та відповідного веб-сайту?
Чи розміщено відео на Vimeo?