Відеоогляд програми для організації ключових слів Keyword Organizer

Дорогі друзі, я продовжую розповідати про тих сервісах і програмах, які постійно використовую у своїй роботі з просування сайтів.

Сьогодні мова піде про програму Keyword Organizer , Якої поки немає аналогів ні в англомовному інтернеті, ні в рунеті. Вона з'явилася всього три місяці тому. Я придбав її відразу, як тільки дізнався про неї і подивився відеоролики про її функціонал. За цей час вона міцно зайняла своє місце в моєму арсеналі SEO інструментів.

Update: розробник перейменував цю програму в Keyword Researcher Pro.

Досить слів, краще подивіться відео 🙂:

Партнер відеоуроку ( як потрапити ): ROOKEE - система автоматизованого просування сайтів .

Відео краще дивитися в повноекранному режимі в якості 720 HD. Також не забувайте підписуватися на мій канал на Youtube, щоб не пропустити нові відео.

Саме таких функцій, які пропонує цей софт, мені давно не вистачало. Keyword Organizer дозволяє зручно систематизувати і організовувати ключові слова.

🔥 До речі! Я планую випустити платний курс з просування англомовних сайтів. Якщо цікавить, можете подати заявку в ранній список через цю форму , Щоб першими дізнатися про вихід курсу і отримати спеціальну знижку.
Запрошую вас підписатися на мої канали в Telegram:
@shakinru - просування в рунеті.
@burzhunet - англомовне SEO.

Як і все хороше в цьому світі, програма платна. Коштує $ 77. Але я приготував бонус для читачів shakin.ru. Я написав розробнику програми і розповів, що збираюся зробити відеоогляд Keyword Organizer і розповісти про нього російськомовним користувачам, щоб софт отримав популярність в рунеті. Ентоні пішов мені назустріч і зробив так, що всі, хто вирішить придбати ківорди Організатор по моїй посиланням, отримає знижку в $ 10, тобто програма обійдеться їм усього в 67. Ось ця сама посилання для отримання знижки.

Update: знижка більше не працює, так як розробник софту припинив її дію.

Протягом всього видеоурока у мене на колінах сидів мій улюблений пудель Бабай, який час від часу натискав на клавіатуру і намагався дихати в мікрофон, так що не звертайте уваги на сторонні шуми 🙂. Я сфотографував Бабая під час створення відео:

Я сфотографував Бабая під час створення відео:

У сьогоднішньому відеоогляді я розповів про основні функції Keyword Organizer, показав на прикладі, як зібрати імпортувати пошукові запити в цю програму, як з ними працювати і як їх систематизувати.

Крім цього, я поділився своєю напрацюванням щодо ще більш ефективної роботи з цим софтом в зв'язці з популярною програмою для збору ключових слів Key Collector. На мій погляд, саме використання цих двох програм в зв'язці дає найкращий результат.

У підсумку за допомогою розглянутої в сьогоднішньому огляді програми можна швидко і зручно працювати з будь-якими за розміром списками ключових слів. Все буде впорядковано за списками і статей.

До речі, для програмістів сьогоднішній відеоогляд може дати ідеї для створення програми, яка буде оптимізована під організацію пошукових запитів стосовно для рунета. Ніша на даний момент вільна. Якщо підключити імпорт з Key Collector'а безпосередньо, або збір даних з Yandex Wordstat, то софт може вийти дуже цікавим і затребуваним. Якщо створите такий - черкніте старому Глобатор пару рядків 😉.

Думаю, в одному з наступних відеоуроків я розповім про те, як збирати пошукові запити в програмі Key Collector.

Якщо цікавить, можу порекомендувати послуги Олександра Павлуцького, який професійно займається підбором ключових слів для сайтів (для рунета). Подробиці пожет дізнатися по цим посиланням .

Бажаю вам успішного просування ваших сайтів!

Глобатор

постовий ( як потрапити ): Пошукова оптимізація і просування сайтів - корисний блог для оптимізаторів і веб-майстрів seosea.net.

Десерт на сьогодні - відео про те, як прості хлопці з Англії запустили кулю з відеокамерою, який долетів до стратосфери:

Підпишіться на розсилку блогу з корисними матеріалами по SEO


Оцініть, будь ласка, статтю, я намагався :):