ВІДГУК OK Sender програма для розкрутки однокласники

Доброго часу доби, дорогі друзі! Доброго часу доби, дорогі друзі Хотілося б поділитися з вами інформацією як просунути і розкрутити групу / співтовариство в «Однокласниках» Якщо робити все самостійно, доведеться віддати купу часу (і не факт, що вийде). Вам доведеться вручну запрошувати користувачів, спілкуватися з кожним, відправляти повідомлення (а за однотипні соціальна мережа банить), дивитися статистику, просити користувачів поставити «Клас» ...
Навіщо вам витрачати так багато часу, коли все вже автоматизовано? OKSender - програма для розкрутки і просування і в соціальній мережі «Однокласники». ПО створено з урахуванням алгоритмів роботи соцмережі, тому з нею ви економите до 87% часу (за заявою розробника).

Для тих, хто вважає її зборищем старичків, хочу зазначити, що дана аудиторія є однією з найбільш платоспроможних, так що ігнорувати її я б не радила.

Для кого буде корисна ця програма?

- Для людей, які займаються просуванням інфотоваров, товарних партнерок, розвиває свій бренд або розкручує сторінку / групу і хоче поставити все це справа на автомат. І звичайно ж розуміє яку цінну аудиторію можна знайти в Одноклассниках. Це БОМБА, хлопці!

Які функції надає OKSender? Що можна робити з програмою?

  • Запрошувати користувачів у друзі і в вашу групу.
  • Відправляти рекламні повідомлення і робити масові розсилки.
  • «Гуляти» за профілями і викликати цікавість потенційних клієнтів.
  • Перевіряти валідниє / невалидность акаунти в чекер.
  • Зберігати користувачів, яких ви Спарс.
  • Парсити інформацію з груп, а також парсити користувачів і багато іншого.

Поки що на ринку немає аналогів, які б працювали з «Однокласниками» так швидко і продуктивно. Кожен покупець програми для просування отримує набір додаткових оновлень + консультації від служби технічної підтримки + відеоуроки по установці, налаштуванню і використанню програми для просування.

На офіційному сайті розробника можна познайомитися з набором доступних функцій:

Так само як і у варіанті програми для Вконтакте, є гнучкі настройки і можливість використання проксі, антікапчі, автовідповідача. Крім цього в програмі вбудована функція, що дозволяє імітувати дії живої людини, так що можна не боятися за свій профіль і спокійно працювати.

Програма має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, не має абонентської плати (купується раз і назавжди. Всі оновлення безкоштовні), має відмінну тех.підтримку, чітко реагує на зміни соціальної мережі, має прив'язку до комп'ютера, так що не намагайтеся шукати зламану версію.

Підводячи підсумок, можу з упевненістю рекомендувати OK Sender програма для розкрутки в мережі однокласники автор Діма Мурзіч, всім тим, хто цінує свій час, хоче автоматизувати велику частину своєї роботи при цьому збільшуючи свій дохід. Якщо ви з головою підійдете до цієї програми, ви одуреете від постійно зростаючого доходу!

Так само подивіться щось з робочих методик тут.

З повагою Наталія Акулова

PS Дякую вам, що ділитеся моїми статтями в соціальних мережах і залишаєте коментарі! Ви даєте мені стимул рухатися далі!

Так само читайте інші огляди і підписуйтесь на оновлення ! Бажаю вам відмінною тижні і великих заробітків!

СПАСИБІ ЗА репоста, ДРУЗІ:

Навіщо вам витрачати так багато часу, коли все вже автоматизовано?
Для кого буде корисна ця програма?
Які функції надає OKSender?
Що можна робити з програмою?