Відкриття на картках планети

Планета Карти є динамічною компанією з електронної комерції з місцем розташування в Тулузі, Марселі та Берліні, орієнтована на виведення найкращого в захоплюючому секторі Web2Print. Крім Франції та Німеччини, ми також обслуговуємо наших клієнтів у Англії, Іспанії, Італії та Нідерландах, а також поставляємо нашу продукцію по всій Європі! У 2015 році Планета Картс придбала Bonnyprints GmbH, відому в Німеччині як Wunderkarten.de.

Ми вважаємо, що абсолютно всі можуть бути творчими, і ця віра дозволила нам стати однією з найуспішніших інтернет-магазинів Європи для красиво оформлених карт. Ми допомагаємо нашим клієнтам створювати свої власні друковані продукти в Інтернеті, починаючи від персональних оголошень про народження та високоякісних весільних карток, аж до найцікавіших днів народження або вечірок та різдвяних листів. Працюючи на девізі «ми друкуємо ваше життя», ми не зупиняємося на розробці карток - ми також пропонуємо широкий вибір фотографічних продуктів, які можна налаштувати, щоб відсвяткувати великі і малі спогади в житті наших клієнтів.

Наш веселий, працелюбний дух заслужив нам місце №1 у серцях наших французьких клієнтів. Ми надзвичайно пишаємося тим, що отримали нагороди від Європейської спільноти електронної комерції та вдячні за майже 2 мільйони лояльних клієнтів. З більш ніж 100 співробітниками, що охоплюють всю Європу, щоб зробити планети плати пристрасним, ентузіазмом робоче місце це, у нас є великі плани і з нетерпінням чекаємо світлого та інноваційного майбутнього.

Планета Карти є динамічною компанією з електронної комерції з місцем розташування в Тулузі, Марселі та Берліні, орієнтована на виведення найкращого в захоплюючому секторі Web2Print