Відмінний спосіб масштабування вашого агентства

Зростаючи свій бізнес і додаючи більше доходів, це часто означає велику кількість додаткової роботи для вас.

Але є одна стратегія, яка дуже любила, і я завжди любила, що може додати пристойний шматок доходу, не вбиваючи вас.

Це біла мітка SEO.

У простому англійському, це означає, SEO, де інша компанія робить роботу. Що стосується вашого клієнта, то ваша компанія виконує роботу, і ви просто відзначите її.

Деякі люди не люблять цього і відчувають, що вони приховують його від своїх клієнтів. Якщо ви потрапите в цей табір, рішення легко… просто будьте чесними з клієнтами. Скажіть їм, що ви працюєте з іншою компанією, щоб доставити їхні результати та керувати проектом, щоб вони не повинні.

Це звичайно win-win anyway. Ваш клієнт отримує результати і тільки має справу з однією компанією (ви). Ви отримуєте результати для вашого клієнта і генеруєте більше доходу в цьому процесі.

Протягом багатьох років я займався багатьма різними провайдерами білої етикетки SEO. Дозволяє тільки сказати… Різниця між вершиною та дном… Величезний.

Нещодавно я зустрівся з засновником eBrandz Ніколас Догулін. Потрібно сказати, що я був дуже вражений. Вони не тільки роблять роботу, але й дають вам панель інструментів, де ваші клієнти можуть увійти в систему і побачити свої результати для себе. Це не тільки змушує вас виглядати більш професійно, але робить його дійсно зрозумілим для ваших клієнтів, за що вони платять.

У всякому разі, я попросив Ніка зробити швидкий запис і представити свою службу.

Візьміть його!

-

Ви перебуваєте в веб-грі, або в цифровому агентстві, і в бутику веб-студії, і в фрілансері, або в побіжному шумі.

У вас є великі клієнти (і давайте зіштовхнемося, ймовірно, що деякі не дуже великі клієнти)

Можливо, у вас є персонал або підрядники, які працюють для вас, і ви потрапили в маркетингові канали, щоб залучити більше потенційних клієнтів.

Загалом, все працює нормально. Хоча ви не хочете, щоб все було просто, "ОК", ви хочете розробити і розширити свою роботу, щоб вона могла працювати для вас і досі приносити досконалість своїм клієнтам, надаючи вам свободу працювати в бізнесі. і витрачайте час на те, що ви любите.

Наймання більшого персоналу та повторювані доходи - це те, що може зробити це. Незначна проблема, однак, у вас ще немає достатнього капіталу, щоб найняти більше персоналу, і ви також не впевнені, як можна додати повторювані дохідні послуги, які ваші клієнти хотіли б заплатити за таку вартість, і щомісяця постійно!

Зберігайте речі просто ...

Яка річ потрібна кожному підприємству для того, щоб вижити і вирости? Клієнти!

Як ви можете допомогти своїм клієнтам отримати більше клієнтів? Свинець покоління!

Чудово! Ви можете запропонувати своїм клієнтам керування певними соціальними медіа, або деякі платні кампанії, або здійснити певну пошукову оптимізацію для свого бізнесу. Хоча тоді ви розумієте, що це вимагає інвестицій у часі, щоб навіть не згадати необхідні технічні знання, і що ви, ймовірно, повинні найняти більше співробітників для виконання цього завдання.

Повернутися до креслярської дошки.

Є альтернатива, дуже позитивна альтернатива грошового потоку.

Партнерство з агентством білої етикетки, яке спеціалізується на виробництві свинцю та виконує всю роботу за вас від вашого імені. Ви можете очікувати наступних результатів для всіх ваших клієнтів:

 • На сторінці SEO стратегії і тактики
 • Стратегії і тактика SEO
 • Написання вмісту, наприклад, публікації в блогах, цільових сторінок, сторінки, що переписує сторінки, буде більш орієнтованим на SEO, прес-релізи, інфографіку тощо.
 • Щотижневі та щомісячні звіти
 • Відстеження дзвінків
 • Відстеження форми
 • Інструмент чату
 • Огляди для ваших клієнтів, щоб забезпечити зворотний зв'язок від своїх клієнтів
 • Інтеграція всіх основних інструментів SEO і в одну панель інструментів з логотипом
 • Зв'язок з клієнтами здійснюється через адресу вашої компанії
 • Необмежений безкоштовний детальний SEO / AdWords / Соціальний аудит для вашого процесу продажу
 • Щомісячні інформаційні бюлетені для майна, які ви можете надіслати клієнтам

Все це і більше, від вашого імені, через ваш бренд. По суті, це розширення вашої команди.
Все це і більше, від вашого імені, через ваш бренд
Мета полягає в тому, щоб доставити результати для і для ваших клієнтів, маскуючи домен вашої компанії, електронну пошту та логотип, щоб усе це було зроблено вами та "вашою командою". Не тільки це, але це відбувається через "Вашу" фірмову багатомільйонну власну приладову панель, яка зосереджена на прозорості, підзвітності, освіті та, звичайно, аналізі результатів. Це також має мобільний додаток так його доступний 24/7 для вас і ваших клієнтів.

Саме це і робить eBrandz. Ми знаходимося в Сіднеї, Австралія та на сайті ebrandz.com.au

eBrandz ANZ є австралійським SEO та платними пошуковими агентствами білої етикетки та австралійським підрозділом eBrandz Inc, який надає онлайн-маркетингові результати протягом 13 років на 3 континентах і працює з деякими з найбільших світових брендів для деяких з найбільших агентств. Наша мета на eBrandz ANZ - допомогти вам без зусиль розширити ваше агентство.

Плануйте демонстрацію Dashboard сьогодні і подивіться, як ми можемо допомогти вам бути просто в порядку, до повторюваного доходу дивно!

Микола Догулін, директор

eBrandz ANZ

Яка річ потрібна кожному підприємству для того, щоб вижити і вирости?
Як ви можете допомогти своїм клієнтам отримати більше клієнтів?