Відмінності між позиціонуванням SEO та SEM

 1. Трафік і позиціонування через SEO і SEM
 2. Платіжний трафік:
 3. Органічний трафік:
 4. Тепер виміряйте результати трафіку

Якщо ви хочете занурити ваш сайт у позиціонування, вам слід розглянути два способи просування трафіку: SEO і SEM . У цій публікації ми розрізняємо природні або органічні результати спонсорованих зон за допомогою керування рекламними кампаніями з платою за клік. Оптимізуйте свій віртуальний простір!

Коли ви відкриваєте двері вашої компанії в Інтернеті через веб-сайт, ви думаєте про ключові цілі : досягти великої аудиторії та оприлюднити свої послуги або продукти. Але для цього ви повинні досягти того, що називається веб-позиціонування Це те, що генерується, коли хтось пише певне слово в пошуковій системі, такі як Google, Bing, Safari або Yahoo.

Якщо ви хочете бути найкращою відповіддю і з'являються перші серед тисяч результатів отримані, ви повинні прагнути бути частиною "п'ятірки" . Пам'ятайте, що користувачі не витрачають десять хвилин на пошук інтернет-сторінок, віртуальний світ вимагає швидкості!

Створення досвіду Це робить це питання простим для розуміння. Веб-сайт отримує два види відвідувань: платний трафік і органічний трафік . Ці два ресурси, SEO і SEM , вони мають свої особливості, тому тут ви знайдете їх переваги, ви будете знати, як вони використовуються і для чого вони є. Продовжуйте читати!

Трафік і позиціонування через SEO і SEM

Дві альтернативи, які ми опишемо, можуть бути дуже корисними, не обов'язково краще або краще, ніж інші, так що ви повинні глибоко їх знати, щоб знати, коли і яким чином скористатися ними.

Інтернет може бути для вашого бренду або компанії творчим простором або руйнівним простором , це залежить від того, як ви розумієте його динаміку, правила гри, накладені платформами, і особливий дух аудиторії, до якої ви звертаєтеся . Візьміть свої власні воріт до себе Веб-позиціонування !

Платіжний трафік:

Коли ми говоримо про це SEM без сумніву ми посилаємося на рекламу. Це досягається за рахунок оплачуваної реклами, яка виконується через "оплату за клік" . Це інвестиція, здійснена в пошуковій системі, яка забезпечує відвідування, таким чином, бренд відображається в списку результатів, пов'язаних з певними ключовими словами або ключовими фразами .

Для того, щоб вище, працювати, ви повинні чітко визначити, що ці терміни! Ви можете використовувати безкоштовні інструменти Google , наприклад Google Trends і Google Adwords , Як ви бачите, все це стосується нових можливостей онлайн-світу, які ви можете оптимізувати, але в значній мірі це буде залежати від бюджету, який ви готові вкласти, і часу, який ви витрачаєте, щоб побачити результати.

Цей трафік є ефективним, але триває, поки триває дія, яку ви заплатили , тому вона має тимчасовий характер . Як поради від Створення досвіду Ця стратегія може бути реалізована, якщо ви збираєтеся розпочати свою веб-сторінку, щоб надати їй циркуляцію та циркуляцію в навігації.

Кожен веб-сайт потребує мінімум трафіку, необхідного для досягнення своїх цілей, і тому необхідно інвестувати. Він також може бути корисним, коли ви хочете рекламувати певну подію, бізнес, продаж продукту або спеціальну послугу .

Органічний трафік:

The SEO позиціонування відноситься до того, що досягається завдяки результатам, індексованим пошуковими системами природним чином. Тут ми говоримо про постійність, і вам не доведеться платити за підтримку, яка надає відвідування, оскільки це буде ваш власний веб-сайт, який виділяється як доречний для певного пошуку.

Користувачі можуть прибути, наприклад, через індексацію каталогів і пошукових систем , створення відповідного матеріалу, роботу оптимізація URL-адрес , усунення помилок на веб-сайті, позиціонування ключових слів і побудова посилань тощо. Як ви побачите, всі ці питання потребують єдиного фактора: Time !, тому вам доведеться інвестувати багато хвилин, якщо ви хочете стати геній SEO оптимізації ,

У налаштування, є професіонали SEO маркетингу, які надають допомогу для органічного позиціонування в пошукових системах за допомогою різних методів і стратегій. Якщо ви дозволите нам, Створення досвіду рекомендує всі статті, які Хав'єр Марсілла акції у своєму блозі Web Positioning . Подивіться тут !

Нижче наведено деякі основні дії, які необхідно виконати для покращення органічне позиціонування :

 1. Запитайте конкурс: Це дуже просто! Пошук в пошукових системах ключових слів, пов'язаних з вашим бізнесом, результатом будуть компанії, які працюють в одній області . Він збирає всі необхідні дані, щоб знати, як вони працюють, і як вони використовують Інтернет як інструмент для зростання.
 2. Знайте свою аудиторію: Ви повинні бути в курсі своєї поведінки і як вони очікують від вас діяти. Вони мають право позиціонувати вас чи ні! Послухайте їх і покажіть їм, що вас цікавить , дуже важлива порада для онлайн-видимості.
 3. Виберіть свій вміст: одна з майже "магічних" трюків, щоб називати її певним чином, полягає в тому, що ваш сайт або блог позиціонується оригінальний і якісний вміст ,
 4. Оптимальний сайт для пошукових систем: збірка вашого сайту повинна мати чітку конструкцію і повинна бути добре структурована. Це означає, що чуйний і має чистий, швидкий і легкий у використанні дизайн для вашої аудиторії.

Це означає, що  чуйний  і має чистий, швидкий і легкий у використанні дизайн для вашої аудиторії

Тепер виміряйте результати трафіку

Важливість вимірювання полягає у знанні результатів вашого планування . Для цього ефективним інструментом є Google AdWords. Серед іншого, ви можете отримати звіт з результатами органічного пошуку і оплати.

Від Adwords , ви матимете доступ, щоб дізнатися, як часто сторінки вашого веб-сайту відображаються безкоштовно в органічних результатах пошуку Google, і які пошукові терміни створили його . Те ж саме відбуватиметься і з даними, що надходять від платних кліків!

Вона також дає змогу охопити людей, які здійснюють пошук в Інтернеті , використовуючи органічні результати для виявлення нових ключових слів і, очевидно, отримати повний огляд загальної ефективності. Нарешті, потрібно розглянути оригінальність, щоб створити ініціативи, які приносять органічний трафік і вдаються до платних дій, коли ви відчуваєте, що вам потрібна конкретна проблема.

Пам'ятайте! Якщо ви хочете мати сайт, який перевищує кількість відвідувань в ідеалі створити суміш або знайти проміжну точку між органічним транспортом і оплатою, і таким чином досягти ефективних результатів за менший час. Прийняття інтегрованої стратегії буде залежати від цілей, які ви маєте для вашого сайту; Наявність сценарію - це простий спосіб виконати те, що ви хочете.

Завжди майте на увазі, що оптимізація двох інструментів SEO і SEM, що використовують їх у вашу користь, є важливими факторами для змащування правильного веб-позиціонування .