Відтворення вдома: що таке поза SEO?

  1. Коли мова йде про SEO за межі ділянки, гра грається в області придбання посилань на наш сайт. Але...
  2. Що саме означає будівництво посилання?
  3. Стратегії побудови посилань: скільки і які вони?
  4. Але що ж робити з цифровими PR?
  5. Один суперечливий аспект: актуальність соціальних медіа в оф-сайт SEO
  6. На закінчення: як ми можемо "виграти" гру від нашого сайту?

Коли мова йде про SEO за межі ділянки, гра грається в області придбання посилань на наш сайт.
Але з якими методами ми можемо отримати якісні посилання, не ризикуючи карток штрафу?

Коли я почав цікавитися Пошукова оптимізація , більш-менш два роки тому, однією з концепцій, яку я намагався зрозуміти, був світ SEO.

Мені здалося, що я вивчаю абстрактні та непрактичні методи в порівнянні з методами оптимізації на місці, які відбуваються замість веб-сайту .

Вірячи в філософію " поділяючи турботу ", я не міг не поділитися з вами тим, що я вважаю (або принаймні я сподіваюся) дізнатися про SEO поза межами сайту.

Не забуваючи, що невелика допомога для Карми ніколи не завадить.

Давайте зробимо невеликий огляд: на сайті SEO VS за межами сайту SEO

Ми вже казали вам, що я є факторів позиціонування що Google розглядає з метою визначення рейтингу : тобто список результатів, які пошукова система представляє вам, після введення одного або декількох ключові слова на панелі пошуку.

Ці результати точно наказуються компанією Google на основі низки чинників (або сигналів), які поділяються на сайт і поза місцем.

Факторами на місці є всі ті дії, на яких спеціаліст SEO має повний контроль, оскільки вони є внутрішніми аспектами веб-сайту, наприклад, вмістом або архітектурою .

Змінюються речі, коли ми йдемо на оптимізацію факторів за межі ділянки , тобто ті дії, які відбуваються поза веб-сайтом, і, насамперед, важко контролювати , спрямовані на управління і збільшення кількості вхідних посилань на нашому сайті.

Ці посилання, які також називаються зворотними посиланнями , повинні "володіти" певною особливістю: вони повинні бути якісними , тому виходити з надійних джерел і подібні до нашого вмісту.

Періодична таблиця факторів ранжирування поза SEO-сайту SearchEngineLand

Необхідно дбати про те, щоб не зіткнутися з методами, визначеними як спам-зв'язок : продаж зв'язків караються пошуковими системами з суворим покаранням.

Найбільш серйозним з них є виключення з індексу Google.

Як він говорить Джорджо Таверніті , засновник Конференція GT і один з найвідоміших італійських SEO, важливо:

"Те, що сайт постійно отримує спонтанні посилання з тематичних і якісних ресурсів, які дійсно можуть бути корисні користувачам, завжди тримаючись подалі від тих, хто спам".

Тому ми зрозуміли, що для оптимізації аспектів нашого сайту, що виходять за межі ділянки, важливо отримувати якісні посилання .

Але як ви їх отримаєте?

Тут вступають в дію стратегії побудови посилань .

Перш ніж відкрити їх детально, давайте зробимо крок назад.

Що саме означає будівництво посилання?

Цього разу він приходить на допомогу Мос , відоме американське агентство в секторі, яке також бере участь у створенні інструментів корисно для SEO :

" Створення посилань - це процес отримання гіперпосилань з інших веб-сайтів до ваших власних.

Існує багато методів побудови зв'язків, і хоча вони змінюються в труднощі. Багато оптимізаторів витрачають більшу частину свого часу, намагаючись зробити це добре. З цієї причини, якщо ви можете освоїти мистецтво створення високоякісних посилань, то воно може покласти вас попереду як SEO, так і вашої конкуренції ».

Діяльність по створенню посилань, як це також пояснюється у визначенні, не є легкою діяльністю (але чи дійсно щось дуже просто в SEO?), Що вимагає відданості та наполегливості з боку спеціалістів SEO.

Проте протягом багатьох років експерти розробили різні стратегії побудови посилання, щоб отримати цінні зв'язки , навіть якщо не зовсім " природні ".

Стратегії побудови посилань: скільки і які вони?

Це (майже) неможливо кількісно визначити простору стратегії побудови посилання ,

Існують історичні, такі як включення посилань у каталогах або прес-релізи, а також деякі новіші, наприклад, створення плагінів або тем для систем управління контентом (хто-небудь сказав WordPress?).

На даний момент ми не будемо вдаватися в подробиці, але спробуємо розділити їх за категоріями, щоб зрозуміти, скільки різних областей ці методики можуть охопити.

  • Методи посилання на побудову посилань

Включення сайтів у веб-каталоги (списки сторінок, об'єднаних на основі певної тематики), є однією з стратегій побудови посилання на світанку SEO.

Існує багато типів каталогів, важливо завжди зауважувати, що вони стосуються цінних сайтів: не забувайте, що потрапляння до сумнівних каталогів є дуже серйозною помилкою, і її слід уникати, якщо ми не хочемо, щоб Google пов'язував нас з цим типом сайтів ,

  • Методи побудови посилань, пов'язані зі змістом

У ідеальному світі хороший сайт, який, отже, поважає ознаки Правила для веб-майстрів Google , вона не повинна вимагати великих зусиль, щоб отримати якісні зворотні посилання.

Чи розповідає ваш сайт щось цікаве чи навіть унікальне?

У цьому випадку, посилання повинні зростати природно, як винагорода за вашу важку роботу.

Зокрема, мислячи таким чином, ми входимо в динаміку тієї чи іншої стратегії побудови посилання: linkbait.

З англійської приманки , або приманки, з linkbait означає здатність створювати цінний контент, який приваблює користувача для обміну або цитування. Тому йдеться про заробіток ланок природним шляхом, тільки завдяки силі зміст ,

Очевидно, я не тільки маю на увазі текстовий вміст, наприклад, думаю про інфографіку або відео.

Не варто недооцінювати різні форми, які можуть мати якісні матеріали!

Серед методів, що базуються на змісті, ми не можемо не згадати про гостьові повідомлення : статтю, розміщену на сайті, що займається темами, що стосуються тематики сайту.

Це вигідно для обох сторін:

  • Сайт, який вирішує розмістити вміст іншого автора, отримує безкоштовний цінний вміст
  • Автор, який пише статтю, отримує зворотні посилання на свій сайт

Очевидно, важливо писати, як ми робимо для нашого сайту, створюючи цінний контент.

Ми можемо визначити i гостьовий пост як одна з кращих технологій побудови посилання , оскільки вони є дуже вигідним інструментом також для цілей персонального брендингу та цифрового PR .

Але що ж робити з цифровими PR?

Серед різних методів побудови посилань, мій улюблений, безумовно, "створює відносини".

Тим більше, що вона завжди дає мені відмінний привід для участі в дуже прикольній події і маю можливість зустрітися з професіоналами, які дійсно знають, як упакувати!

Буфет в стороні, конференції та події - чудова можливість знайти контакти між професіоналами в конкретному секторі і закласти основу для стратегії побудови посилання.

Хто сказав, що рукостискання, одного дня не може стати якісним зворотним зв'язком?

Так що давайте не будемо забувати, що знання того, як управляти відносинами на і в автономному режимі, є фундаментальним аспектом позасетевого SEO.

Насправді, метою цифрового PR є налагодження відносин для покращення присутності бренду в Інтернеті: професіонали, які займаються цим видом діяльності, далекі від SEO, але межі між SEO та цифровим PR не настільки зрозумілі. Тому важливо знати, як інтегрувати численні аспекти : контент-маркетинг, соціальні медіа та SEO.

Один суперечливий аспект: актуальність соціальних медіа в оф-сайт SEO

Цінність соціальних медіа- посилань є одним з найбільш суперечливих аспектів оф-сайт SEO.

Matt Cuts, інженером антиспам Google, в 2014 році остаточно розвінчана Міф про те, що пошукова система використовує соціальні сигнали для визначення рейтингу.

Посилання в соціальних мережах насправді є атрибутом "nofollow" : це свідчить про те, що гусениця Google, незважаючи на широкий доступ до нашого сайту, не слідує за посиланням і тому не вважається розробкою рейтингу сторінок. ,

Незважаючи на це, багато хто з SEO-дискусій обговорюють між собою про це: Земля пошуку , що є точкою відліку в цій області, говорить, що соціальні сигнали виникають як фактори ранжування , оскільки пошукові системи намагаються зрозуміти, як використовувати наші соціальні взаємодії.

Незалежно від релевантності у визначенні рейтингу Google (залишайтеся з нами: ми говоримо про це найближчим часом!), Хороша присутність у соціальних мережах , безумовно, є синонімом інших переваг SEO, особливо стосовно трафік на наш сайт.

Google не може перевіряти кількість наших послідовників у Twitter або подібних на нашій сторінці Facebook, але ці елементи опосередковано впливають на результати, зібрані пошуковою системою.

На закінчення, таким чином, вони, безумовно, є аспектом, який не слід недооцінювати.

На закінчення: як ми можемо "виграти" гру від нашого сайту?

Виграти поза SEO сторінку гри є проблемою, з якою стикаються експерти кожен день.

Шанси на перемогу можуть бути низькими: тренер часто не має повного контролю над гравцями і не може передбачити реакцію судді.

Так що ж робити тільки?

Завжди випробовуйте нові технології і ніколи не припиняйте грати!

Що саме означає будівництво посилання?
Стратегії побудови посилань: скільки і які вони?
Але що ж робити з цифровими PR?
Але з якими методами ми можемо отримати якісні посилання, не ризикуючи карток штрафу?
Але як ви їх отримаєте?
Що саме означає будівництво посилання?
Але чи дійсно щось дуже просто в SEO?
Стратегії побудови посилань: скільки і які вони?
О-небудь сказав WordPress?
Чи розповідає ваш сайт щось цікаве чи навіть унікальне?