Вийшла нова версія програми SiteAnalyzer 1.6.2

Вийшла нова версія програми SiteAnalyzer , Призначеної для сканування і аналізу вмісту сайту.

У версії 1.6.2 доданий SEO-аудит сайту по довжині title, description, h1-h6, а також по числу зовнішніх і внутрішніх посилань і обсягом контенту.

Також доданий облік обмежень на максимальну кількість редиректів при парсінгу, а також відображення ланцюжків редиректів до кінцевої сторінки

Крім того, в новій версії з'явилася можливість роботи програми зі списком проксі-адрес, виправлена ​​некоректна кодування при парсінгу мета-тегів деяких типів сайтів, а також виправлені витоку пам'яті при завантаженні іконок сайтів.

Крім того, в новій версії з'явилася можливість роботи програми зі списком проксі-адрес, виправлена ​​некоректна кодування при парсінгу мета-тегів деяких типів сайтів, а також виправлені витоку пам'яті при завантаженні іконок сайтів

Програма все також безкоштовна.

Нагадаємо, робота над програмою SiteAnalyzer була відновлена у вересні 2017 року. SiteAnalyzer це веб-краулер, що дозволяє сканувати сайти і перевіряти їх основні технічні і SEO-параметри на предмет помилок і ефективно їх виправляти.

На поточний момент команда розробників SiteAnalyzer намагається впроваджувати нові фішки і викладати поновлення як мінімум раз на місяць, не забуваючи стежити за розвитком своїх конкурентів, трендами розвитку пошукових систем, а також врахувавши всі зауваження і побажання своїх користувачів.