Випуск №278 Основи відеореклами в Facebook і Instagram. Інформаційна розсилка «Практика просування сайтів. Професійне посібник від PromoPult »- PromoPult.ru

  1. Шановні користувачі! 20 грудня відбудеться онлайн-конференція CyberSERMday2017, присвячена управлінню...
  2. Пара слів про рекламному кабінеті Facebook
  3. Читайте в
  4. Новини Навчального Центру

Шановні користувачі!

20 грудня відбудеться онлайн-конференція CyberSERMday2017, присвячена управлінню репутацією в інтернеті. Тема неймовірно актуальна для будь-якого типу і масштабу бізнесу. Запрошуємо підприємців, фахівців з маркетингу - всіх, хто бажає створити позитивне інфополе компанії і підвищити продажі за рахунок репутаційного менеджменту. Участь за базовим тарифом безкоштовне і доступно кожному, незалежно від географії. зареєструватися →

З повагою, Сергій Карпухін, керівник навчального центру CyberMarketing

Технології пошукового маркетингу

Соціальні мережі неможливо уявити без відео. І це не просто елемент розваги - це інструмент залучення, просування і зростання продажів. У цій статті ми розповімо про те, які формати рекламних роликів доступні в Facebook і Instagram, де відображається відео, яких помилок слід уникати при запуску рекламних кампаній. Приклади і кейси додаються. У другій частині матеріалу (в наступному випуску розсилки) поговоримо про відеопродвіженіі у ВКонтакте і Одноклассниках.

Пара слів про рекламному кабінеті Facebook

Де показувати рекламу? плейсмент

Як може виглядати відеореклама? формат

Поради щодо створення ефективних відео

Типові помилки при розміщенні відеореклами

Кейс: відеореклама для агентства нерухомості

Відеореклама в Facebook: варто спробувати

На даний момент відео в Facebook і Instagram - ефективний і недорогий спосіб просування бренду. Більш того, за допомогою відео можна позитивно впливати на конверсії і продажу. Спектр форматів роликів і плейсмент дуже широкий, а бюджети підйомні навіть для малого бізнесу. Довідковий центр рекламодавця Facebook пропонує докладні інструкції по роботі з відеорекламою, що дозволить розібратися з настройками і оптимізацією якості матеріалів самостійно.

Наступного разу ми поговоримо про відео у ВКонтакте і Одноклассниках: про кроссплатформенних форматах, виборі креативів під цільову аудиторію, дамо рекомендації по відеопродвіженію в цих мережах.

Читайте в

Партнерська колонка

Конкурс для малого бізнесу від Cybertrassa

Запрошуємо малий бізнес взяти участь у конкурсі, який допоможе збільшити продажі і підвищити впізнаваність бренду. На переможців чекають ексклюзивні призи від спонсорів - лідерів ринку і популярність на всю країну.

Конкурс пройде в два етапи:

  • з 20 листопада по 20 грудня проходить голосування користувачів на сторінку вашого проекту в соцмережах Facebook, «Вконтакте», «Однокласники»;
  • 25 грудня журі відбере переможців у п'яти номінаціях з тих, хто набрав найбільше лайків і репоста на першому етапі.

Докладні правила дивіться на сайті проекту Cybertrassa.ru . Участь в конкурсі є безкоштовною. Поспішайте розмістити заявку!

Детальніше

Новини Навчального Центру

7 грудня 13:00

Веб-аналітика: базовий курс

На семінарі ви навчитеся використовувати системи веб-аналітики для підвищення ефективності сайтів і розвитку бізнесу. Опануєте основними методами аналізу рекламних кампаній за допомогою лічильників статистики Google Analytics, Яндекс.Метрика та інших інструментів.

12 грудня 13:00

Створення зручного і продає сайту

На семінарі будуть розглянуті ключові етапи створення сайту: покупка домену, вибір системи управління (CMS), принципи юзабіліті, розробка структури, підготовка сайту для SEO. Також торкнулися питання виконавця: зробити самому, доручити агентству або фрілансеру?

13 грудня 13:00

Google AdWords: створення рекламної кампанії

Семінар розрахований на тих, хто хоче навчитися максимально ефективно використовувати всі можливості Google AdWords для розвитку і зростання свого бізнесу. Семінар підійде для тих слухачів, які вже відвідали «Базовий курс по контекстній рекламі» і мають практичний досвід ведення рекламних кампаній.

дивіться на

Почитати на солодке

Також торкнулися питання виконавця: зробити самому, доручити агентству або фрілансеру?