Випуск ZT Autolinks 1.0.0 для кращого SEO

  1. Посібник користувача
  2. Особливості Sumary
  3. Завантажити ZT Autolinks

Ви знаєте, зовнішній і внутрішній зв'язуючий текст відіграють критично важливу роль у досягненні кращого рейтингу пошукових систем. Але чи знаєте ви, що внутрішні та зовнішні посилання Joomla також важливі? Якщо ви не знали про важливість цих посилань у минулому і проігнорували створення посилань на вашому сайті Joomla, тоді ще існують можливості. Я придумав один корисний компонент Joomla - ZT Autolinks який буде автоматично будувати зовнішні посилання в найкоротші терміни.

ZT Autolinks

ZT Autolinks, компонент Joomla SEO, створений Zootemplate , нещодавно оновлено для компіляції Joomla 2.5 & 3.x і представила нову цікаву функцію для вашого SEO на додаток до спеціальних списків ключових слів і набагато більше налаштовуваних параметрів. Після встановлення цей компонент легко дозволить вам створити необмежену кількість ключових слів, автоматично асоціювати їх з будь-яким зовнішнім посиланням і підвищити рейтинг сайту.

Наприклад, скажімо, у вас був великий веб-сайт http://zootemplate.com і ви бажаєте просувати свою сторінку за ключовим словом " шаблони Joomla ". Таким чином, ви створюєте автолінк і кожен раз, коли слово «шаблони joomla» використовується на ваших сторінках, статтях або в інших, воно буде замінено посиланням http://zootemplate.com. Таким чином ви зможете автоматично створювати внутрішні перехресні посилання.

Таким чином ви зможете автоматично створювати внутрішні перехресні посилання

Ми щиро сподіваємося, що ця нова версія допоможе вам досягти переваг у розвитку SEO. Однак, компонент ZT Autolinks більше НЕ БЕЗКОШТОВНИЙ . Вам потрібно зареєструватися, щоб стати платним членом Zootemplate, якщо ви бажаєте, щоб цей компонент SEO був доступний на вашому сайті Joomla.

Чи готові ви зробити SEO для сайту Joomla? Спробуйте наше розширення Joomla SEO - ZT Autolinks сьогодні, щоб побачити поліпшення рейтингу вашого сайту. Сподіваюся, вам сподобається!

Посібник користувача

Див. Посібник користувача

Особливості Sumary

  • Легко додайте внутрішні посилання Joomla автоматично на всьому сайті
  • Додайте теги заголовків до посилань
  • Виберіть, на яких статтях або сторінках буде працювати посилання
  • Пов'язати сторінки з певними ключовими словами / фразами
  • Автоматично посилання на будь-яку статтю, елемент меню або URL-адресу

Завантажити ZT Autolinks

Завантажити ZT Autolinks

Але чи знаєте ви, що внутрішні та зовнішні посилання Joomla також важливі?
Чи готові ви зробити SEO для сайту Joomla?