«Вітмарк-Україна» в ТОП-2 лідерів галузі

Генеральний директор Компанії «Вітмарк-Україна», Віктор Григорович Станіславський в рейтингу «100 КРАЩИХ ТОП-МЕНЕДЖЕРІВ УКРАЇНИ» посів друге місце в галузі - безалкогольні напої.

Журнал «Топ-100 Журнал «Топ-100. Рейтинги найбільших », підготовлений командою Delo.UA, визначив сотню кращих топ-менеджерів України.

Цього року рейтинг «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України »показав несподівані результати. У рейтингах минулих років лідерами ставали сировинники - аграрії і металурги, тобто експортне ядро ​​економіки. Зараз стався злам в традиційної економічної моделі країни.

Хочеться вірити, що це симптом початку одужання економіки, адже, враховуючи фінансові результати минулого року, можна констатувати, що багато сфер бізнесу почали повертатися на докризовий рівень.

У фінальний список увійшли СЕО найбільших компаній України за рівнем доходу в 19 галузях, які очолювали компанії в 2016 році. Всього ж в рейтингу взяли участь майже 300 топів з різних індустрій.

На фінальний бал кожного учасника впливали три оцінки. 50% склала рентабельність чистих продажів компанії за минулий рік, 30% - оцінка топ-менеджерів 10 профільними HR-експертами за такими критеріями, як особиста, інноваційна і корпоративна ефективність, і 20% - голоси читачів Delo.UA, які вони віддали топ- менеджерам під час онлайн-голосування на сайті.

Причому, під час онлайн-голосування Віктор Григорович випередив з відривом в 30% всіх номінантів не тільки в безалкогольних напоях, але в цілому по галузі напоїв, а за підсумком фінального списку відрив від лідера категорії склав всього 0,03 процентних пункту.

джерело: https://delo.ua/business/deloua-podvelo-itogi-rejtinga-top-menedzherov-top-100-rejtingi-331132/