Вивчаємо. Який агрегатор краще: Seopult або Sape Wizzard

Для того щоб просунути сайти в інтернеті, частіше застосовують різні системи . У нашій статті ми розглянемо всі плюси, а також мінуси даних систем. Можна застосувати Seoрult або Sape Wizzard.

Але, все ж, краще для порівняння вибрати 2 найпопулярніші: Seopult і Sape. Багато хто може сказати про те, що Sape є біржею посилань, і вони будуть абсолютно праві. Але недавно система також запустила ще одну категорію - Wizard.

Wizard - це система, яка автоматизовано просуває сайти. Аналогом є Seopult, але все ж є явні принципові відмінності.

Характеризуючи Seopult, що не будемо робити зупинки на незначне в кожній системі, а будемо вибирати тільки те, що допомагає, саме, в роботі, і має важливе значення в просуванні сайтів.

Характеризуючи Seopult, що не будемо робити зупинки на незначне в кожній системі, а будемо вибирати тільки те, що допомагає, саме, в роботі, і має важливе значення в просуванні сайтів

Скріншот головної сторінки агрегатора SEOpult

Плюсами Seopult є:

 1. Повною мірою автоматизована система в просуванні сайтів. Необхідно завести проект, пройти 5 кроків, пропонованих системою - проект буде готовий повністю до запуску.
 2. Персональний менеджер.
 3. Ця система прекрасно сприяє просуванню великої кількості запитів низької частоти, ніж забезпечує високу конверсію, а також трафік на сайт.
 4. Тестування майданчиків-донорів.

Кожен користувач системи має можливість зробити замовлення ведення свого проекту, отримуючи допомогу персонального менеджера. Він проводить аудит сайту, становить рекомендації, в тому числі і план доопрацювання. Клієнт має можливість звернутися до персонального менеджера, та ще й в будь-який час протягом робочого дня.

Мінусами Seopult є:

 1. Дуже висока ціна просуваються слів.
 2. Не завжди закупівля посилань буває якісною в різних режимах (SeoPultMax, SeoPult +).
 3. Режими просування бувають різними. Велика кількість режимів, а створити можна було б всього один (тільки з якісними параметрами). В цьому випадку, ціна в абсолютно кожному режимі підвищиться на 10%.
 4. Мінімальний бюджет, виділений для одного слова, дорівнює 25 рублям. Оцінка системою вартості слів занадто завищена.

Плюсами (Sape Wizard) є:

 1. Бюджет на обнародувано слова менше.
 2. Робота пов'язана безпосередньо з біржею і мине агрегатори (Seopult).
 3. Так як безліч веб-майстрів і оптимізаторів дуже давно працюють з Sape - це дуже зручно у використанні всіх сервісів, що працюють в одній системі, інтерфейс вже звичний і зрозумілий.

Мінусами (Sape Wizard) є те, що сервіс з'явився тоді, коли на ринку вже був Seopult, який спеціально створили, як автоматизовану систему просування сайтів, але не в ролі доповнення до основної системи.

Великий плюс систем - можливість настроювання фільтрів і використання ручного режиму закупівлі посилань, в тому числі можливість постійно змінювати рекомендовані ціни для того, щоб просувати ключові запити, що дуже важливо, коли бюджет обмежений.

Загалом, системи дуже підходять для того, щоб просувати НЧ запити, та ще й за невелику вартість.