Визначення тонкого контенту для цілей SEO

  1. Чому важливо знати про тонкий зміст?
  2. Отже, що ж не є тонким змістом?
  3. Як знайти тонкий контент на вашому сайті

Ви чули про термін «тонкий контент» у світі пошукового маркетингу?

Саме тоді веб-сайти містять дуже короткі статті, у своїх блогах, каналах новин або навіть на головних сторінках, а кількість слів дуже низька.

Чому важливо знати про тонкий зміст?

Давним-давно (думаю, 2008 рік), веб-сайти, наповнені контентом, будуть добре оцінюватися в пошукових системах. Високі обсяги трафіку, які вони залучали, мали б відображати оголошення на них, а власники веб-сайтів зробили б хороший дохід.

Насправді, для подібних веб-сайтів вся їхня бізнес-модель була побудована навколо виробництва великих обсягів низькоякісного контенту. Неважливо, наскільки поганим був контент, чи були численні і дещо різні версії одного й того самого твору, кожна з яких була побудована, щоб залучити органічний трафік навколо певного ключового слова. Всі власники веб-сайтів зацікавилися дешевим контентом, високим трафіком і доходом від показу оголошень.

Ці веб-сайти називалися «контент-ферми» або «контентні млини», і вони знижували вартість письмового змісту. Письменникам платили арахіс і багато хто не скаржився, тому що вони навіть не були професійними письменниками, вони просто зробили додаткові гроші на стороні.

Деякі веб-сайти та блоги, створені навколо цієї моделі, навіть заробили свої власні назви - сайти Made For AdSense (MFA). Вони мали «тонкий контент» та багато показу оголошень, як правило, через платформу Google AdSense.

Це було приблизно в цей час, коли Google почала набридати поганому якості . Рекламодавці були незадоволені, а також веб-користувачі. Я добре пам'ятаю, тодішній виконавчий директор Google Ерік Шмідт, назвавши в Інтернеті «вигрібною ямою» і повідомляючи видавцям їхньої гри .

І так, десять років тому це сталося; Користувачі отримали кнопку на своїх видачах, щоб проголосувати за погану якість вмісту, а веб-сайти з «тонким контентом» почали знижувати рейтинги, втрачати трафік і втрачати дохід від реклами. Деякі дуже великі контент-ферми перейшли від публічної флотації на Нью-Йоркській фондовій біржі до відносної невідомості. Менші підприємства, засновані на цій моделі, повністю зникли.

Отже, що ж не є тонким змістом?

Кількість слів у 300 слів, як правило, вважається «тонким змістом». Це приблизно стільки слів, скільки ви читали до цього моменту.

Ви вже дізналися про те, що таке тонкий вміст і чому відбувався придушення. Як власник підприємства добре знати цей фон, але більше ...

Були дослідження, які також розглядали ідеальну довжину статті . Останній фрагмент вказував, що опитування понад 1000 блогерів , середній пост блогу склав 1142 слова .

Робота в якості веб-майстра для відомої велосипедної благодійності, наша власна найпопулярніша частина органічного змісту була стаття з кількістю слів близько 1500 слів. Менеджер з маркетингу завжди ненавиділа цю статтю і сказала, що вона занадто довга. Проте дані Google Analytics показали, що це завжди була найбільш ефективною сторінкою на всьому веб-сайті, заробляючи набагато більше сесій, ніж наступні найкращі фрагменти.

Отже, кількість слів, що наближаються до 1000 слів, здається, є правильною.

Це не означає, що ви повинні писати 1000 слів, тому що ваш предмет або знання про нього можуть не досягати так далеко, але, принаймні, це точка фокусування, проти якої потрібно виміряти.

Фактично Звіт про фактори рейтингу 2017 року від SEMrush стверджує, що сайти з найвищим рейтингом, як правило, мають вміст з більш високим числом слів і вказують на те, що оптимальне число слів навколо 750 міток.

Також варто мати на увазі контекст вмісту веб-сторінки. По-своєму Посібник із оцінки ефективності пошуку (PDF) Google каже:

Сторінка високої якості на широкій темі з великою кількістю доступної інформації матиме більше вмісту, ніж сторінка високої якості на більш вузькій темі.

А на будь-якій сторінці, яку ви публікуєте на своєму веб-сайті, вам потрібно продемонструвати, як каже Google, експертизу, авторитетність і надійність (EAT).

Як знайти тонкий контент на вашому сайті

Тепер не кожен контент-менеджер або власник веб-сайту буде знати весь вміст на своєму веб-сайті. Можливо, вони успадкували сайт від попереднього менеджера або редактора і не знають про вхідні та вихідні дані вмісту.

Один із способів перевірити наявність тонкого вмісту - це використання Крик жаба SEO павук , інструмент, який може сканувати веб-сайт і витягувати з нього всі корисні дані. Ці дані можуть бути такими, як назви, описи, h1s, h2s на кожній сторінці.

Це все дійсно корисна інформація для менеджерів вмісту та цифрових маркетологів, але дані, які нас цікавлять, це кількість слів .

Це все дійсно корисна інформація для менеджерів вмісту та цифрових маркетологів, але дані, які нас цікавлять, це кількість слів

Крик жаби SEO павук - показ слова кол

Нерафінований підрахунок слів включає всі слова на сторінці, тому потрібно враховувати всі системи меню, бічні панелі, поля, котирування тощо.

Найкращий спосіб розробити фактичний підрахунок слів полягає в тому, щоб взяти порожню сторінку і повзати її за кількість слів. Або, якщо це не варіант, знайдіть сторінку з найменшою кількістю тексту, скопіюйте та вставте основний текст у ваш улюблений пакет обробки текстових даних робочого стола і запустіть підрахунок слів.

Потім віднімайте кількість слів вашого тіла від загального підрахунку слів сторінки в SEO-павуку, і тепер ви знаєте, яке число слів складається з меню, навігації тощо.

Наприклад, одна веб-сторінка, на яку ми подивилися, мала кількість слів у 304 слова і, коли ми досліджували, практично не було вмісту - лише заголовок з 8 слів і єдине слово з тілом. Це означає, що в кожному шаблоні, що входило до складу навички, було 296 слів.

Якщо ви зараз експортуєте ваші дані Spider SEO як таблицю, ви можете фільтрувати сторінки за кількістю слів, щоб побачити, на яких сторінках потрібно зосередитися. Можна додати більше вмісту або повністю переписати сторінки, щоб зробити їх більш корисними користувачам.

З нашого наведеного вище прикладу, ми використаємо нашу базову лінію з 296 слів, додаємо до цього мінімальний рахунок 300 і фільтруємо будь-які сторінки з кількістю слів менше 596. Потім ми можемо зосередити нашу увагу на поліпшенні цих «тонких сторінок» і зробити сайт набагато кориснішим для відвідувачів.

Таким чином, у вас є - простий спосіб сканування вашого веб-сайту та визначення тонкого вмісту, щоб ви могли оновити або переписати будь-які старі статті, щоб зробити їх більш успішними.

Якщо вам подобаються наші ідеї SEO тоді ви можете користуватися ними або, якщо у вас немає часу глибоко поринути у ваші дані, будь ласка, повідомте нам - ми можемо бути продовженням вашого бізнесу і виступати в якості вашого відділу цифрового маркетингу. Ми також робимо тонни копірайтингу і Оплата за клік тому ми раді писати контент і управляти обліковими записами для КПП.

Зателефонуйте нам 020 3146 4341 або електронною поштою [захищена електронною поштою]

А у випадку, якщо вам цікаво, ця стаття становить 1142 слова .

Чому важливо знати про тонкий зміст?
Отже, що ж не є тонким змістом?
Чому важливо знати про тонкий зміст?
Отже, що ж не є тонким змістом?