Внутрішня оптимізація сайту. Етапи та рекомендації

 1. Чому він популярний
 2. Позбавлення від ideal life style
 3. Спонукання вивчати новинки
 4. Отримання чергового розваги
 5. Участь в експериментах
 6. Де він застосовується
 7. Як застосовується для реалізації бізнес-цілей

Цей тренд став реакцією на стрімке збільшення обсягів інформації в Мережі - блогах, тематичних паблік, соціальних мережах, розсилках. І ви, напевно, помічали, що після перегляду стрічки, ви відкриваєте посилання на корисні статті або кейси, забували про них через пару хвилин, а на наступний день навіть не могли пригадати, чому вас зацікавив цей матеріал. У підсумку, вкладка закривалася, а стаття так і не прочитувалась.

Ефемерний контент диктує зовсім інші правила: він зникає протягом 24 годин, і спонукає людину прочитати огляд, кейс, лонгрід відразу після переходу на сайт.

Чому він популярний

Ефемерний контент досить швидко став затребуваний серед користувачів різних статусів і віком. І причин - кілька:

 1. Позбавлення від ideal life style

Цей тренд став реакцією на стрімке збільшення обсягів інформації в Мережі - блогах, тематичних паблік, соціальних мережах, розсилках

Експериментуйте з фото і відео, щоб привернути увагу передплатників, і спонукати їх інтерес до вашого бренду

У Instagram ми звикли бачити фото ідеальних людей - з бездоганною фігурою, шкірою, красивим життям, в Facebook читати пости, де кожна думка пройшла правку суворого редактора. І, коли у нас не виходить дотягнути до встановленої планки, ми панікуємо і обростає комплексами. Тепер можна розслабитися, і створювати контент без удаваної шику і лиску.

І це стосується не тільки тих, хто, які ведуть особистий блог, а й бізнес-акаунти: не бійтеся показувати команду, її злети і падіння, з яких беруться уроки і робляться висновки. Акаунти, що складаються з фото, що нагадують заставки на робочий стіл, не викликають інтересу і довіри.

 1. Спонукання вивчати новинки

У цього пункту два полюси: перший - демонстрація того, що ви в тренді, і освоїли передовий інструмент створення цікавого контенту, другий - переглядаючи повідомлення, що зникають протягом доби, ви завжди будете в курсі останніх новин - запуску акцій, знижок, розпродажів, і зумієте вчасно відгукнутися на пропозицію.

 1. Отримання чергового розваги

Створювати короткі відео або фото з різними ефектами - весело: ви експериментуєте з фільтрами, додаєте смайли, головні убори, завзяті коментарі. І отримуєте контент, який дарує радість і позитив.

 1. Участь в експериментах

Ефемерний контент дарує безмежне поле для експериментів і створення власних «фішок»: хочеш знімай короткі відео, хочеш обробляй фотографії. Можна ще використовувати різні інструменти - серію фотографій, малювати сердечка або смішні пики. Головне, щоб вам подобалося, і передплатники оцінили ваш гумор.

Де він застосовується

Першою платформою, яка запустила цей тренд, стала Snapchat, потім естафету підхопили Instagram, Facebook, VK.

І незважаючи, що Snapchat були першопрохідцями, саме Instagram вдалося розкрутити цей тренд до вселенських масштабів, і долучити до нього не тільки підлітків, але і людей старшого покоління, які з технікою на «ви».

Тепер в стрічці миготять фото з пікніків, подорожей, екскурсій дам і джентльменів, яким злегка «за 50».

Як застосовується для реалізації бізнес-цілей

Освойте інструменти «сторіз» в «Інстаграм», щоб збільшити кількість передплатників і лидов

Ефемерний контент також використовують багато бізнес-структури, модні бренди, торговельні центри. Це не тільки найшвидший, але ще і найзручніший спосіб заявити про себе, свої цінності і новинах.

І ще один парадокс - у Stories в Інстаграм охоплення аудиторії більше, і його переглядають охочіше, ніж публікації, оскільки вони викликають інтерес і бажання не втратити очевидну вигоду.

Якщо ви хочете, щоб ефемерний контент приніс користь, виконайте наступні дії:

 • знімайте відео;
 • експериментуйте з фотографіями;
 • інформуйте потенційних покупців про акції, вигідні пропозиції і впровадженні сервісів.

І пам'ятайте, що головне при створенні ефемерного контенту - відсутність прагнення здатися краще, ніж ви є насправді. Такий підхід тільки відштовхне клієнтів.

А що ви думаєте про ефемерне контенті? І які прийоми ви використовуєте для розкрутки особистого блога або бізнес-аккаунта ?

А що ви думаєте про ефемерне контенті?