Внутрішня оптимізація сайту самостійно, корисні поради.

Ми вже визначилися зі списком просуваються запитів - склали семантичне ядро, провели аналіз сайтів конкурентів можна приступати до наступного етапу просування.

Ми вже визначилися зі списком просуваються запитів - склали семантичне ядро, провели аналіз сайтів конкурентів можна приступати до наступного етапу просування

Йдеться про внутрішню оптимізацію нашого сайту.

Процес це творчий і цікавий. Перше, що треба зробити, це визначити сторінки, які ми будемо просувати в пошукових системах. Їх ще називають точками входу або посадочними сторінками. Це саме ті сторінки на сайті, які ми оптимізуємо під певні ключі, і будемо збирати на них пошуковий трафік.

Обов'язково не забудьте врахувати дані з нашої таблички з аналізу конкурентів . Я про сторінки у видачі, головні сторінки там або внутрішні. Це дуже важливо. Якщо ТОП20 «забитий» тільки «мордами», то не варто і намагатися просувати внутрішню сторінку по цьому запиту. Не сперечаюся, бувають ситуації, коли треба просунути ВЧ запит на внутрішній сторінці, але це, як правило, стосується великих порталів.

Перед призначенням посадочних сторінок нам треба згрупувати наші запити СЯ . Угруповання робиться за різними загальними критеріями. Наприклад: «внутрішня оптимізація», «зовнішня оптимізація» це будуть різні групи запитів і відповідно різні сторінки. А ось запити «внутрішня оптимізація сайту» і «внутрішня оптимізація сайту самостійно» об'єднуємо в одну групу. І відповідно просувати будемо на одній сторінці. Думаю, принцип зрозумілий.

Угруповання запитів можна робити по виду послуг, марки товару, містах, повторюваним ключовими словами, наприклад «безкоштовно» або «як зробити». На оптимізовані сторінки бажано не призначати більше 3-5 ключів на кожну. Інакше великий ризик «переспаміть» сторінку.

Природно сторінка повинна відповідати на запит користувача. Особливо в сучасних реаліях, коли поведінкові чинники дуже сильно впливають на результати просування. Тобто якщо ви просуваєте запит «внутрішня оптимізація», то і сторінка повинна розповідати саме про це. Інакше ваш користувач піде відразу з сайту, та ще й принесе вам негативний бал в загальну скарбничку ПФ.

Даною роботою не варто перебрати, це дуже важливий етап в роботі над вашим сайтом.

Якщо ви збираєтеся оптимізувати сайт, який вже давно присутній в мережі, тут можна піти іншим шляхом. Можна знайти сторінки, які найбільш релевантні за потрібне нам запитам. Робиться це через розширений пошук по сайту в Яндексі. Чим вище сторінка у видачі, тим Яндекс вважає її більш релевантної запиту. Далі розглянемо, що конкретно потрібно оптимізувати на сторінках.

Важливість контенту сторінки
Щільність ключових слів в тексті
Місця розташування ключових слів на сторінці
Тема - тег TITLE

Оптимізація зображень для сайту

Робимо внутрішню перелинковку сайту
файл robots.txt
- robots.txt для популярних CMS

Часті помилки при оптимізації сторінок
Фатальні помилки при оптимізації сторінок

Зміст

Статті по темі: