Внутрішня SEO оптимізація сайту, плагін Platinum SEO Pack

  1. Налаштування плагіна Platinum SEO Pack

Вітаю! Сьогодні навчимося робити внутрішню SEO оптимізацію сайту , За допомогою плагіна Platinum SEO Pack. тепер пошукові машини будуть набагато ефективніше знаходити і індексувати наші сторінки на сайті. Плагін цей встановлюйте обов'язково, для успішного просування в Інтернеті.

Красиво і грамотно відформатована стаття , Дає хорошу внутрішню оптимізацію. Такі статті пошуковики будуть індексувати набагато швидше, а значить, трафік на сайт буде більше. Чим грамотніше Ви пропишіть метатеги description, title, keywords, h1-h6, тим краще буде внутрішня оптимізація.

Корисно Вам буде почитати і про LSI-оптимізації , Якщо Ви ще з цим звичайно не знайомі. Після виходу алгоритму Баден-Баден від Яндекс, стратегія написання статей змінилася.

Скачайте плагін Platinum SEO Pack за цим посиланням http://wordpress.org/extend/plugins/platinum-seo-pack/, зайдіть в панель адміністратора і в лівій колонці виберіть "плагіни" -> "Додати новий". Трохи вище екрана натисніть "завантажити".

Перейшовши на наступний екран, натисніть "Огляд" і виберіть файл на своєму комп'ютері, який Ви завантажили, і тисніть "Встановити". Після того, як плагін встановитися, його потрібно активувати. Клацніть по посиланню "Активувати плагін".

Вгорі сторінки з'явиться напис "плагін активований". Тепер внизу лівої колонки Ви побачите рядок "Platinum SEO". Натисніть на неї.

Налаштування плагіна Platinum SEO Pack

У графі "Home title" впишіть назву вашого сайту.
В "Home Description" введіть опис Вашого сайту.
В "Home Keywords" потрібно ввести ключові слова, які найбільше підходять Вашого блогу.
Натисніть "Update options внизу сторінки. Все, плагін встановлений, але для внутрішньої оптимізації цього не достатньо.

Тепер, в текстовому редакторі wordpress, внизу сторінки, Ви можете вписати title (заголовок), description (короткий опис) і keywords (ключові слова).

Опишу коротко, як оптимізувати статтю:

  • Title: Впишіть назву статі, але він повинен трохи відрізнятися від заголовка поста H1. Намагайтеся написати заголовок, щоб він привертав відвідувачів. Впишіть ключове слово, але не з ВЧ запит.
  • Description: напишіть кратне опис статті та так же додайте ключове слово
  • Keywords: впишіть ключові слова, але так, щоб ці слова зустрічалися в тексті.
  • Додайте зображення в текст і додайте в назві зображення ключове слово.
  • Використовуйте в тексті теги h1-h6.
  • Якщо в статті Ви вставляєте посилання, то застосовуйте ключове слово (анкор)
    до тексту посилання.

Це всього лише приклад, як потрібно оптимізувати сторінки. Надалі будуть статті про семантичному ядрі, оптимізації і корисних сервісах.

Тепер, якщо у Вас вже є написання статті, то їх потрібно відредагувати: допишіть ключові слова - keyword, кратне опис - description і все інше. Кожну статтю в блозі потрібно оптимізувати, але про це докладно буде описано в наступних уроках.

Бажаю успішної роботи над блогом.
_____________________________
До Уроку 11. Лічильник для блогу. Счетчик посещений.