Вплив ЖЖ посилань при просуванні блогу

Після досягнення своєї мети (100 передплатників) я вирішив перейти до останньої - це зростання відвідуваності. Мабуть, трафік на блозі, це найголовніше і основне. Раніше я думав, що це пузомерки і читачі. Одне розглядалося мною, як інструмент, за допомогою якого постові подорожче продати можна буде, а друге чисто для самооцінки і красивою циферки.

зростання відвідуваності

Але з часом прийшло знання істинних цінностей. А знання - сила, вірно? Так ось «сила» і ефективність блогу залежить від сукупності всіх параметрів. З огляду на, що над першими я вже попрацював і домігся потрібних результатів, залишилося головне - відвідуваність.

Сьогодні ми поговоримо про посилання з безкоштовною блогової платформи LiveJournal, або як зараз модно - ЖЖ. Я провів експеримент, наскільки сильно вплинуть посилання з таких сайтів на відвідуваність даного блогу. Результат вразив, трафік зріс удвічі.

Був знайдений чоловік, який пропонував прогін за своїми 100 нульовим ЖЖ блогам за 150 рублів. Це найдешевший варіант, який я знайшов. З плюсів послуги даного прогонщіка я можу виділити те, що посилання була одна на сторінку і розміщувалася вона після унікальної статті. Завдяки таким умовам, санкцій з боку ПС бути не повинно.

Від мене було потрібно вписати 100 посилань в текстовий файл і віддати прогонщіку. Анкор я складав виходячи з статистики по лі.ру. Я дивився, по яких запитах переходять на мій сайт з пошукових систем і за якими запитами я перебуваю в топі Яндекса і Гула. На головну я проставив близько 20 посилань, на внутряк - все інше. Вийшло цілком лакончіно.

Висновок: посилання з ЖЖ відмінно впливають на зростання трафіку по НЧ запитам, також вони служать для збільшення посилального і допомагають вам просунутися в топі блогів Яндекса. Всі номери були дуже швидко проіндексовані. На наступний день я вже міг спостерігати їх зростання в кількості 100 штук в панелі Я.Вебмастера. Результатом задоволений, трафік пішов. Буду користуватися даним методом просування неодноразово на своїх сайтах.

Щоб досягти успіху в просуванні, потрібно завжди читати свіжі новини інтернету, що знати про всі нові способи просунуться в топ.

Також буде цікаво прочитати:

А знання - сила, вірно?