Вразливі URL-адреси та SEO - Справа - Пошук відкриттів

від Джон Шеррод , Директор SEO

Я працюю з великою кількістю веб-сайтів ASP .NET і неминуче виникає питання чутливості справи URL і SEO піднімає свою потворну голову. Це не рідкість для однієї URL-адреси, яка може бути сформульована декількома способами на веб-сайті ASP .NET, оскільки вона не впливає на результат запиту сторінки. На серверах Microsoft / Windows, /page1.html обробляється так само, як /Page1.html та / PAGE1 .html. І я чув, що це багато разів сказав: «якщо це спрацює, це правильно».

На жаль, Google не підписує цю філософію.

Буквальна інтерпретація символів у Google і їхня справа точна, подібно до того, як працюють паролі. Це може бути свідоме рішення, але це також просто так, як UNIX / Linux сервери працюють (вони настроюються - так для простоти, я просто називаю їх все UNIX і рухатися далі). Сервери Microsoft не розрізняють літери верхнього та нижнього регістрів. Робити сервери UNIX.

Щоб не потрапити в дебати щодо якості, стабільності та надійності між серверами Microsoft і UNIX, досить сказати, що вони працюють по-різному. Якщо ви розвиваєтеся в PHP, ви перебуваєте на сервері UNIX. Через необхідність надання точних запитів на відповідність серверу UNIX набагато важче вводити дублікати вмісту з використанням різних структур URL-адрес випадків.

На UNIX невідповідні URL-адреси просто розірвуться, і пошкодження відразу стане очевидним. Він просто не працюватиме. Отже, якщо у вас є сторінка /page1.php, і ви випадково посилаєтеся на /Page1.php, сервер відповість 404 невизначеною помилкою.

Якщо ваш сайт знаходиться в ASP .NET, ви використовуєте сервер Microsoft. У цьому випадку /page1.html, /Page1.html і PAGE1 .html будуть успішно повернуті і не порушуються. Іншими словами, запити для цих URL-адрес будуть вирішуватися у відповіді на 200 ОК, що вказує на те, що "Все добре з цими URL-адресами". Тому, якщо Google індексує ці три різні URL-адреси (і вони будуть), вони побачать їх як унікальних і незалежних.

Тому, якщо Google індексує ці три різні URL-адреси (і вони будуть), вони побачать їх як унікальних і незалежних

На щастя, у більшості випадків Google досить розумний, щоб зрештою зрозуміти, що ці унікальні URL-адреси дійсно є на одній сторінці. На жаль, потік pageRank на кожну з цих сторінок може бути розбавлений або послаблений, оскільки різні вхідні посилання на ці сторінки не консолідовані. Коли це відбудеться, рейтинги дійсно можуть постраждати.

Простіше кажучи, 50 посилань на /page1.html і 50 посилань на /Page1.html не дорівнює 100 посиланням на /page1.html.

Кілька років тому в Google було важко розрізняти http://www.website.com і http://website.com якщо вони обидві вирішені з відповіддю на 200 ОК. Це практично не є проблемою з Google сьогодні, але може бути серйозною проблемою з Bing.

Зовсім недавно Google почав краще розуміти, що /page1.html та /Page1.html були лише двома примірниками одного вмісту. Я не думаю, що нам доведеться чекати занадто багато часу, поки консолідація / page1.html і /Page1.html не відбудеться в алгоритмі рейтингу Google. Я можу тільки здогадуватися, що це щось на їх радарі.

Проте, не розраховуйте на Bing. Так, Microsoft винайшла ASP .NET і Bing, але вони, як дико різні братів і сестер, які просто трапляються у тих же батьків. Бінг вибагливий. Bing подобається певним канонічним, світлим кодом, чистими архітектурами та сторінками, які називаються, позначаються та оптимізуються за допомогою ключових слів. І незважаючи на те, що Bing використовує свої власні сервери (можна було б припустити), їх CDN є насправді Akamai, який працює на Linux. Але я відступаю.

Отже, повернемося до питання - чи важлива справа в структурах URL, коли мова йде про SEO? Так.

На фундаментальному рівні пошукові системи повинні чітко розуміти різницю між птахом тварини і птахом прізвисько (Charlie Parker) і Ларрі Бердом легендарним баскетболістом. Введення великих літер має велике значення, оскільки ці наміри відрізняються. І наміром є те, що маленький нюанс гарненько, що пошукові системи постійно борються, щоб визначити про своїх користувачів. Вони хороші в цьому, але не великі.

Так що не залишайте це до пошукових систем, щоб спробувати визначити вашу передбачувану структуру. Це тільки більше роботи для них зробити та історія каже вони можуть та будуть отримувати це неправильно. І це може коштувати вам або вашим клієнтам гроші, коли справа доходить до SEO.

Отже, повернемося до питання - чи важлива справа в структурах URL, коли мова йде про SEO?