Вступ до персонального SEO (пошукова оптимізація)

 1. Що таке персональна пошукова оптимізація (SEO)? Пошукова оптимізація або SEO - це процес створення...
 2. Як SEO допомогти?
 3. Які фактори використовують пошукові системи для ранжування вмісту?
 4. Персональна пошукова система
 5. Тепер що?

Що таке персональна пошукова оптимізація (SEO)?

Пошукова оптимізація або SEO - це процес створення або вдосконалення онлайн-контенту з метою впливу на видимість веб-сайту або веб-сторінки в органічних результатах пошукової системи для конкретного ключового слова. У випадку персонального SEO, це означає ваше ім'я.

Чому особистий SEO важливо?

Це правда, що з кожним оновленням алгоритмів пошукові системи стають все більш складними. Однак, навіть за допомогою цих ретельно розроблених методів рейтингу, пошукові системи не завжди говорять про всю історію або навіть точну, коли справа доходить до результатів конкретного ключового слова.
Ось чому особистий SEO настільки важливий (як і персональний брендинг ). Зосередившись явно на те, як пошукові системи ранжирують результати, тактика SEO дає онлайн-властивості найкращі шанси на ранжування. Ви, напевно, знаєте когось, хто зробив персональний сайт, але з якихось причин він не з'являється як найкращий результат у пошуках свого імені.

Існує ціла низка потенційних причин для поганих результатів - саме тому розуміння особистого SEO є настільки важливим! Все, від структури сайту, до його довіри або навіть до його здатності "бачити" пошукова система, може визначити, чи буде вона з'являтися в рейтингах пошукової системи.

Чи готові покращити результати Google? Ми можемо допомогти.

Поговоріть з радником з репутації щодо ваших опцій та способу, яким BrandYourself допоможе вам покращити присутність в Інтернеті.

Як SEO допомогти?

Використовуючи загальну тактику SEO або корисні допоміжні засоби, такі як безкоштовні онлайн програмне забезпечення для управління репутацією , Ви можете переконатися, що найкращий вміст максимально привабливий для пошукової системи. Оптимізований вміст, профілі та сайти розглядаються як авторитетні. Це пояснюється тим, що їх легко знайти Google, чітко пов'язаний з вами, регулярно оновлюється високоякісним вмістом і вважається надійним.

Які фактори використовують пошукові системи для ранжування вмісту?

Пошукові системи покладаються на алгоритми з сотнями факторів, щоб визначити, як ранжувати результати. Крім того, ці алгоритми регулярно оновлюються таким чином, щоб пошукові системи показували найбільш релевантні та якісні результати. Хоча це може здатися трохи переважним, є певні кроки, які ви можете зробити, щоб підвищити ймовірність того, що ці пошукові системи будуть дивитися на властивості, які ви контролюєте як цінні. Як тільки ви зрозумієте, ваша особиста стратегія SEO буде набагато простіше виконати.
Нижче наведено опис основних факторів, які необхідно завжди пам'ятати:

1 1. На сторінці SEO факторів
Це компоненти, які можуть допомогти або завдати шкоди шансам сайту у ранжуванні, які знаходяться на фактичній сторінці веб-сайту. Якщо ви володієте вмістом, це чудова новина, тому що це означає, що ви контролюєте ці фактори! Оволодіння ними зробить будь-яке управління онлайн-репутацією або стратегії брендингу на наступний рівень. На сторінці SEO-фактори можна розділити на такі категорії:

 • Якість і довжина вмісту: Коли мова йде про письмовий зміст, це означає, що ви повинні зосередитися на створенні добре написаних творів, які є оригінальними, ретельно дослідженими і тривалими. І коли справа доходить до довжини, поки немає точного числа… Більшість інсайдерів погоджуються, що 2000 слів необхідні для ключових слів середньої та високої конкуренції. І пам'ятайте, що пошукові системи, такі як Google, можуть виявити погану граматику та відсутність оригінальності. Тому прагніть створити щось цінне, коли мова йде про те, що ви пишете. Якщо ви зробите це правильно, ви виявите, що ви можете впливати на ваші особисті результати SEO набагато ефективніше.
 • Релевантність: підтримуйте оновлення вмісту (принаймні щомісяця). Це показує, що ваш сайт активний, але це також означає, що ваш вміст має потенціал, щоб упізнати, якщо він є актуальним і своєчасним з точки зору вибору теми.
 • Структура сайту: Будь-який вміст в Інтернеті підтримується кількома мовами або кодом комп'ютерного інтерфейсу та комп'ютера, наприклад, HTML, CSS, JavaScript, PHP тощо, які обмінюються інформацією з пошуковою системою та комп'ютером. Проблеми виникають, коли люди створюють великий вміст, але сайт настільки погано структурований, що пошукові системи не можуть належним чином спілкуватися з веб-сайтом і, отже, не мають уявлення про те, про що дійсно йде сторінка. Щоб запобігти цьому, потрібно враховувати загальний макет вашого сайту під час структурування коду, створення мапи сайту або навігації сторінки та багато іншого. Ми рекомендуємо використовувати WordPress для створення вашого сайту без необхідності турбуватися про будь-який з цих головних болів, які можуть зашкодити вашій особистій оптимізації пошукових систем. Окрім того, як структура впливає на те, як пошукова система намагається взаємодіяти з вашим сайтом, розгляньте користувача. Переконайтеся, що структуру можна максимально зручно орієнтувати!
 • Розташування: на сторінці є певні місця, які пошукові системи вважають важливішими за інші, тому ви бажаєте включити своє ім'я. Вони включають зовні видимі області - URL, заголовки сторінок, а також області в тегах заголовка, теги заголовків, мета-теги та описи. Ви хочете включити своє ім'я, якщо це має сенс, але переконайтеся, що ви не надто оптимізуєте свій сайт, оскільки це може призвести до штрафних санкцій у пошуковій системі.
 • Ключові слова: Ці слова або фрази (у даному випадку, ваше ім'я) дуже важливі, коли мова йде про фактори SEO сторінки. Це те, що багато людей переосмислюються, намагаючись займатися особистим SEO, але просто пам'ятаєте основи, і ви будете добре. Хоча надлишкове використання ключового слова в тих місцях, де це не має сенсу, може завдати шкоди вашим зусиллям, вам потрібно включити ці слова в вміст, який ви створюєте, і в метадані вашого сайту. Знову ж таки, будьте обережні з щільністю ключових слів - не змінюйте ключове слово (ваше ім'я) на кожен куточок вашого сайту, замість цього використовуйте його там, де це має сенс.

2. Фактори відсутності SEO сторінки

 • Назад Посилання / Вхідні посилання: Почнемо з основ. Зворотні посилання (або “вхідні посилання”) - це будь-які вхідні гіперпосилання з однієї веб-сторінки на інший веб-сайт. Вони несуть велику вагу для особистих зусиль з оптимізації пошукових систем, а також для більш традиційних кампаній SEO. Після оновлення алгоритму Google, Penguin, почали карати певні сайти, які використовували екстремальні та неприродні тактики в отриманні зворотних посилань, багато дезінформації почали циркулювати навколо значення зворотної лінії. Однак, якщо ви шукаєте, щоб створити свою присутність на правильному шляху, є ще велике значення в отриманні органічних зворотних посилань на вашу сторінку до тих пір, поки вони надходять з високоякісних, авторитетних веб-сайтів.
 • Соціальне спільне використання: Коли мова йде про відсутність особистих факторів пошукової оптимізації, інсайдери промисловості припускають, що спільний доступ до сторінки через соціальні медіа-платформи та створення взаємодії є ключовим фактором для підвищення видимості сторінки в рейтингах. Тим не менш, невідомо, яким чином зважується соціальне залучення та обмін, коли мова йде про пошукові системи. Навіть без цього показника ми досі бачимо цінність просування активності через соціальні медіа-платформи, оскільки вона спрямовує трафік до вашого вмісту, дозволяє взаємодіяти з відповідними людьми і робить вас доступними та залученими до вашої галузі.

3. Ваша техніка
Коли справа доходить до персонального SEO, важливо пам'ятати, що найкращі практики постійно змінюються. Однак очевидно, що мета кожного оновлення полягає в тому, щоб ці пошукові системи покращили їхню здатність ідентифікувати достовірні авторитетні сайти та профілі. Тому уникайте тактики SEO з будь-якою ціною, або ви, швидше за все, отримаєте удар з ООП (штраф за оптимізацію). Чорна капелюх SEO - це використання агресивних стратегій SEO, які фокусуються тільки на пошукових системах - а не на людській аудиторії. Ці методи ігнорують керівні принципи пошукових систем.

Деякі з цих стратегій включають:

 • Ключове слово набивання
 • Маскування
 • Link Stuffing

Ми не виправдовуємо цю тактику, тому що вони не тільки порушують найкращі практики, але вони в кінцевому рахунку неефективні. Якщо ви коли-небудь зіткнетеся з постачальником послуг або продуктом, який гарантує швидкі результати, ймовірно, що вони розгортають таку тактику з чорною капелюхом, яка, в кінцевому рахунку, зможе отримати чорний список від Google. Так що не вірте ажіотажу!

Наші експерти допоможуть покращити результати пошуку?

Поговоріть з радником з репутації щодо ваших опцій та способу, яким BrandYourself допоможе вам покращити присутність в Інтернеті.

Персональна пошукова система

Коли ви дивитеся на свої рейтинги і намагаєтеся проаналізувати результати вашої особистої кампанії SEO, вам потрібно щось згадати. Google намагається створити персональну пошукову систему для кожного з своїх користувачів. Те, що ми розуміємо під особистою пошуковою системою, - це ряд результатів, які забезпечують ідеальний результат. Google приймає минулу поведінку в Інтернеті, щоб мати доступ до неї, щоб спробувати зробити це.

Причина, за якою ми залучаємо пошуки Google для справжньої особистої пошукової системи, полягає в тому, що вона часто переконує результати, які ви бачите. Це означає, що ви могли б думати, що ваші особисті зусилля SEO є надзвичайно ефективними, коли насправді ви просто бачите персональну пошукову систему представлення результатів, які Google вважає, що ви хочете побачити (також ваш власний сайт).

Є кілька способів обійти це і отримати точну інформацію замість персональної пошукової системи. Один із способів - використовувати режим анонімного перегляду у веб-переглядачі під час пошуку результатів. Це крок у правильному напрямку, але не досконалий.

Інший варіант - використовувати деякі програмне забезпечення для управління онлайн-репутацією що тягне неупереджену, точну інформацію. Безкоштовний інструмент, який ми розробили, допоможе вам точно побачити, де ви стоїте з вашими особистими зусиллями SEO, а також дасть вам рекомендації щодо способів покращення ваших сайтів.

Тепер що?

Ти зробив це! Ви, мій друг, тепер розумієте основи пошукової оптимізації. Тому йдіть на прогулянку, візьміть каву або чай, а потім поверніться до нас, щоб дізнатися про побудову фундаменту вашого присутності в Інтернеті.
Ви можете перевірити інші частини серії:

Коментарі закриті.

Що таке персональна пошукова оптимізація (SEO)?
Як SEO допомогти?
Які фактори використовують пошукові системи для ранжування вмісту?
Що таке персональна пошукова оптимізація (SEO)?
Чому особистий SEO важливо?
Чи готові покращити результати Google?
Як SEO допомогти?
Які фактори використовують пошукові системи для ранжування вмісту?
Наші експерти допоможуть покращити результати пошуку?
Тепер що?