Взаємозв'язок SMM-маркетингу та SEO-оптимізації

4.5 з 5 на основі 2 оцінок

09.02.2018

Пошуковий алгоритм Google недавно почав вважати соціальні сигнали фактором ранжирування.

Нововведення було прийнято неоднозначно. SEO фахівці висловили сумнів в здатності соцмереж впливати на ефективність методів просування інтернет-проекту. В кінцевому підсумку питання залишається відкритим.

У 2014 році Метт Каттс - колишній співробітник Google, виклав відео, де заявляв, що метрики SMM: число передплатників в Twitter і лайків на Facebook, що вказують на авторитет сторінки не впливають на позиції інтернет - проекту. Втім, на думку маркетологів, істинний відповідь інженера кілька неоднозначний.

У недавньому інтерв'ю з Денні Салливаном, відомим фахівцем у сфері пошукового маркетингу, Каттс заявив, що видимість компанії в Twitter однозначно впливають на місце, займане ресурсом у видачі, що зайвий раз підтверджує старанність соціальних сигналів до чинників ранжирування.

Більш того, результати недавнього дослідження, проведеного Searchmetrics, виявили сильну зв'язок між сигналами соцмедіа і статтями, високо оціненими Гугл. Навряд чи це простий збіг.

Кращі практики SMM-маркетингу підвищують результативність SEO-заходів

Пошукова оптимізація і SMM-просування - тісно взаємопов'язані маркетингові стратегії, спрямовані на створення привабливого образу залучає нових клієнтів природним чином.

Оскільки успіх компанії в Facebook, Instagram, Twitter, в значній мірі залежить від її видимості і високоякісних рекламних матеріалів, зусилля, витрачені на SEO-оптимізацію, сприяють охопленню в соцмережах і навпаки, популярність компанії в сервісах для спілкування, допомагає збільшити рейтинг корпоративного сервісу в пошукових системах.

На жаль, спроби з'ясувати, яким чином отримані лайки, коментарі, репости вплинуть на рейтинг ресурсу в Google, не увінчалися успіхом.

Дана стаття покликана виправити ситуацію, що склалася. Зазначені нижче прийоми SMM-просування однозначно позитивно вплинуть на ефективність прийомів SEO-оптимізації. Розглянемо докладніше кожну тактику:

1. Розробка стратегії створення розміщення інформаційного наповнення

Коли справа стосується SEO і соцмереж, виробництво високоякісного контенту, службовця проміжною ланкою між комерційним посланням і інтересами цільової аудиторії, - основоположна складова будь-якої стратегії, Перша дія, необхідне для поліпшення поточних показників - оптимізація його вмісту. Грамотно оптимізоване наповнення, яке відповідає на запитання користувачів, яке задовольняє їхні нагальні потреби, що надає цінності допоможе ресурсу зайняти лідируючі місце пошуковій видачі, підвищити ефективність SMM-маркетингу.

Справа стосується не тільки ключових слів, але розуміння намірів користувача, створення контенту, відповідного їх запитам.

Публікація створених матеріалів на веб-порталі та подальше поширення на популярних платформах підвищить результати онлайн-просування.

2. Збільшення число передплатників

Неважливо, скільки у організації шанувальників, важлива їх лояльність бренду. Постійне збільшення кількості відданих передплатників - повільний, але ефективний спосіб заняття верхніх позицій в Google.

Основні методи виконання зазначеного завдання:

  • Рекламуйте бренд послідовно і нестандартно за допомогою веб-сайту, соцмереж, електронної пошти
  • Регулярно надавайте аудиторії корисні статті та практичні рекомендації
  • Пропонуйте теми для дискусії, що допомагають зав'язати розмову з потенційними клієнтами

Надання цінностей користувачам допоможе підвищити рівень залученості і, отже, - органічний трафік на сайт.

Припустимо, є абсолютно новий, сайт, який не встиг зайняти ніякої позиції. Єдиний спосіб перевірити поведінку споживачів щодо даної веб-сторінки - вивчити трафік, що отримується з різних онлайн-ресурсів (популярних соціальних платформ, електронної пошти, будь-якого іншого ресурсу мережі). Отримання кваліфікованого трафіку сприяє підвищенню авторитетності сторінок.

Примітка. Одним з найбільш вагомих факторів ранжирування Google є поведінкові сигнали, що включають в себе швидкість переходу на сайт з результатів пошуку. Чим авторитетніше бренд в соціальних мережах, тим вище швидкість переходу.

3. Запропонуйте користувачам поділитися контентом

Статистичні дані про вплив інформаційного вмісту на впізнаваність організації , Виражені числом репоста останніх відео, статей блогу, інфографіка, зображень відображає авторитетність бренду.

Пошукові системи шукають будь-які зовнішні джерела, що підтримують створені матеріали і сайт, з метою поліпшення авторитетності домену та кращого ранжирування контенту.

Підсумовуючи вищевикладене, слід зазначити, що соціальні мережі допомагають потенційним клієнтам знайти вашу компанію. Винятковий, унікальний, корисний контент може підвищити видимість бренду. Ця видимість допоможе отримати якісні беклінков, що в свою чергу сприяє підвищенню рейтингу ресурсу.