WebCanape в топ-100 рейтингу SEO-компаній Рунета

При побудові рейтингу організатори вивчили більше 40 тисяч проектів від 2321 студій Рунета, що надають послуги SEO-просування. Основою для аналізу стали кількість просуваються сайтів і їх тематичний індекс цитування (тІЦ). Таким чином, чим більше сайтів просуває студія і чим краще позиції цих сайтів - тим вище рядок компанії в підсумковому заліку.

За підсумками аналізу агентство WebCanape поліпшило свої позиції на 5 пунктів порівняно з 2017 роком, зайнявши в підсумку 77 місце .

Відділ реклами та просування WebCanape регулярно підтверджує статус сертифікованого партнера Яндекс і Google. Це означає, що робота кожного з фахівців агентства відповідає високим критеріям популярних пошукових систем.

Ми продовжуємо розширювати свої можливості і вдосконалювати професійну підготовку, щоб виконувати необхідний обсяг роботи в строк і гарантувати якість наданих послуг. Дізнайтеся більше про наш досвід ведення реклами - з кейсів на сайті.

Хочете збільшити число замовлень і домогтися високих результатів в пошуку? Звертайтеся до нас за телефоном +7 (4812) 20-94-60 або за e-mail [email protected]

Хочете збільшити число замовлень і домогтися високих результатів в пошуку?