Windows Easy Transfer

  1. Переносимо призначені для користувача дані за допомогою з Windows Easy Transfer
  2. Завантажити Windows Easy Transfer

Windows Easy Transfer - безкоштовна програма від Microsoft, за допомогою якої можна без особливих клопотів перенести призначені для користувача дані зі старої системи в нову.

Утиліта дозволяє переносити не тільки файли користувача, але і облікові записи, обране браузерів, електронну пошту, а також встановлені користувачем параметри додатків. За допомогою Windows Easy Transfer ви зможете перенести призначені для користувача дані з Windows XP в Windows 7, з Windows Vista в Windows 7 і з Windows 7 в Windows 8, або навпаки. Як вже говорилося, програма поширюється розробником безкоштовно, завантажити її можна з офіційного сайту Microsoft, а також по посиланню нижче.

Переносимо призначені для користувача дані за допомогою з Windows Easy Transfer

Скачайте безкоштовно утиліту Windows Easy Transfer з нашого сайту або сайту Microsoft, потім встановіть її в систему з якої збираєтеся переносити призначені для користувача дані. Після інсталяції запустіть її клікнувши по значку на робочому столі "Засіб перенесення даних для Windows 7".

У стартовому вікні програми з'явиться список тих даних, які можна перенести за допомогою даного інструменту.

Для продовження роботи з програмою клікніть по кнопці "Далі". Easy Transfer пропонує користувачеві можливість копіювання даних за допомогою USB-кабелю, зовнішнього накопичувача (наприклад флешки), або за допомогою мережі (підключення до мережі комп'ютер-комп'ютер). Виберіть спосіб перенесення даних, або пристрій, який буде виступати в якості тимчасового сховища. У нашому прикладі це звичайна USB-флешка.

В наступному кроці програма Windows Easy Transfer попросить вас підтвердити, що всі дані (файли і параметри), які підлягають перенесенню, знаходяться на цьому комп'ютері. Щоб зробити це клікніть по пункту "Це мій вихідний комп'ютер".

Далі утиліта почне перевірку можливостей перенесення даних з вихідного комп'ютера, і по завершенні перевірки, видасть користувачеві коротку інформацію по тих файлів і параметрів, які доступні для перенесення.

У цьому ж вікні з інформацією, користувач зможе відредагувати перелік файлів, подивитися або змінити їх. Для цього необхідно клацають по кнопці "Налаштування" і потім по "Додатково". Після чого на екрані вашого монітора з'явиться вікно диспетчера файлів, де будуть відображені всі файли і папки, які програма відібрала для перенесення.

У диспетчера файлів ви зможете скасувати будь-які вибрані для перенесення папки і файли. Ми настійно рекомендуємо вам дуже уважно переглянути всі ці папки, щоб виключити можливість "забути" будь-які дані. Щоб додати якийсь файл або папку, потрібно просто відзначити галочками відповідні чекбокси. Після редагування списку даних для перенесення, не забудьте натиснути п кнопці "Зберегти", щоб внесені вами зміни вступили в силу. Після того як ви натиснете кнопку "Далі", програма почне зберігати всі дані в спеціальний файл, але спочатку вона запропонує вам захистити свої дані паролем. Якщо ви бажаєте захистити файл з даними, то вкажіть у відповідному полі пароль для нього.

Якщо захист файлу паролем вам не потрібно, то залиште поля для введення пароля порожніми і клацніть на кнопці "Зберегти". Після чого вкажіть пристрій, куди буде записаний файл з даними, а також його ім'я.

Після того, як ви вкажете знімний накопичувач для збереження даних, і задасте ім'я майбутнього файлу, клікніть по кнопці "Зберегти", а потім два рази поспіль по "Далі", щоб запустити процес копіювання даних користувача в спеціальний файл. По завершенню процесу копіювання закрийте вікно програми Windows Easy Transfer і витягніть USB-флешку з системного блоку комп'ютера.

Отже, щоб відновити збережені дані в новій системі (комп'ютері), запустіть на ньому програму Windows Easy Transfer, потім клацніть по "Далі", виберіть пункт "Так (Якщо ви зберегли файли на зовнішній жорсткий диск або USB флеш-пам'яті, підключіть його зараз) ". Вставте вашу флешку з файлом призначених для користувача даних і вкажіть її в якості джерела. Клацніть по "Далі", потім по "Це мій новий комп'ютер" і знову по "Далі". В результаті запуститься процес перенесення даних, по завершенню якого ви побачите всі призначені для користувача дані старого комп'ютера на новий. Успіхів!

Завантажити Windows Easy Transfer

  • Статус поширення: безкоштовно
  • Сайт програми: microsoft.com
  • Розробник: Microsoft
  • Документація: є
  • Інтерфейс: багатомовний
  • ОС: Windows 10, 8, 8.1, 7, Vista, XP
  • завантажити WET

(Поки оцінок немає)