WMU заробіток

  1. Скільки WMU можна заробити
  2. Список проектів для заробітку WMU

В Україні все більше фрілансерів цікавляться заробітком в Інтернеті саме в гривнях, так як не потрібно потім нишпорити по сайтам-обмінників, а можна безпосередньо виводити чесно зароблене на свою кредитну карту. Ще зовсім недавно таких проектів не існувало, але на поточний момент ситуація в корені змінилася. У цій статті ми розповімо про кращих українських сайтах, що пропонують WMU заробіток. В першу чергу, при складанні списку, були проаналізовані такі показники, як працездатність, відгуки користувачів, обсяг і кількість виплат.

Для отримання WMU можна також використовувати можливості WMX-гаманця - еквівалента 0,001 біткоіни. Щоб отримати такий гаманець в WebMoney Keeper, досить у вкладці Створити вибрати WMX-еквівалент, привласнити йому ім'я, прийняти умови угоди, і натиснути кнопку Готово. Далі, для отримання біткоіни-адреси необхідно натиснути правою клавішею миші по гаманцю WMX, вибрати Властивості, і скопіювати код, який починається на 1 ... - це саме той адресу, який необхідно вказувати на проектах для заробітку. Провести обмін WMX на WMU можна безпосередньо в WebMoney Keeper, клікнувши правою клавішею миші по WMX-гаманцю, і вибравши операцію Обміняти WM * на WM *. Все дуже просто.

Скільки WMU можна заробити

Якщо приділяти заробітку хоча б пару годин в день, і проявляти активність на всіх описаних нижче проектах, то дохід складе понад 50 гривень на добу. За кілька годин роботи можна вже розраховувати на прибуток понад 100 гривень в день. Якщо заходити на проекти протягом усього дня, то заробіток буде ще значнішим, тим більше що список подібних сайтів на даній сторінці буде регулярно оновлюватися і доповнюватися.

Список проектів для заробітку WMU

Оpinion - дуже щедрий український опитувальник, який робить стабільні виплати в гривнях. Реєстрацію можна пройти буквально за одну хвилину. Для початку бажано заповнити коротку анкету, і відзначити в ній свої інтереси і переваги. Сповіщення про нові опитуваннях приходить на електронну пошту, і їх проходження займає від 5 до 15 хвилин. За кожен опитування нараховуються бали, які обмінюються на гривні за курсом 10 до 1. Виводити кошти можна на мобільний телефон будь-якого українського оператора від 10 гривень, або на WebMoney від 50 гривень.

Free bitcoin - унікальний проект для заробітку WMX, які можна обміняти на WMU безпосередньо в WebMoney Keeper. Проста реєстрація за допомогою e-mail або біткоіни-адреси, схема отримання якого описувалася вище. Кожні 60 хвилин для отримання безкоштовних Сатоши (частки біткоіни) необхідно в розділі Free BTC натиснути на кнопку ROLL. Додаткові Сатоши можна виграти в розділі MULTIPLY BTC. Виведення коштів проводиться автоматично від 0,0003 BTC, щонеділі, на вказаний вами біткоіни-адреса. Ще більше прибуткових сайтів для заробітку біткоіни і WMX можна знайти на даній сторінці .

AD BTC - український сайт, який здобув світову популярність, і надає відмінну можливість для WMX і WMU заробітку. Для реєстрації достатньо вказати тільки e-mail адресу. Далі в розділі Заробити за перегляд рекламних сайтів нараховують Сатоши, при цьому залишатися на рекламної сторінці не обов'язково, і можна далі займатися своїми справами. Важливо тільки не закривати її, поки не закінчиться відлік таймера. Нові рекламні сайти з'являються щогодини, тому заробіток нічим не обмежений. Виведення коштів доступний від 0,0003 BTC на біткоіни-адреса WMX з подальшим обміном на WMU.

Щоденний дохід 100-250 гривень на WebMoney - заробіток WMU, доступний навіть для новачків, на зборі безкоштовної криптовалюта. Перегляньте покрокову відеоінструкцію до кінця, щоб дізнатися: як встановити WebMoney WinPro або оновити до останньої версії, створити кріптовалютние гаманці, зробити мінімум дій для отримання бонусів, і обміняти цифрові валюти на WMU. Розроблено спеціальну програму по накопиченню балів за високу активність, які можна миттєво конвертувати в одну з 5 доступних криптовалюта - додаткова можливість для заробітку гривень. Посилання на всі сайти розміщені під відеороликом.

Koloti Bablo - український проект для заробітку з розгадування капчі, який регулярно робить виплати у твердій валюті. Для реєстрації необхідно клікнути на кнопку Sign in, і вибрати українську або російську мову, клікнувши по прапору. Прості завдання, регулярна робота, заробити до 50 гривень на добу під силу навіть школяреві. Зароблені кошти доступні для виведення на всі популярні платіжні системи, однак вигідніше замовляти виплату на AdvCash . Мінімальний поріг для виведення від 1 $. Далі, за допомогою обмінника Vsego , Можна отримати за ваші AdvCash USD, така ж кількість WebMoney WMZ, а потім зробити внутрішній обмін в гаманці WebMoney на гривні.

LOT zon - легендарний проект швидко набирає популярність в Україні. По суті - це безкоштовна лотерея з нарахування бонусів і гривень за вгадування 6 цифр з 49 в чотирьох лотерейних квитках один раз на добу. Також регулярно проводяться безпрограшні і миттєві розіграші грошових коштів. Виграти за один раз можна від 100 грн, і чим активніше ваша участь, тим більше лотерейних квитків для заповнення буде доступно, і тим вище буде WMU заробіток. Для виведення зароблених коштів в систему WebMoney досить накопичити всього 10 грн.

VIP-prom - динамічно розвивається український проект, який стабільно виплачує своїм користувачам пристойні суми в WMZ, з подальшим обміном на WMU. Для успішної реєстрації необхідно правильно відповісти на питання з Правил (підказка: 2,2,1,2,1,2,2). Заробляти можна, як на перегляді сайтів, читанні листів, тестах, так і більш серйозні суми на простих завданнях. Щогодини нараховується невеликий бонус, а за щоденне відвідування сайту додатковий рейтинг. Виведення коштів доступний від 0,5 грн на WebMoney, і від 1 грн на Приват24.