Woorank SEO: 8 способів побудови онлайн-видимості.

Я дуже рада познайомити вас з нашим новим гостем-блогером, Семом Гучем. Він експерт SEO в компанії WooRank, компанія, що пропонує потужний інструмент, розроблений для всіх вас з веб-сайту. Інструмент WooRank виконує глибокий аналіз SEO, забезпечуючи основні поради з оптимізації. Тут Sam пояснює, як покращити видимість в Інтернеті ...

Коли справа доходить до технічної SEO, вона завжди платить, щоб повернутися до початку, гарантуючи, що теги заголовків, мета описи, теги заголовків і атрибути alt використовуються правильно. Ці елементи допоможуть надати релевантності темі вмісту кожної сторінки, що допомагає пошуковим системам зрозуміти вміст і підвищити шанси на включення до результатів пошуку відповідних пошукових запитів.

Звіти WooRank повертають кількість сторінок, які інструмент виявив. Пошукові системи індексують сторінки, щоб створити запис кожної веб-сторінки, яку вони можуть знайти (які мають певну цінність), надаючи їм знімок Всесвітньої павутини. Щоб дати вам деяке уявлення про масштаб, у березні 2013 року компанія Google повідомила, що її індекс досягла 30 трильйонів окремих сторінок.

Коли сторінка індексується, вона входить до пулу результатів, які викликаються, коли сторінка вважається відповідним результатом для пошукового запиту користувача. Ви можете дізнатися, скільки сторінок Google та Bing індексували з вашого веб-сайту за допомогою консолі пошуку Google ( Google Index> Статус індексу ) і Bing Інструменти для веб-майстрів ( Звіти та дані> Всього індексованих сторінок ).

Якщо ви виявите, що кількість індексованих сторінок набагато вище або нижче, ніж ви очікували, у вас можуть виникнути деякі проблеми. Це звичайне явище, яке зазвичай викликається індексацією параметрів у вигляді сторінок. Наприклад, сайти електронної комерції часто використовують параметри, щоб дозволити користувачам фільтрувати продукти, але в більшості випадків ці внутрішні результати не повинні бути доступними для індексації. Є багато способів виявлення та усунення проблем, викликаних параметрами , включаючи використання канонічний тег .

Посилання допомагають передавати значення між внутрішніми та зовнішніми сторінками. Чим більше зв'язок отримує ваш сайт, тим більше авторитету він має, а тому порушені посилання є еквівалентом відкидання авторитету. З оглядами WooRank, ви можете перевірити на свої непрацюючі посилання, щоб переконатися і підключити отвори, які протікають сік, що означає збереження контролю над повноваженнями вашого сайту.

WooRank перевіряє, чи має ваш сайт XML sitemap. Це файл, який містить список ваших веб-сторінок, які потім можуть бути передані пошуковим системам. Важливо включати лише ті сторінки, які потрібно сканувати та індексувати пошуковими системами, і всі URL-адреси повинні повертати статус 200 (без переадресацій, 404 помилок тощо).

Якщо ваш сайт виконує як URL-адреси www, так і не-www-URL, не перенаправляючи один на інший, або якщо інші URL-адреси завантажують один і той же вміст, потенційне авторизація сторінок може бути розрідженим для всіх повторюваних версій. Ви також залишаєте їм можливість вирішити, яка сторінка повинна відображатися в результатах, що не завжди є тією версією, яку ви мали на увазі.

Використовуючи переписування URL-адрес, ви можете змусити користувачів і посилання перенаправити сік на правильну версію ваших URL-адрес за допомогою постійного перенаправлення 301. Найбільш поширені перенаправлення вимагають:

  • Виберіть, чи хочете ви включити www у ваші URL-адреси, а потім переадресовуйте до вибраного формату. Наприклад, якщо ви вирішили не включати www, http://www.mystic.com перенаправлятиме на http://mystic.com
  • Примусові символи малих літер (припускаючи, що ваші URL-адреси є дружніми для SEO та не містять символів верхнього регістру). Наприклад, http://mystic.com/Page1 перенаправлятиме на http://mystic.com/page1
  • Зніміть (або додайте - залежно від ваших уподобань) кінцеві риски кінця всіх URL-адрес, наприклад http://mystic.com/page1/ перенаправляє на http://mystic.com/page1.

Ми живемо в епоху, коли мобільний пошук перевершив пошук на робочому столі - це означає, що сумісність із мобільними пристроями має стати пріоритетом для будь-якого сайту. Це означає, що ви повинні перевірити все, від мобільних рендеринга об'єктів, готовності до сенсорного екрану, розміру кнопок, загального дизайну та користувальницького досвіду. На щастя, WooRank дозволяє перевіряти всі ці речі одним зручним тестом, заощаджуючи час і допомагаючи побачити, де потрібна найбільша робота сайту.

Пам'ятаєте, коли користувачі сайту чекають стільки часу, скільки потрібно для завантаження вмісту? Попросіть будь-кого у віці до 25 років, якщо вони будуть чекати більше декількох секунд, і вони, ймовірно, відповість звуковим «Ні». Користувачі звикли до миттєвих результатів кожного разу, коли вони цього хочуть, а це означає, що кожну секунду, яку вони чекають, відображатиметься в показнику відмов. Перевірте багато способів, які ви могли б заощадити час з будь-якими зручними підказками швидкості WooRank.

Помилки сканування відбуваються, коли сторінки не вдаються до завантаження, внаслідок помилки в посиланні або помилки при завантаженні сторінки. WooRank дозволяє синхронізувати з обліковим записом консолі пошуку Google, щоб видалити помилки сканування у ваш звіт. Використовуючи це, можна визначити URL-адресу, яка спричинила помилку, код відповіді та джерело сторінки, що посилається. Ви також можете видалити помилки під час їх виправлення та отримати знімок свого прогресу з даними за останні 90 днів.

Сам, це чудово, дякую вам. Неоціненна інформація та інструмент, я впевнений, що наші читачі збираються змагатися. Якщо хтось із вас хотів би більш детально подивитися, можна створити обліковий запис і спробувати 14-денна безкоштовна пробна версія WooRank , це досить прохолодно.

WooRank є бельгійською компанією, створеною в 2010 році. Вона забезпечує просте у використанні веб-програмне забезпечення, яке генерує миттєві веб-перегляди, що пропонують багато цінних даних у поєднанні зі списком комплексних завдань. Це допомагає підприємствам і онлайн-маркетологам збільшити онлайн-видимість і досягти більш високого рейтингу пошукових систем, перетворити більше відвідувачів на клієнтів, стежити за своїми конкурентами і отримати більше віддачі від своїх інвестицій у цифровий маркетинг.

Фото кредит

Пам'ятаєте, коли користувачі сайту чекають стільки часу, скільки потрібно для завантаження вмісту?