Wordpress На сторінці SEO Використання довгих ключових слів і Yoast SEO плагін

  1. WordPress On-page SEO Використання довгих ключових слів і Yoast SEO
  2. Що таке WordPress SEO?
  3. Ключові слова довгого хвоста
  4. Завершення пошуку та інструмент добору ключових слів Google
  5. Встановлення та налаштування плагіна Yoast SEO WordPress?

Дізнайтеся, що WordPress SEO використовує на сторінці SEO і чудеса довгих ключових слів хвоста. Дізнайтеся, як аналізувати ключові слова за результатами з бази даних завершення ключових слів. Використовуйте інструмент добору ключових слів Amazon для перевірки ключових слів і розширення списку доступних ключових слів. Встановити і використовувати WordPress Yoast SEO Premium плагін для виконання на сторінці SEO.

Встановити і використовувати WordPress Yoast SEO Premium плагін для виконання на сторінці SEO

Ця публікація містить таку бонусну інформацію:

  • Що таке позасторінкове SEO або зворотне будівництво?
  • Завершення вашого веб-сайту WordPress шляхом включення форми реєстрації списку розсилки та монетизації вашого сайту

Що б ви не робили, не пропустіть цей пост… і, безумовно, стежте за наступним.

WordPress On-page SEO Використання довгих ключових слів і Yoast SEO

У цій статті я продемонструю, як виконати WordPress SEO на сторінці або посту. Більш конкретно, ми виконуватимемо SEO на сторінці, оскільки дії, які ми будемо робити, не перевищуватимуть жодної сторінки, публікації чи веб-сайту. Обговорюватимуться значення та важливість ключових слів із довгим хвостом та використання інструмента добору ключових слів Google для вибору, перегляду та додавання до нашого списку ключових слів. Нарешті, я покажу вам, як використовувати плагін Yoast SEO WordPress для виконання на сторінці SEO або сторінки. Ця стаття також коротко торкнеться при виконанні позасторінкового SEO, або побудови зворотних посилань, і як підготувати сторінки та повідомлення для відвідування клієнтів.

Але спочатку…

Що таке WordPress SEO?

WordPress Search Engine Optimization (SEO) може бути розділена на на-сторінці SEO і поза сторінки SEO. На сторінці SEO передбачено налаштування вмісту сторінки WordPress або публікації, щоб вона відображалася вище в результатах пошуку Google. Процес також передбачає налаштування вашого сайту на структуру і відображення його належним чином, щоб забезпечити його індексацію Google, і відвідувачі залишаться на вашому сайті. Off-page SEO передбачає створення зворотних посилань (гіперпосилання) на ваші сторінки та повідомлення з інших авторитетних веб-сайтів в Інтернеті. Поєднання цих двох методів буде складати весь WordPress SEO і визначити рейтинг результатів пошуку.

Ця стаття присвячена особливо виконувати на сторінці SEO на сайті WordPress за допомогою плагіна Yoast SEO WordPress.

Ключові слова довгого хвоста

Ключові слова з довгим хвостом зазвичай складаються з багатьох слів. Ці ключові слова менш популярні, ніж коротші ключові слова для пошуку, що означає, що ви можете оцінювати їх краще в пошуках Google. Розглянемо дуже популярне ключове слово "романс", для якого ви погано оцінюєте результати пошуку. Тепер розглянемо альтернативу довгого хвоста “Канадські романтичні романи з собаками”. Ви набагато більш схильні до ранжирування для цього ключового слова з довгим хвостом.

Оскільки вони менш популярні, ключові слова з довгим хвостом генерують менше трафіку. Ви повинні компенсувати цей відсутність трафіку, налаштувавши сторінки на декілька ключових слів із довгим хвостом, а не на коротке, більш популярне, але більш конкурентне ключове слово.

Завершення пошуку та інструмент добору ключових слів Google

Отже, де ви отримуєте початковий список ключових слів? Виконуючи формулу з чотирьох кроків:

1) Запишіть три слова, які найкраще описують те, про що ви збираєтеся писати (наприклад, "Канада", "романтика", "собака")

Далі:

2) Введіть ці слова окремо, як пари і всі разом у вікно пошуку Google. Зверніть увагу на запропоновані розширення, повернуті Google.

Грайте з ключовими словами в Google, використовуючи повернуті розширення, щоб збільшити свій список і довжину ключових слів. Потім:

3) Використовуйте інструмент добору ключових слів Google для перевірки та розширення списку ключових слів та довжини окремих ключових слів.

Докладні інструкції щодо використання Інструмент добору ключових слів Google виходять за рамки цієї статті (продовжуйте спостерігати).

4) Перегляньте результати пошуку, щоб визначити свій потенціал рейтингу.

Продовжуйте натискати клавішу повернення на рядок пошуку, щоб дізнатися, хто ваш конкурс - якщо це світло, ви знайшли тверде ключове слово

Встановлення та налаштування плагіна Yoast SEO WordPress?

Примітка: див. Мою публікацію на Практична SEO на сторінці для керівництва з виконання на сторінці SEO без Yoast SEO WordPress плагін.

Коли мова йде про SEO інструменти для WordPress засновані веб-сайти, ніщо не перевершує плагін Yoast SEO. Yoast SEO - це стандартний плагін WordPress, який можна завантажити, перейшовши на головний екран Plugins і шукаючи “Yoast SEO”. Або відвідайте веб-сайт, щоб отримати землю перед тим, як передувати:

http://www.yoast.com

Рекомендую почати з безкоштовної версії. Як тільки ви закохаєтеся в цей плагін, який я впевнений, що ви будете робити, отримати Premium оновлення. Я купив п'ять ліцензій на сайт за $ 129 ($ 26 за сайт) і в даний час я запускаю інструмент на двох сайтах.

Тепер мені не вистачає слів для правильно Yoast SEO оптимізований пост WordPress (800), так що я буду порушувати цю посаду в два.

Ця дискусія продовжується у розділі “Наступна дискусія”.

Побачимось там,

- Брайан