WordPress повністю російською мовою

 1. Вступ
 2. 1. Установка російської мови через панель управління WordPress
 3. 2. Установка теми для WordPress, перекладеної на російську мову
 4. Безкоштовні теми
 5. преміальні теми
 6. 3. Установка плагінів для WordPress на вашій рідній мові
 7. 4. Створення вмісту на вашій мові

За замовчуванням сайт самої системи WordPress представлений на англійській мові, проте, ви можете створити сайт під управлінням WordPress російською мовою і більш ніж 80 інших мовах: іспанською, німецькою, французькою, португальською, італійською, китайською, японською, арабською та багатьох інших. Ви можете створити сайт WordPress на будь-якому потрібному мовою або зробити багатомовну версію. У цьому циклі, що складається з трьох статей, я розповім вам про те, як створити сайт під управлінням WordPress повністю російською мовою і як перевести його на інші мови.

У цьому циклі, що складається з трьох статей, я розповім вам про те, як створити сайт під управлінням WordPress повністю російською мовою і як перевести його на інші мови

Потрібно врахувати всі деталі, коли справа стосується створення багатомовного сайту під управлінням WordPress, тому я постаралася зібрати ключову інформацію в циклі з трьох статей.

Я дійсно сподіваюся, що цей цикл статей допоможе вам зрозуміти основи того, що потрібно для початку шляху зі створення багатомовного сайту під управлінням WordPress і вселить вам впевненість в собі для початку роботи.

 1. WordPress повністю на моєму мовою (поточний пост)
 2. Як перевести мою тему або плагін для WordPress
 3. Як створити багатомовний сайт під управлінням WordPress: Кращі плагіни для локалізації

Вступ

Незважаючи на те, що спочатку система WordPress відображається на англійській мові, вона дуже легко піддається локалізації і може використовуватися для створення веб-сайтів на декількох мовах.

Спільнота користувачів WordPress створило локалізовані версії WordPress на багатьох мовах, також існує велика кількість тем, плагінів і сервісів на різних мовах. Ви можете ознайомитися з існуючими локалізаціями за цим посиланням: https://translate.wordpress.org/languages .

В даний час система WordPress переведена на російську мову (під кодом ru_RU) та інші 80 мов, включаючи різні варіанти деяких з них.

У цій статті я покажу вам як створити сайт під управлінням WordPress повністю російською мовою (або будь-якому іншому мовою), що стане першим кроком у створенні сайту під управлінням WordPress на декількох мовах (якщо вам буде потрібно кілька версій вашого сайту)

Ось ті кроки, які ми пройдемо:

 1. Установка російської мови через панель управління WordPress;
 2. Установка теми для WordPress перекладеної на російську мову;
 3. Установка плагінів для WordPress перекладених російською мовою;
 4. Створення контенту російською мовою.

1. Установка російської мови через панель управління WordPress

Починаючи з версії WordPress 4.1, ви можете встановлювати нові мови (і змінювати мову відображення свого сайту), використовуючи для цього панель управління WordPress. І це дійсно дуже просто.

Вам не доведеться міняти параметр WPLANG в файлі конфігурації wp-config.php (який тепер не використовується). Все, що вам потрібно зробити - це зайти в розділ Settings (Настройки)> General (Основні)> Site Language (Мова сайту), і встановити нову мову (Російська або будь-який інший).

Таким способом ви можете встановлювати основна мова системи WordPress буквально на льоту. Врахуйте, що випадає список містить встановлені мовні пакети і пакети, доступні для завантаження.

Ви можете знайти мовні файли системи в папці WordPress, спеціально створеної для цих цілей:

Ви побачите чотири окремих файлу (по два файли з розширеннями .po і .mo), що містять текстові рядки. Наприклад, файли російської мови:

 • admin-ru_RU.po: текстова частина панелі управління WordPress;
 • admin-network-ru_RU.po: текстова частина, що відповідає за мережевий інтерфейс - WordPress Multisite;
 • continent-cities-ru_RU.po: назви континентів і міст;
 • ru_RU.po: текстова частина користувальницької і адміністраторській частини сайту.

Ключові локалізації для WordPress були виконані спільнотою користувачів WordPress. Ви можете взяти участь в поліпшенні російського перекладу, використовуючи платформу GlotPress . Для цього вам необхідно Увійти до свого облікового запису WordPress.org. Якщо у вас ще немає облікового запису, ви можете зареєструвати нового користувача .

Якщо ж ви хочете створити персональну локалізацію зі зміненим текстом або менш офіційним перекладом на кожній сторінці, то вам знадобиться програмне забезпечення Poedit, що використовується для персоналізації мовних пакетів (див. ще одну статтю даного циклу).

2. Установка теми для WordPress, перекладеної на російську мову

Існують системні мовні файли WordPress і мовні файли для тим і плагінів. Не так багато тем для WordPress локалізовані і переведені на російську мову, але більшість з них «підтримують локалізацію», що дає вам можливість перевести їх на російську мову, використовуючи для цих цілей Poedit , Loco Translate або Codestyling Localization (Див. ще одну статтю ).

Як дізнатися, які теми вже переведені на російську мову? Вам доведеться ознайомитися з особливостями теми перед установкою. Ось ті аспекти, на які варто звернути увагу при виборі теми:

 • Мови. Якщо тема, яку ви вибрали, вже переведена на російську мову, то вона повинна поставлятися в комплекті з файлами .PO і .MO для російської мови. Деякі теми включають в себе перекладену для користувача частину (зазвичай це той текст, який бачить користувач при відвідуванні вашого сайту), в той час як інші також містять локалізовану версію панелі адміністратора;
 • Підтримує локалізацію. Якщо тема позначена позначкою «translation ready», то в її складу входитимуть файли .POT або .PO, які можна використовувати для перекладу теми на російську або будь-який інший мову, але, як правило, такі теми не мають в своєму складі готових перекладів на інші мови;
 • RTL-сумісна. Підтримує мови з написанням справа наліво (арабська, перська, іврит та ін.);

Існують як безкоштовні, так і преміальні теми, які вже перекладені на російську мову. Використовуючи готову тему, ви зможете заощадити час і гроші.

Безкоштовні теми

 • Стандартні теми WordPress (Twenty Ten, Eleven, Thirteen, Fourteen і Fifteen) були переведені за допомогою GlotPress. Ці безкоштовні теми перекладені більш ніж на 50 мов (включаючи російську). Ви можете знайти мовні файли для кожної з тим в папці:
  • / Wp-content / languages ​​/ themes
 • Крім того, ви можете знайти безкоштовні багатомовні теми в базі (директорії) WordPress, використовуючи для пошуку тег "Translation-ready" . Ви зможете знайти мовні файли в цій папці
  • / Wp-content / themes / назва-теми / languages

Ви зможете знайти мовні файли в цій папці  / Wp-content / themes / назва-теми / languages

преміальні теми

Не так багато преміальних тим переведено на російську мову. Дуже прошу, якщо ви знаєте інші преміальні теми, локалізовані російською мовою, обов'язково повідомте мені, і я додам їх в цей список:

 • Genesis Framework . Перекладена більш ніж на 30 мов (включаючи російську).
 • AitThemes . Перекладена більш ніж 23 мовами (включаючи російську).
 • PageLines . Підтримує голландська, російська, іспанська, французька, іврит, фінський і португальською мовами.
 • ElegantThemes . Divi переведена на 32 мови (включаючи російську).
 • Themeforest . Найбільш популярні теми з цього магазину, як правило йдуть з перекладом. Ось два приклади тим, перекладених російською мовою: Avada (27 мов) і Enfold (19 мов).

Особливості даних локалізацій:

 • Такі компанії зазвичай не надають підтримки користувачам локалізацій, створених спільнотою користувачів з використанням таких колективних мовних платформ, як GlotPress , Transifex або Webtranslateit .
 • Якщо вам буде потрібно внести зміни в переклад або створити новий мовний пакет, то вам доведеться скористатися програмним пакетом Poedit (Див. главу 2 ).

3. Установка плагінів для WordPress на вашій рідній мові

Установка плагінів для WordPress на вашій рідній мові

Наступним кроком стане використання багатомовних плагінів. Точно так же, як і теми для WordPress, не всі наявні плагіни переведені на російську мову або «підтримують локалізацію».

База плагінів WordPress не дозволяє шукати плагіни, які вже перекладені на російську мову, тому, якщо ви плануєте використання плагінів, то вам необхідно ознайомитися з описом кожного з них, щоб перевірити наявність російської мови або хоча б наявність можливості самостійного перекладу. Ви також можете зв'язатися з розробником для отримання докладної інформації.

Більшість безкоштовних і популярних плагінів вже переведено на російську мови: Contact Form 7 , WordPress SEO par Yoast , Jetpack , MailPoet Newsletters та інші. Крім того, багато преміальні плагіни також переведені або підтримують різні локалізації. Ви можете перевірити цю інформацію на сторінці з описом плагіна.

Використання багатомовних плагінів вкрай важливо, якщо вони відповідають за інформацію, що відображається в призначеній для користувача частині вашого сайту на базі WordPress: форми зворотного зв'язку, перемикачі, віджети і інші.

Мовні файли плагінів знаходяться в такому розташуванні:

 • / Wp-content / plugins / назва-плагіна / languages

/ Wp-content / plugins / назва-плагіна / languages

4. Створення вмісту на вашій мові

Останній крок - найлегший. Вам потрібно просто створити необхідне вміст (записи, сторінки, розділи, болванки, меню, віджети і багато іншого) російською мовою. Цей етап повністю залежить від вас і ваших уподобань.

Цей етап повністю залежить від вас і ваших уподобань

Ви хочете перевести свій сайт на інші мови? ознайомтеся з третьої статті для вивчення можливих варіантів.

Як дізнатися, які теми вже переведені на російську мову?
Ви хочете перевести свій сайт на інші мови?