Wordpress seo by yoast настройка »Як створити сайт, расскрутіть його і заробити з seodengi

 1. Налаштовуємо плагін WordPress SEO by Yoast
 2. Установка і керівництво по налаштуванню плагіна WordPress SEO by Yoast

Привіт шановні читачі блогу. У своїй статті хочу розповісти про те як працює плагін WordPress SEO by Yoast і описати його настройку. Справа в тому, що я до цього користувався плагіном All in One SEO Pack, але з недавнього часу він перестав мене влаштовувати, і я вирішив перейти на плагін WordPress SEO.

Плагін втілив в собі безліч параметрів з інших плагінів таких як Мета Роботс, RSS Footer plugin і інших. Таким чином він включає в себе безліч налаштувань, які треба знати як правильно встановити. Свій досвід по налаштуванню плагіна, я і привів в даній статті. Сподіваюся з допомогою неї, Ви без проблем перейдете з застарілого плагіна All in One SEO Pack на WordPress SEO, і зможете налаштувати для оптимального використання.

Налаштовуємо плагін WordPress SEO by Yoast

Даний плагін представляє собою цілий комплекс для просування блогу на WordPress в пошукових системах. Однак, його настройка може супроводжуватися різними труднощами і для новачка, і для людини не володіє знаннями в області SEO може здатися досить складною. Неправильне налаштування може не дати пошуковим роботам проіндексувати блог, або може так статися, що пошуковий робот візьме те, що зовсім не є важливим для нього. Перед тим, як ми почнемо настройку, давайте розберемося які можливості надає даний плагін:

 • Підтверджує права на сайт в пошукових системах Google, Яндекс, Bing і Alexa
 • Прописує мета-заголовок Title
 • Встановлює контроль за таксономії, сторінкою автора
 • Генерує карту сайту
 • Виробляє контроль постійних посилань
 • Підключає «хлібні крихти» на сайт
 • Встановлює плагін RSS feed footer
 • Імпортує всі налаштування з інших плагінів SEO
 • Редагує файл .htaccess
 • Ховає інформацію по сніпетів від пошукових роботів

І це тільки частина налаштувань, які пропонує зробити плагін. Тепер давайте приступимо до його дослідженню.

Установка і керівництво по налаштуванню плагіна WordPress SEO by Yoast

Якщо Ви вже користувалися якимось SEO плагіном, наприклад All in One SEO Pack або іншим, то Вам потрібно буде просто імпортувати установки в новий. Для цього потрібно буде погодитися з перенесенням налаштувань і натиснути на відповідну кнопку.

Панель плагіна WordPress SEO by Yoast

Для початку підтвердимо права на сайт пошуковими системами Яндекс, Гугл, Bing і Alexa.

Далі, почнемо по-порядку розбиратися зі складовими даного плагіна.

Установка заголовків і метаданих

Це одне з найважливіших властивостей плагіна і я постараюся пояснити її більш детально з скріншот і коротким описом під ним.

Натиснувши по вкладці «Заголовки і метадані», перейдіть за посиланням Допомога, щоб подивитися які значення використовуються і що вони означають. Це допоможе Вам швидше прописати заголовки title і метадані в плагіні.

Ці ті настройки, якими я користуюся сам. Однак, Ви можете не ставити галочку навпроти «використання ключових слів метатегов», так ка Гугл вже офіційно скасував їх, і не надає ніякого значення ключовими словами.

Тепер, перейдіть у вкладку Домашня сторінка та тут пропишіть заголовок сайту і його опис.

Тепер, перейдіть у вкладку Домашня сторінка та тут пропишіть заголовок сайту і його опис

 • Title - заголовок сайту, який Ви хочете, щоб показували пошукові системи
 • Description - опис для пошукових систем
 • Шаблон ключових слів - додавання ваших цільових ключових слів для головної сторінки.

типи записів

У цій вкладці Ви можете прописати SEO параметри вашої статей і сторінок блогу. Як я вже згадував, це робиться для того, щоб перевірити наскільки заповнені параметри для кожного розділу. За замовчуванням поле шаблону опису і ключових слів заховано від пошукових систем. А це досить корисний інструмент, так як за допомогою нього пошуковій системі простіше зрозуміти про що йдеться в статті. Якщо Ви хочете щоб на блозі показувалася дата появи постів в пошуковій системі, то також можете встановити галочку навпроти «Дата в попередньому перегляді фрагмента».

таксономії

Тут все залежить від Вашого бачення просування. Ви можете як встановити галочки навпроти заборони індексування «Категорій», «Меток» і «Формату», але можете і залишити їх індексованими пошуковими системами. Але я для себе визначив, що поставлю галочки навпроти них.

Ось і все з налагодження розділу Заголовки і метадані в плагіні WordPress SEO by Yoast.

Соціальні мережі

В плагіні також передбачений дуже важливий розділ по додаванню сторінок Вашого сайту в соціальні мережі автоматично. Вам тільки залишиться заповнити профіль, щоб пошукові системи могли визначити коли хтось шукає Ваш бренд в соціальних мережах. Заповнити його простіше простого. Додайте всі Ваші профілі в соціальних мережах в поля навпроти назв кожної соціальної мережі, як я привів на зображенні нижче.

Додайте всі Ваші профілі в соціальних мережах в поля навпроти назв кожної соціальної мережі, як я привів на зображенні нижче

Тут Ви можете налаштувати додавання мета даний Open Graph в Фейсбуці, прописати URL адресу зображення і багато іншого. Я рекомендую Вам додати URL картинки, яка допоможе Фейсбук показувати саме те зображення, яке Ви бажаєте додавати туди за замовчуванням, якщо у Вашій статті немає картинок.

XML карта сайту

Додайте карту сайту і плагін почне створювати необхідні параметри для карти сайту Вашого блогу. Після створення файлу Карта сайту, слід підтвердити її в інструментах вебмастера Гугл.

постійні посилання

Не сильно звертайте увагу на розділ Постійні посилання. Тут практично все чек-бокси вже виставлені як потрібно. Зазвичай я користуюся 2-3 параметрами, щоб уникнути індексації пошуковими системами непотрібних розділів блогу. За допомогою даного плагіна досить просто впоратися з з'являються дублями сторінок replytocom, наявність яких може сильно знизити Вас у видачі пошукових систем.

Зауваження: зробити установку можна перейшовши Розширення> Постійні посилання.

Зауваження: зробити установку можна перейшовши Розширення> Постійні посилання

внутрішні посилання

Хлібні крихти використовуються для розуміння пошуковими системами структури Вашого сайту, а також вони допомагають користувачам швидко переходити по підрозділах блогу. Однак, я зазвичай тестую наскільки для блогу підходять хлібні крихти, адже вони можуть і перешкодити відвідувачам сайту.

Після виконаних перетворень, збережіть зміни і перейдіть в інструмент від Гугл перевірка структурованих даних, щоб перевірити авторство і подивитися як пошукова система Гугл буде показувати сторінки Вашого блогу в пошуковій видачі.

RSS

Використання цього розділу дозволяє Вам додати зворотні посилання до оригінальної статті в RSS стрічці. Ви також можете додати рекламу в Вашу RSS стрічку. Я просто прописав в рядок наступний запис: «Запис %% POSTLINK %% вперше з'явилася %% BLOGLINK %%.»

Налаштування файлів

Також досить корисний інструмент в налаштуванні WordPress SEO by Yoast. Ви можете редагувати тут файл .htaccess і rotots.txt . Слова обережності: коли Ви перетворювати файл .htaccess завжди майте доступ ФТП, тому як неправильно налаштований файл .htaccess може зробити недоступним функціонування сайту.

У розширеній платної версії плагіна можна налаштувати редирект 301, прибрати 404 помилку і т.д. Я сподіваюся, що це керівництво по налаштуванню плагіна WordPress SEO by Yoast було для Вас корисним. Із задоволенням відповім на виниклі питання в коментарях до статті.

У висновку тільки хочу сказати, що вважаю цей плагін одним з кращих SEO плагінів для блогу на CMS WordPress і настійно рекомендую Вам використовувати його, але і також не забудьте виконати всі настройки перед тим як проводити зміни. Неправильно налаштований плагін може негативно позначитися на SEO просуванні блогу.

З повагою, Сергій Хожаков