WordPress SEO по Yoast проти Все в одному SEO Pack: Який кращий SEO плагін?

 1. Швидка відповідність
 2. Установка: Все в одному SEO Pack перемоги
 3. Попередні налаштування: WordPress SEO за допомогою Yoast Wins
 4. Інтерфейс і зручність користування: невеликий край до WordPress SEO by Yoast
 5. Оптимізація індивідуальних сторінок та публікацій: WordPress SEO за допомогою Yoast Wins
 6. Швидкість тесту: Краватка
 7. Який з них найкращий для вас? Yoast SEO або все в одному SEO Pack?

Факт: Кожен новий Установка WordPress вимагає плагін SEO для поліпшення рейтингу пошукових систем.

Так, у WordPress вже є попередньо встановлені інструменти SEO, але коли ви використовуєте плагін, ви можете повністю контролювати те, що показано пошуковим системам, і ви, швидше за все, зрозумієте, як ваші статті та сторінки веб-сайту виглядають пошукові системи.

Існує кілька плагінів SEO, але жоден з них не отримує високих рейтингів і популярності Yoast SEO і Все в одному SEO Pack .

Але як ви вирішуєте, який саме для вас? Це важливо?

Ми тут, щоб зрозуміти це, так як ми збираємося видобути WordPress SEO від Yoast vs All in One SEO Pack.

Швидка відповідність

 • Рейтинги та відгуки: WordPress SEO за допомогою Yoast Wins
 • Всього установок: Tie
 • Переклади: Все в одному Перемоги SEO Pack
 • Клієнтська підтримка: WordPress SEO від Yoast Wins
 • Установка: Все в одному SEO Pack перемоги
 • Попередні налаштування: WordPress SEO за допомогою Yoast Wins
 • Інтерфейс і зручність користування: невеликий край до WordPress SEO by Yoast
 • Оптимізація індивідуальних сторінок та публікацій: WordPress SEO за допомогою Yoast Wins
 • Швидкість тесту: Краватка

На поверхні, як Yoast SEO і все в одному SEO Pack Порівняти?

Ви можете дізнатися багато про плагін, подивившись на його основну сторінку завантаження. Наприклад, ми бачимо, що (на даний момент) Yoast SEO має рейтинг зірки від 4,7 до 5 зірок. Все в одному SEO Pack дивиться на 4,4 зірки.

Вони обидва мають більше 1 мільйона активних установок, тому зрозуміло, що вони популярні. Кожен з плагінів оновлюється на постійній основі, а це означає, що вам не доведеться турбуватися про діри в безпеці або розробники, які розбираються і не звертаються до певних помилок.

Все в одному SEO плагін плагін перемоги на фронті перекладу, з більш ніж 38 перекладів. Yoast, з іншого боку, має трохи більше 20. Тому більше людей можуть скористатися перевагами All in One SEO Pack через велику підтримку мови.

Я не дуже піклуюся про те, з якою версією WordPress сумісні плагіни, адже нам потрібно знати, що вони залишаються оновленими. В даний час, все в одному SEO Pack сумісний з більш низькими версіями (теоретично робить його доступним для більшої кількості людей,), але це також можна розглядати як слабкість, оскільки люди повинні забезпечувати свої сайти оновленнями.

Остаточна область, яку я хотів би розглянути, перш ніж робити огляд, включає тип підтримки, яку пропонує кожен розробник. Yoast SEO має свою власний веб-сайт з курсами, дивовижним блогом SEO, електронними книгами і можливістю найняти деяких розробників для допомоги. Ви також можете зв'язатися з ними по електронній пошті та перевірити сторінку FAQ.

Про версію Все в одному SEO пакет продається Плагіни Semper , але більшість підтримки на цій сторінці призначена для платіжних клієнтів. При цьому кожна безкоштовна сторінка завантаження плагінів включає в себе підтримку потоку, і обидва розробники, здається, своєчасно реагують.

Установка: Все в одному SEO Pack перемоги

Після початку мого порівняння SEO я вирішив, щоб очистити всі інші плагіни з мого тестового сайту і встановити двадцять шістнадцять WordPress теми. Хоча я вважаю, що важливо зрозуміти, які плагіни і теми конфліктують з плагінами SEO, я б скоріше почав працювати на рівних ігрових полях, використовуючи сайт, який вже є швидким, чистим і вільним від конфліктів.

Отже, почнемо з установки. Як ви і очікували, обидва плагіна встановлюються без проблем, оскільки вони є простими рішеннями без необхідності додаткових розширень або демо-контенту. Поряд з кнопкою Yoast з'являється модуль FAQ і підтримка, тому мені подобається те, як вони вже намагаються вам допомогти.

Тим не менш, все в одному SEO Pack перемагає з вступною інформацією. У той час як Yoast надає лише кілька (кілька прихованих) посилань на підтримку, вітальна сторінка All in One SEO Pack приходить наповнена варіантами перекладу вашого плагіна, оновленням до преміум-версії та вивченням деяких з останніх поліпшень.

У той час як Yoast надає лише кілька (кілька прихованих) посилань на підтримку, вітальна сторінка All in One SEO Pack приходить наповнена варіантами перекладу вашого плагіна, оновленням до преміум-версії та вивченням деяких з останніх поліпшень

Вони навіть пропонують кілька посилань на посібники, які допоможуть вам розпочати та завершити все, починаючи від інтеграції Google Analytics до подання XML-карти сайту

Загалом, встановлення та активація кожного плагіна займає лише секунду. Тим не менш, все в одному SEO Pack плагін має більш зручним введенням в його функції.

Попередні налаштування: WordPress SEO за допомогою Yoast Wins

Знаходження налаштувань «все в одному» трохи легше, ніж Yoast, оскільки панель інструментів WordPress розташована у верхній частині, а Yoast - у нижній частині. Це не величезна угода, але дещо помітна.

Бачачи, як багато веб-майстрів не мають значних знань SEO, це приємно, коли більшість налаштувань вже заповнені. Це схоже на плагін кешування. Деякі налаштування кешування є дещо складними, тому можна сподіватися, що розробники плагінів за промовчанням заповнюють всі рекомендовані параметри.

Для попередньо встановлених налаштувань, давайте почнемо з плагіна All Pack One:

Сторінка привітання містить посилання, на якому написано "Продовжити до загальних налаштувань", так що немає ніякого полювання навколо панелі інструментів WordPress.

Основна область, з якою ви будете працювати для пакету SEO в одному, називається загальними налаштуваннями. Ви помітите, що всі рекомендовані параметри вже перевірені або заповнені, що є великим плюсом. На одній зі сторінок є прапорець для канонічних URL-адрес і розмітки Schema.org. У вас є можливість налаштувати або активувати інші елементи, такі як розбиття на сторінки, спеціальні канонічні URL-адреси, оригінальні назви тощо.

Налаштування домашньої сторінки керуються вручну, але можна очікувати, що метадані за умовчанням використовуються для широкого кола сторінок і повідомлень. Наприклад, 404, описи, назви тегів та інші елементи мають мета-дані, які вже існують, залежно від вмісту вашого сайту.

Тим не менш, я б порекомендував заповнення власного назви будинку, домашнього опису і будь-якої іншої інформації на цій сторінці, щоб пошукові системи, принаймні, отримали гарне уявлення про те, що ваша основна сторінка.

Тим не менш, я б порекомендував заповнення власного назви будинку, домашнього опису і будь-якої іншої інформації на цій сторінці, щоб пошукові системи, принаймні, отримали гарне уявлення про те, що ваша основна сторінка

Вкладка Performance (Програма) запитає, чи хочете ви збільшити ліміт пам'яті, але ще раз, обмеження пам'яті встановлено максимально. Пальці вгору.

Ах так, і ви можете перевірити статус системи, якщо це ваша річ.

Налаштування NOINDEx, швидше за все, залишиться порожнім, але деякі блогери та компанії мають свої причини для NOINDEXing всіх своїх медіа, сторінок або інших елементів. На мою думку, ви повинні спробувати зробити це один за одним, але гарна новина для All in One SEO Pack полягає в тому, що я не міг знайти жодних функцій NOINDEX з Yoast.

Інший все в одному Seo Pack модуль, який не особливо легко з Yoast є користувальницькі настройки типу повідомлення. Це дає можливість використовувати SEO для власних типів публікацій, і ви маєте можливість лише дозволити це на повідомленнях, сторінках або навіть у засобах масової інформації та користувацьких CSS.

Нарешті, все в одному SEO Pack включає в себе кілька преміум і безкоштовних функцій, які можна активувати після установки плагіна. Наприклад, вони мають розширення XML Sitemaps разом із рішенням для SEO соціальних медіа. Як ви бачите нижче, Yoast майже всі ці вбудовані функції, але приємно бачити, що все в одному SEO Pack не залишає їх.

Тепер, на Yoast. Я вражений простотою процесу налаштування, оскільки вам не доведеться ходити через будь-які стомливі налаштування. Замість цього, розробники зробили елементарний покроковий процес, де ви відповідаєте на запитання.

Наприклад, вони запитують, чи бажаєте ви, щоб повідомлення та сторінки були видимими для пошукових систем.

Ви також можете помітити, що ви є компанією або особою і вставити ім'я та логотип для цієї компанії.

Yoast надає соціальний профіль SEO, подібний до All in One SEO Pack.

Коли ви переходите до загальних налаштувань, вам не потрібно багато робити. Yoast робить це так, що повний новачок може пройти через налаштування і не бути занадто заплутаним. Тим не менш, деякі більш просунуті розробники можуть скоріше мати контроль, наданий All in One SEO Pack.

Інтерфейс і зручність користування: невеликий край до WordPress SEO by Yoast

Важко порівнювати цих двох з точки зору зручності в користуванні, оскільки я відчуваю, що вони були зроблені для двох різних типів людей. Yoast прагне до своєї чистої, сучасної і базової покрокової конфігурації, в той час як Все в одному SEO Pack в основному кидає вас на сторінку налаштувань, щоб вирішити, чи хочете ви йти вище і далі за замовчуванням.

Тому я вважаю, що обидва вони досить прості у використанні. Тим не менш, початківці будуть користуватися Yoast більше.

Оптимізація індивідуальних сторінок та публікацій: WordPress SEO за допомогою Yoast Wins

Саме тут Yoast бере на себе ініціативу для більшості розробників і творців контенту, оскільки на кожній сторінці є декілька інструментів, а також модулі для покращення SEO.

Наприклад, він дозволяє вживати ключове слово, щоб оцінити, наскільки оптимізовано вашу статтю для цього ключового слова. Якщо я пишу повідомлення в блозі про футуристичні приміщення, тепер я можу побачити, що мій мета-опис потребує роботи, і моєї щільності ключових слів бракує (поряд з багатьма іншими проблемами).

Якщо я пишу повідомлення в блозі про футуристичні приміщення, тепер я можу побачити, що мій мета-опис потребує роботи, і моєї щільності ключових слів бракує (поряд з багатьма іншими проблемами)

Потім можна натиснути на вкладку Readability, яка використовує кілька показників, щоб пояснити, чому або чому ваша стаття не виглядає читаною для середнього користувача Інтернету. У своїй статті я повинен додати підзаголовки і отримати більше перехідних слів.

У своїй статті я повинен додати підзаголовки і отримати більше перехідних слів

Все в одному SEO Pack не має будь-яких читань або інструментів ключових слів, але ви можете зробити свій власний назву, опис і метадані для вашого повідомлення і сторінок.

Все в одному SEO Pack не має будь-яких читань або інструментів ключових слів, але ви можете зробити свій власний назву, опис і метадані для вашого повідомлення і сторінок

Швидкість тесту: Краватка

Іноді ви стикаєтеся з плагінами, які сповільнюють ваш сайт. Досить часто це дозволяє виключити плагін для будь-якого використання взагалі. Тому я запустив свій сайт через Pingdom і GTMetrix, щоб побачити, як він виконується без будь-яких плагінів. Після цього, я встановив плагіни SEO, щоб побачити, як змінилися швидкості з кожним.

Швидкість мого сайту без встановленого плагіна SEO:

 • 96% PageSpeed ​​Score
 • 87% YSlow Score
 • 2 секунди для часу завантаження сторінки GTMetrix
 • 86 Оцінка продуктивності Pingdom
 • 1,8 секунди для часу завантаження Pingdom

Все в одному SEO Pack:

 • 96% PageSpeed ​​Score
 • 87% YSlow Score
 • 1 секунда для GTMetrix час завантаження сторінки
 • 86 Оцінка продуктивності Pingdom
 • 736 мілісекунд для часу завантаження Pingdom

Yoast SEO:

 • 96% PageSpeed ​​Score
 • 87% YSlow Score
 • 1,3 секунди для часу завантаження сторінки GTMetrix
 • 86 Оцінка продуктивності Pingdom
 • 727 мілісекунд для часу завантаження Pingdom

Цікаво те, що мій сайт без плагінів насправді повільніше, ніж з ними. Виходячи з моїх результатів, я б не надто хвилювався про будь-який з плагінів, що суттєво прискорюють чи уповільнюють ваш сайт WordPress. Усі оцінки YSlow і PageSpeed ​​залишилися колишніми. Все в одному SEO Pack мав сильніший час для GTMetrix, але Yoast виграв битву з Pingdom Load Time.

Назвемо це жеребку для швидкості.

Який з них найкращий для вас? Yoast SEO або все в одному SEO Pack?

З точки зору підтримки, користувальницького інтерфейсу і швидкості сайту, немає чіткого переможця між Yoast і All in One SEO Pack.

Проте він змінюється, коли ми говоримо про функції. Веб-майстри обов'язково повинні йти з Yoast SEO, якщо вони намагаються з'ясувати якість SEO своїх повідомлень у блогах і сторінок. Кожен раз, коли ви робите нову посаду, вона надає тест для зручності читання, а також кроки, які можна виконати для вирішення будь-яких проблем. Не тільки це, але це дозволяє націлювати певні ключові слова, за якими ви бажаєте займатися.

Все в одному SEO Pack має попередній перегляд результатів пошукової системи та деяких конфігурацій метаданих, але окрім цього ви не отримуєте багато можливостей на окремих сторінках і повідомленнях.

Мені дуже подобаються допоміжні документи Все в одному SEO Pack краще ніж Yoast і налаштування більш настроюються з "Все в одному" SEO Pack.

Я бачу це, якщо ви повний новачок , йдіть з Yoast. The процес налаштування призначений для вирізання всіх технічних жаргонів і представити вам інструменти для швидкого поліпшення рейтингу . Мені також подобається Yoast для блогерів та інших творців контенту. Можливість перевірити ключові слова і побачити, чи ваша стаття буде переварена вашими читачами, має першорядне значення.

Деякі розробники можуть насолоджуватися Все в одному SEO Pack трохи більше, так як ви можете зайти туди і налаштувати більше параметрів в залежності від ваших власних уподобань.

Якщо у вас є які-небудь питання або думки щодо цього порівняння плагінів SEO, повідомте нам про це в розділі коментарів нижче.

Yoast SEO або все в одному SEO Pack?
Але як ви вирішуєте, який саме для вас?
Це важливо?
Який з них найкращий для вас?
Yoast SEO або все в одному SEO Pack?