Yoast проти Все в одному SEO Pack: Які ви повинні віддавати перевагу

  1. Що таке Yoast SEO?
  2. Yoast SEO: Конфігурація
  3. Yoast SEO: аналіз вмісту
  4. Що таке все в одному SEO?
  5. Все в одному SEO: Конфігурація
  6. Все в одному SEO: аналіз контенту

114 всього переглядів

SEO виросла від старих тактик набивання ключових слів і побудови спам-посилань для домінування в пошукових системах. Він має різні плагіни та більш тонкі стратегії. Якщо ви шукаєте рейтинг вашого сайту WordPress вище за допомогою плагінів SEO, найбільша плутанина для вас може бути, щоб з'ясувати, кращий з кращих плагінів SEO WordPress SEO.

Особливо, Yoast vs All in One , вибір одного з цих двох плагінів може бути найважливішим завданням. Це завжди складний і брудний для фрілансерів і Компанія розвитку WordPress краще зрозуміти з двох найкращих. Не хвилюйтеся, тут я поясню особливості обох, щоб ви могли дізнатися, які з них стосуються вашої ситуації та враховувати ваші потреби. Короткий пояснення щодо Yoast vs All in One надано нижче:

Що таке Yoast SEO?

Що таке Yoast SEO

Yoast подібно синоніму SEO для спільноти WordPress. Yoast SEO використовується більше мільйона спільнот розробки WordPress. Yoast SEO доступний на 17 мовах і є одним з найвідоміших і максимально завантажених плагінів WordPress.

Yoast SEO: Конфігурація

Після установки, Yoast SEO приведе вас до швидкого тур плагіна. Інструмент для веб-майстрів плагіна Yoast є найбільш корисним, оскільки він дозволяє інтегрувати свій веб-сайт з чотирма інтегрованими програмами - Google, Bing, Alexa і Yandex. Найважливіша ситуація, коли ви йдете до екрану Titles & Meta. Тут, перемикаючись між вкладками, ви можете вказати шаблон заголовка для кожного аспекту веб-сайту WordPress. Ви навіть маєте можливість вибирати індекс для будь-якого типу повідомлення, відображати дату у фрагментах пошукової системи або можна ввімкнути мета-вікно Yoast SEO. Надбудова в Yoast SEO полягає в тому, що він також підтримує сухарі, які знаходяться за розширеними налаштуваннями. Вони допомагають поліпшити навігацію відвідувачів і, отже, забезпечити краще розуміння структури веб-сайту для пошукових систем.

Yoast SEO: аналіз вмісту

Це поле, де Yoast займає найвищу позицію, оскільки містить аналізатор вмісту в мета-вікні безпосередньо під текстовим редактором WordPress. Вона має найважливішу функцію .ie Snippet Editor, яка дозволяє редагувати та переглядати, як ваш вміст з'являється в SERP. Це дозволяє налаштувати зміст SEO і навіть переписати його, якщо потрібно. Вони опосередковано допомагають підвищити рейтинг кліків.

Що таке все в одному SEO?

Що таке все в одному SEO

Все в одному SEO це, навіть більше, старше, ніж Yoast SEO з більшою кількістю завантажень, ніж Yoast. Все в одному - частина частої розмови серед найпопулярніших плагінів WordPress всіх часів. Його трохи складно використовувати. Навіть якщо він має більше завантажень, ніж Yoast, швидше зростання спостерігається в Yoast.

Все в одному SEO: Конфігурація

Все в одному SEO має всі налаштування, перераховані в одному місці, замість того, щоб розділити налаштування на різні розділи та вкладки. У зв'язку з цим, конфігурації стають більш складними, ніж ті в Yoast SEO. Кожен варіант має додаткове пояснення, яке допоможе вам краще зрозуміти. Ви можете дізнатися, як обробляються канонічні URL-адреси, вказувати назву та опис домашньої сторінки SEO, конфігурувати стиль заголовка кожного типу повідомлень, і це може допомогти різними способами.

Все в одному SEO: аналіз контенту

Цей інструмент SEO має SEO мета вікно, яке відображається безпосередньо під текстовим редактором WordPress, який може допомогти вам написати назву і мета опис вашого повідомлення. Вам потрібно лише згадати описи, решту речей буде обробляти все в одному SEO. Найбільший недолік цього не містить інструментарію аналізу вмісту, який є найбільш впізнаваною особливістю Yoast.

Ролі як Yoast, так і All in one SEO правильно пояснюються Професійним WordPress SEO компанії . Обидва інструменти SEO є корисними, якщо вони вибрані в той час, коли це стосується вашої ситуації. Тепер ви повинні бути в змозі визначити ваші потреби в першу чергу, а потім вибрати інструменти SEO відповідно до вимог від Yoast проти Все в одному SEO .

Що таке Yoast SEO?
Що таке все в одному SEO?