Yoast SEO: Що таке зміст?

 1. Які статті є моїми основоположними?
 2. Чому основні статті важливі для SEO?
 3. Структура зв'язування основних принципів
 4. Оптимізація ваших крайових каменів з Yoast SEO
 5. Лічильник текстових посилань
 6. Аналіз наріжного каменю
 7. Внутрішні пропозиції по поєднанню
 8. Тип змісту основних сторінок
 9. 5 кроків на шляху до прагматичного підходу
 10. Крок 1. Подумайте про свої ключові слова
 11. Крок 2. Виберіть найкращу публікацію
 12. Крок 3: Перепишіть його
 13. Крок 4: Оптимізуйте ваші інші пости на довгих варіантах хвоста
 14. Крок 5: Поєднання цих хвостів з головою
 15. Плани Йоаста для наріжного змісту

Примітка редактора: Ця стаття є репрезентацією “Що таке зміст Cornerstone? тут, на Yoast.com і опубліковано з дозволом для аудиторії Inbound Now.

Наріжки вмісту - це ті статті на вашому сайті, якими ви найбільше пишаєтеся. Вони відображають ваш бізнес, повідомляють про вашу місію і надзвичайно добре написані. Це статті, які ви хотіли б високо оцінити в пошукових системах. Основні статті, як правило, пояснювачі; ці статті поєднують ідеї з різних повідомлень у блозі.

Ось, я розповім вам про основний зміст. Я скажу вам, який зміст є, чому це важливо для SEO, як написати цей тип контенту і як ви повинні посилатися з ваших повідомлень на ваші статті.

Які статті є моїми основоположними?

Обережно вибирайте свої межі. Подумайте про чотири або п'ять сторінок, які ви хочете, щоб хтось прочитав, якщо вони вперше відвідають ваш сайт. Ці статті повинні бути основою вашого сайту. Які статті для вас найцінніші? Які статті є найбільш повними та авторитетними? Ви повинні написати статті на основі ключових слів про ключові слова, які ви обов'язково бажаєте класифікувати.

В даний час, Yoast SEO попросить вас вказати, чи є стаття наріжним каменем статті. Позначаючи статті як наріжний камінь, Yoast SEO може допомогти вам побудувати міцну внутрішню структуру зв'язування.

У мета-вікні Yoast SEO можна вказати, чи є ця стаття крайовою статтею.

Позначення основної статті як такої дозволить вам створити список цих статей у своєму огляді повідомлень, щоб ви могли легко працювати над їх покращенням. І, найголовніше, за допомогою інструмента підключення Yoast SEO Premium надасть пріоритет статтям, які ви позначили як основний вміст. Таким чином, ви ніколи не забудете посилатися на вашу кращу статтю на певну тему, якщо ви пишете про щось пов'язане.

Якщо ваш веб-сайт величезний, у вас буде більше принципових каменів, ніж якщо ваш веб-сайт невеликий. Ви, напевно, пишете про більш ніж одну тему, тому переконайтеся, що в кожній категорії вибираєте основну статтю.

Чому основні статті важливі для SEO?

Основний вміст відіграє важливу роль у будь-якій стратегії SEO. Це може бути досить важко класифікувати для пошукових термінів, які дуже популярні. Основний підхід може допомогти вам вирішити ці конкурентні умови пошуку. Якщо ви пишете багато статей про подібні повідомлення в блогах, вам потрібно повідомити Google, який з них є найважливішим. Інакше ви будете конкурувати зі своїм вмістом для місця в результатах пошуку. Якщо ви надасте належне внутрішня зв'язує структура між вашими публікаціями, ви можете показати Google, яка стаття є найбільш важливою.

Структура зв'язування основних принципів

Основні статті повинні бути дуже високими в піраміді вашого сайту. В ідеалі, хтось зможе миттєво натиснути на домашню сторінку на ваші головні статті. Ви повинні зв'язати всі інші публікації з подібних тем у цій конкретній статті. Згодом, ви будете писати тонни нових повідомлень у блогах, орієнтованих на нові кути теми вашої основної статті. З кожного з цих повідомлень у блозі ви посилаєтеся на вашу оригінальну статтю. Така внутрішня структура зв'язків збільшить ймовірність того, що ваш основний вміст статті ставиться в Google.

Наприклад, я пишу багато різних постів про копірайтинг SEO. Всі ці повідомлення зосереджені на іншому аспекті SEO копірайтингу. Одна з моїх статей - моя головна стаття, в даному випадку Остаточний посібник для SEO копірайтинг . Я переконуюсь з посиланням на всі мої повідомлення про SEO копірайтингу, що є однією важливою крайовою статтею.

Оптимізація ваших крайових каменів з Yoast SEO

Yoast SEO пропонує деякі дійсно хороші інструменти, які допоможуть вам оптимізувати ваш основний зміст. Ми пропонуємо лічильник текстових посилань, конкретний аналіз основного змісту, а в премії навіть внутрішні посилальні пропозиції, в яких основні статті переважають інші посади.

Лічильник текстових посилань

З Yoast SEO ви можете відфільтрувати ваші статті в огляді пост і побачити, скільки внутрішніх посилань отримує пошта, і скільки посилань на нього посилається. Це лічильник текстових посилань є надзвичайно корисним, оскільки зараз ви можете побачити з першого погляду, якщо ваш основний вміст отримує достатньо посилань з інших, пов’язаних повідомлень:

Якщо ви клацнете на статтях Cornerstone у вашому поштовому огляді, ви побачите всі ваші основні моменти, що таке їх SEO та показники читабельності, і як часто вони пов'язані з внутрішнім.

Якщо ви клацнете на статтях Cornerstone у вашому поштовому огляді, ви побачите всі ваші основні моменти, що таке їх SEO та показники читабельності, і як часто вони пов'язані з внутрішнім

Аналіз наріжного каменю

Якщо ви дійсно хочете зробити великі статті в наріжних каменях, вам потрібен конкретний аналіз вмісту для наріжних каменів. Якщо ви позначите свій контент як крайовий зміст, аналіз буде суворішим для SEO і читабельності, ніж звичайний аналіз, оскільки ви хочете, щоб ця стаття була довшою, мали відмінний контент, зберігали увагу читачів і високо оцінювалися. Прочитайте, як цей аналіз допомагає оптимізувати Ваші основні межі .

Внутрішні пропозиції по поєднанню

У Yoast SEO Premium ми пропонуємо функціональні можливості внутрішнього з'єднання . Ми аналізуємо текст, який ви пишете, і використовуємо видатні слова в цьому тексті, щоб визначити, які статті подібної теми. Це статті, на які ви повинні посилатися. У нашому розрахунку внутрішніх посилальних посилань статей, які мають наріжний камінь, розглядаються по-різному. Вони більш важливі і отримають більш високу цінність. Щоб надати цим статтям деяку видиму вагу, ми розміщуємо основні статті вище списку внутрішніх посилань. Це значно полегшить посилання на критичні статті.

Тип змісту основних сторінок

Змістовий вміст завжди має бути вмістом. Це може бути повідомлення в блозі, але ви також можете зробити з неї сторінку. Вміст слід регулярно оновлювати. Основні статті повинні бути пояснювачами, тому вони обов'язково повинні бути інформативними статтями. У вашій основній статті, ви повинні прагнути до рангу для найбільш конкуруючих ключових слів.

Основні статті, як правило, досить довгі. Все, що важливо про певну тему, має бути висвітлено у вашій основній статті. Це попросить досить трохи ваших навичок письма. Довгі статті, як правило, важко читати, особливо з екрану. Переконайтеся, що використовуєте достатньо заголовків. Індекс на початку давньої головної статті також є чудовою ідеєю.

5 кроків на шляху до прагматичного підходу

В ідеалі, ви повинні зробити великі дослідження ключових слів. Після цього ви можете створити дійсно чудові, довгі, інформативні та красиво написані основні статті. Але що, якщо у вас не так багато часу? А що, якщо ви вже написали тонни статей? Виконайте ці п'ять кроків, щоб зробити вбивцею основного змісту.

Крок 1. Подумайте про свої ключові слова

Ви повинні визначити найважливіші ключові слова, за якими ви бажаєте займатися. Ваші ключові статті повинні бути оптимізовані для "головних" або найбільш конкурентних ключових слів. Обов'язково виконайте дослідження ключових слів .

Крок 2. Виберіть найкращу публікацію

Перегляньте повідомлення, оптимізовані для ключових слів, які оточують найважливіші ключові слова. Яка посада, на вашу думку, найкраща? Відтепер це буде вашим наріжним каменем!

Крок 3: Перепишіть його

Перепишіть вашу основну статтю. Зроби це дивним і SEO-дружніх . Розгорніть його та переконайтеся, що він повністю оновлений. Ви повинні регулярно переписувати та розширювати цю статтю.

Крок 4: Оптимізуйте ваші інші пости на довгих варіантах хвоста

Інші повідомлення в блозі про подібні теми, як ваша основна стаття повинна бути оптимізовані на довгих варіантах хвоста за ключовим словом "head", який ви атакуєте у вашій основній статті.

Крок 5: Поєднання цих хвостів з головою

Ви повинні повідомити Google, що ваша нова стаття є найважливішою на вашому сайті. Не забудьте зв'язати з усіма Довгий хвіст статей до вашої крайової статті!

Плани Йоаста для наріжного змісту

Структура сайту важлива для SEO. Маючи міцну структуру сайту, як пошукові системи, так і відвідувачі зможуть без проблем переміщатися по сайту, щоб знайти те, що вони хочуть. Щоб допомогти вам у цьому, ми зараз працюємо над багатьма іншими функціями в Yoast SEO, які покращать структуру вашого веб-сайту.

Ця стаття спочатку з'явилася на Yoast.com , постачальник відмінних плагінів SEO для CMS WordPress.

Про автора:
Маріке ван де Ракт

Вивчав соціологічні та комунікаційні науки в університеті Радбуда в Неймегені і отримав ступінь кандидата соціальних наук у січні 2011 року. Вона з Yoast з 2013 року, як партнер зосереджується на освіті через Академія Yoast .

Цей вміст надійшов вам від Inbound Now

ВХІДНА МАРКЕТИНГОВА УПРАВЛІННЯ ДЛЯ WORDPRESS

Цільові сторінки • Виклики до дії • Поведінки • Електронна пошта • Автоматизація

Які статті є моїми основоположними?
Чому основні статті важливі для SEO?
Які статті є моїми основоположними?
Які статті для вас найцінніші?
Які статті є найбільш повними та авторитетними?
Чому основні статті важливі для SEO?
Але що, якщо у вас не так багато часу?
А що, якщо ви вже написали тонни статей?
Яка посада, на вашу думку, найкраща?