Youtube SEO: як оптимізувати відео (як на Youtube, так і на Google)

 1. Вам дійсно потрібно витрачати час на SEO, щоб розмістити відео на Youtube?
 2. Як зробити SEO на Youtube: практичне керівництво по оптимізації відео
 3. Налаштуйте канал YouTube, як і на веб-сайті
 4. Виділіть найцінніші відео
 5. Ключ до SEO для Youtube: час перегляду
 6. SEO на YouTube і дослідження ключових слів
 7. Висновок і 3 +1 порад, щоб мати на увазі робити SEO на Youtube

У цьому посібнику ви дізнаєтеся, як оптимізувати відео на Youtube, щоб покращити його позиціонування і отримати більше трафіку з Youtube і Google

Ви також зрозуміли важливість відео для цифрового маркетингу і ви хочете зробити SEO на Youtube, щоб дати видимість вашого контенту?

Це керівництво для вас. Читайте далі.

Створення відео є дорогим процесом, а не написанням повідомлення. З цієї причини зусилля повинні бути максимально прибутковими.

Тут підходить SEO для відео , а точніше всі ці методи, спрямовані на розміщення відео на Youtube, щоб отримати більше трафіку і розширити свій бізнес.

Хоча це банально, це відправна точка: навіщо робити відео, якщо його ніхто не побачить?

В останні місяці я зібрав різні дані та інформацію про SEO для Youtube, експериментуючи з різними діями та змінами. Результатом став цей посібник, де я зібрав корисну інформацію для тих, хто хоче оптимізувати відео на Youtube і збільшити трафік, створений цим каналом.

Що працює, чого немає, які фактори ви вважаєте Youtube, щоб дати видимість відео, лише деякі з речей, які ви дізнаєтеся в цьому посібнику.

NB Якщо ви займаєтеся SEO в додатку до відео і хочете вивчити, щоб поліпшити вашу роботу, цей посібник може бути вам корисним: Збільште кількість відвідувань блогу з цими трьома трюками SEO оптимізації [Керівництво з маркетингу]

Подивимося на практиці, починаючи з фундаментального питання:

Вам дійсно потрібно витрачати час на SEO, щоб розмістити відео на Youtube?

Просто відповісти на це запитання: Просто відповісти на це запитання:

YouTube є другою найпопулярнішою пошуковою системою Інтернету в світі після Google.

Так що якщо ви шукаєте трафік для вашого сайту, немає більш широкого місця джерела.

Але це не закінчується.

Як ви знаєте, YouTube належить компанії Google, тому добре розташовані відео на Youtube матимуть більше "ваги" на Google .

Невипадково в пошуковій системі Google є вкладка Video .

Просто виконайте пошук у Google і натисніть вкладку "Відео", щоб знайти вміст, розміщений на YouTube, відповідний цьому ключовому слову пошуку.

Існує також наступний "рівень". Якщо відео дійсно є якісним і додає цінності, воно також буде позиціонуватися в загальних результатах серпа Google .

Якщо додати до цього зростаючу популярність відео в цілому у сфері комунікацій (що видно в кожному секторі, див. Facebook), то зрозуміло, що створення відео вже не є вибором, а обов'язковим для кожного, хто має справу з цифровий маркетинг.

Після того, як передумова з'ясується, ми переходимо до оперативної частини.

Як зробити SEO на Youtube: практичне керівництво по оптимізації відео

Як зробити SEO на Youtube: практичне керівництво по оптимізації відео

Налаштуйте канал YouTube, як і на веб-сайті

Почнемо з загального правила:

Створюйте та створюйте свій канал YouTube, як якщо б це був веб-сайт .

Чітко визначена структура з організованим і легко доступним вмістом знайде схвалення користувачів і, отже, пошукової системи.

Першим кроком є персоналізація заголовка .

На додаток до введення свого імені та / або вашого бренду, важливо негайно підкреслити слоган / USP, що характеризує ваш бізнес.

Погляньте на це. Це офіційний канал Youtube Даріо Віньялі, засновник маркетологів.

Це офіційний канал Youtube Даріо Віньялі, засновник маркетологів

Даріо використовує свій канал головним чином для обміну досвідом подорожей відповідно до його девізу " подорожувати світом, жити прекрасно ".

Увійшовши до каналу, повідомлення відразу з'являється : « Життя - це пригода. Зробіть це чудово! ».

Налаштування цього будинку ще більш завершене завдяки трейлеру каналу каналу під назвою « Хто такий Даріо Віньялі? Я кажу собі в Нью-Йорку, де принципи і цілі, які надихають його професійне життя, повідомляються відвідувачеві.

Той, хто входить до каналу, повинен негайно зрозуміти, хто говорить, про що він говорить і як він спілкується.

Щоб додати трейлер до свого каналу , виконайте такі дії:

 1. Завантажте відео, яке потрібно використовувати як трейлер.
 2. Відкрийте канал, де його потрібно вставити.
 3. Натисніть на вкладку для нових відвідувачів.
 4. Натисніть на Трейлер каналів .
 5. Виберіть відео, вибравши його ескіз або ввівши його URL-адресу.

NB Якщо відвідувач вже підписався на ваш канал, він не побачить трейлер. Замість цього ви побачите відео на вкладці "Для абонентів".

NB2. Якщо ви не знайдете вкладку "Нові відвідувачі", спочатку потрібно активувати налаштування. Відкрийте канал, відкрийте налаштування та активуйте функцію "Налаштування компонування каналу".

Нарешті, він використовує можливість вставки опису каналу .

Включіть в опис і ваш слоган і оптимізований текст SEO з ключовими словами, які ви хочете з'явитися в результатах пошуку, але не забувайте емоційний / описовий аспект. Необхідно залучити користувачів, стимулюючи цікавість і інтерес.

Після ідеї налаштування каналу Youtube як веб-сайту, ми переходимо до організації внутрішньої структури .

Створюйте списки відтворення на основі макроскладів вашого каналу, як для категорій блогу.

Групування відеозаписів у списки відтворення дозволить вам збільшити середню тривалість кожного користувацького сеансу , спонукаючи їх не відмовлятися від каналу та покращувати позиціонування відео.

Ідея проста:

 1. Youtube хоче надати користувачам найкращий вміст .
 2. Найкращий вміст - це те, де користувачі витрачають найбільше часу .
 3. Отже, якщо ви збільшуєте час сеансу, ви також покращуватимете розташування відео.

Виділіть найцінніші відео

Така сама ідея стосується і показуваних відео .

Насправді, YouTube дозволяє вам включити список відтворення або вибране відео до всіх відео на вашому каналі, так що передплатники повертаються спочатку до першого вмісту.

Щоб максимально скористатися цією функцією, виберіть найкращі відео чи списки відтворення (ті, які отримують найбільше відвідувань) і розмістіть їх на передньому плані .

Таким чином, YouTube автоматично пропонує відео на передньому плані під час відтворення інших відео. Це дозволить користувачеві продовжувати дивитися більше одного відео контенту і збільшувати час перегляду, два "відповідні сигнали" для оптимізації відео SEO.

Це дозволить користувачеві продовжувати дивитися більше одного відео контенту і збільшувати час перегляду, два відповідні сигнали для оптимізації відео SEO

Під ці відео введіть списки відтворення, які потрібно спробувати розмістити для ключових слів, пов'язаних з основною темою вашого каналу.

При створенні списків відтворення необхідно використовувати текст, який чітко описує вміст . Скористайтеся описом, який можна ввести для кожного списку відтворення, щоб полегшити користувальницьку навігацію та використовувати потенціали " довгі черги ».

У цьому описі введіть як головне ключове слово, для якого потрібно розмістити відео, так і основні пов'язані з ним слова, зберігаючи природну і зрозумілу мову.

Ключ до SEO для Youtube: час перегляду

Сам Google не приховує цього аспекту:

Алгоритм визначає пріоритетність відео, які генерують довші сеанси або часи перегляду, ніж ті, які отримують найбільшу кількість кліків. (Джерело: Google )

Так що ж робити SEO для поліпшення цих параметрів?

Необхідно підтримувати лояльність громадськості :

Пропонуйте цінний контент, що дозволяє користувачам приклеюватися до екрану, скористатися внутрішніми пропозиціями (як описано в попередніх кроках) і збільшити кількість абонентів каналу.

YouTube чітко заявив, що "різке падіння протягом перших 10-15 секунд може означати, що ваше відео не відповідає тому, що очікують глядачі".

Переформулювання з точки зору SEO:

Перші 15 секунд відео - це середній час, щоб побачити, чи дійсно користувач зацікавлений у тому, що він бачить.

Очевидно, що ідеальним є можливість залучити користувача в повному обсязі та переконатися, що він відображає 100% відео. Але це багато в чому буде залежати від тих перших секунд.

Щоб зрозуміти, як користувачі реагують на ваші "перші 15 секунд", скористайтеся " Лояльність громадськості Що ви знайдете в Youtube Analytics.

Щоб зрозуміти, як користувачі реагують на ваші перші 15 секунд, скористайтеся  Лояльність громадськості  Що ви знайдете в Youtube Analytics

Тут можна знайти дані про середній перегляд ваших відео, списків відтворення та каналів.

Використовуйте ці дані, щоб зрозуміти, як користувачі реагують на певний вміст і відповідно змінювати його, щоб максимально збільшити час перегляду.

Наприклад, падіння приблизно на 10 секунд означає, що введення відео не привертає увагу читача з самого початку (як слід).

Щоб оптимізувати цю умову, задайте собі це питання:

Що я повинен запропонувати за короткий проміжок часу, щоб глядач не пішов?

Ось три пропозиції :

 1. Це негайно підкреслює проблему або потребу в певному сегменті громадськості (наприклад, " Чи є у вас канал YouTube, але ніхто не бачить ваші відео? ").
 2. Представляйте себе та намагайтеся передати свій авторитет, поясніть, чому ви є авторитетними в тому, що ви спілкуєтесь, або чому ви є визнаним брендом або чому ви набули певного досвіду в цій галузі.
 3. Попередньо, що ви вирішите ці проблеми у відео.

SEO на YouTube і дослідження ключових слів

Як і класична SEO оптимізація вмісту блогу, навіть SEO на Youtube не може обійтися без точного пошуку ключових слів, щоб позиціонувати себе в результатах пошуку.

Підказка : при пошуку ключових слів переконайтеся, що ви вибрали пошуковий термін, який уже відповідає відео YouTube на першій сторінці Google.

Деякі ключові слова, такі як "SEO Techniques", не мають YouTube відео, що з'являються в SERP і вибір їх не дозволить вам максимально використати потенціал, який ви маєте.

Google надає результати пошуку відео для пошукових термінів цих типів :

 • Керівництво та навчальні посібники
 • Відгуки про продукт або послугу
 • Фітнес або спорт
 • Смішні відео

Вибір цих ключових слів означає працювати одночасно для розміщення відео в класичному сервісі Google і в Youtube.

Корисним інструментом для цього типу дослідження ключових слів для відео є Планувальник відображення Google Adwords.

Завдяки можливості ізольованого пошуку відео можна знайти цікаві дані про покази одного або декількох ключових слів і визначити відповідні ключові слова, які стосуються відео, яке потрібно розмістити.

Іншим корисним, але часто "забутим" інструментом є Youtube Trend , розділ Google Trend, присвячений відеоконтенту.

Просто увійдіть Google Trend , введіть пошуковий термін і виберіть вкладку "Пошук у Youtube". Таким чином, інструмент дасть вам деякі корисні дані для аналізу, зокрема обсяг пошуку з плином часу та пов'язані з ними дослідження.

Таким чином, інструмент дасть вам деякі корисні дані для аналізу, зокрема обсяг пошуку з плином часу та пов'язані з ними дослідження

Третім корисним інструментом для дослідження ключових слів є " Автозавершення YouTube ".

Операція подібна до тієї, що виконується Google автоматично. Введіть ключове слово, а запропоновані результати, які завершують речення, що вводиться, відображаються на панелі.

Це не що інше, як найпоширеніші пошукові запити, здійснені користувачами. Іншими словами, вони є надзвичайно цінною інформацією для вашої SEO оптимізації.

Висновок і 3 +1 порад, щоб мати на увазі робити SEO на Youtube

Ми завершуємо цю подорож у світі SEO оптимізації відео з трьома ознаками, які ми повинні завжди пам'ятати, коли ми застосовуємо цю роботу на практиці на нашому вмісті:

 1. Створіть істотну та якісну структуру посилання. Вхідні посилання є важливим фактором для розміщення відео на Youtube. Таким чином, більше вхідних і більш якісних зв'язків, швидше за все, мають хороші рейтинги. Youtube фактично використовує критерії, подібні до тих, що використовуються Google.
 2. Скористайтеся соціальними сигналами. Як це відбувається на iTunes, для позиціонування, YouTube враховує різні фактори, такі як час відображення, номер дисплея, отримані коментарі та, звичайно, отримані повідомлення. Як зараз у всьому Інтернеті, «якість» є фундаментальною. Щоб заохочувати присутність цих сигналів, не забувайте заохочувати глядачів коментувати ваші відео та відповідати на всі коментарі.
 3. Візьміть можливість "перших 24 годин". Цікаво відзначити, що Youtube має тенденцію показувати відео, завантажені за останні 24 години, серед найвищих позицій. Тому регулярне публікація нового вмісту дозволить вам залишатися на вершині хвилі. Але не тільки. Ці дані є релевантними, оскільки завдяки даним аналітики ви можете зрозуміти дні, коли ваша аудиторія найбільш активна, і опублікувати вміст на основі цих даних.

+1: Вставити відео в публікацію. Якщо публікація вже опублікована, оновіть її, дотримуючись її цього посібника , Вставляючи відеовміст у старий вміст, який ви оновлюєте, ви отримаєте значне "підвищення SEO"

Добре. Тепер все, що потрібно зробити, це почати роботу на своєму каналі Youtube і на своїх відео.

Один останній рада : на Facebook спільнота маркетологів стає все більш численною та активною. Якщо у вас є сумніви щодо SEO на Youtube або інших темах, пов'язаних з цифровим маркетингом, не соромтеся писати! Ви знайдете так багато маркетологів, готових дати вам руку.

Це посилання для доступу до групи: Даріо Віньялі | маркетологи

Вам дійсно потрібно витрачати час на SEO, щоб розмістити відео на Youtube?