YouTube SEO: як залучити трафік до відео

 1. Короткий вступ до SEO SEO
 2. Як залучити трафік до каналу YouTube за допомогою методів SEO (у 3 кроки)
 3. Крок 1. Зробіть своє дослідження та знайдіть потрібні ключові слова для націлювання
 4. Крок 2. Здійснюйте стратегічно вибрані ключові слова
 5. Крок 3. Використовуйте теги для опису відео
 6. Висновок
 7. Джон Хьюз

Якщо ви вклали важку роботу створення каналу YouTube для вашого веб-сайту або бізнесу, ви хочете, щоб залучити якомога більше глядачів. Покладатися на людей, щоб просто натрапити на відео, не буде достатньо. Замість цього, вам доведеться відточувати ефективну SEO-стратегію YouTube.

Можливо, ви вже знайомі з пошуковою оптимізацією (SEO), оскільки це один з основних способів залучення трафіку на ваш сайт. Однак це ще не все для SEO. Використовуючи правильні прийоми, ви можете покращити шанси вашого відео на те, щоб їх знайшли багато відповідних пошукових систем.

У цьому посібнику ми трохи поговоримо про SEO та її важливість для платформи YouTube. Потім ми розберемося, як покращити SEO на YouTube. Давайте стрибати прямо в!

Короткий вступ до SEO SEO

По-перше, давайте швидко переглянемо концепція пошукової оптимізації (SEO) . У двох словах, це широка колекція стратегій і методів для отримання вашого онлайн-контенту, щоб високо оцінити в пошукових системах. Наприклад, ви можете отримати більше переглядів на своєму веб-сайті використання основних методів SEO на ваш вміст, наприклад, включаючи ключові слова та використовуючи чітку структуру заголовка .

Ви, можливо, не вважали, що YouTube є по суті пошуковою системою. Насправді, це друга за величиною пошукова система у світі (після Google). Незважаючи на те, що платформа пропонує підписки та подібні функції, більшість користувачів знайдуть ваші відео за допомогою пошуку певної теми:

Незважаючи на те, що платформа пропонує підписки та подібні функції, більшість користувачів знайдуть ваші відео за допомогою пошуку певної теми:

Подібно до Google, YouTube використовує складні алгоритми, щоб спробувати надавати найбільш релевантні результати для кожного шукача. Це гарна новина для вас, оскільки ви хочете, щоб ваш вміст ставився перед аудиторією, яка, швидше за все, знайде її цікавою і привабливою.

Все, що потрібно зробити, це спілкування з YouTube саме про те, про що йде моє відео. Іншими словами, вам потрібно надати всю інформацію, яку потрібна цій складній пошуковій системі, щоб рекомендувати ваші відео та повертати їх як результати. Це означає використання потужності SEO SEO.

Як залучити трафік до каналу YouTube за допомогою методів SEO (у 3 кроки)

Хоча SEO є величезним полем, що охоплює багато стратегій, багато з найбільш ефективних методів насправді досить прості в реалізації. Зокрема, це стосується SEO SEO. Щоб проілюструвати, давайте розглянемо, як покращити види канал YouTube та відео, використовуючи цільову оптимізацію.

Крок 1. Зробіть своє дослідження та знайдіть потрібні ключові слова для націлювання

Ключові слова є наріжним каменем будь-якої твердої стратегії SEO - на YouTube або в інших місцях. Вибір конкретних слів і фраз для націлювання, а також використання їх у потрібних місцях по всьому вмісту - це один з найкращих способів, щоб дозволити пошуковим системам дізнатися, про що йдеться.

Тим не менш, ви не хочете, щоб просто вибрати ключові слова "з капелюха", як це було. Для ефективності кожне ключове слово має відображати загальний пошуковий запит, який фактично використовується вашою цільовою аудиторією. Достатньо лише здогадатися, що вони можуть шукати.

Саме тут з'являється дослідження. Потрібно дізнатися, що реальні користувачі шукають, що стосується вашої ніші та конкретних відео. На щастя, існує кілька способів зробити це. Ви можете почати дуже просто, використовуючи власну функцію автозавантаження YouTube:

Ввівши терміни, пов’язані з вашим бізнесом і вмістом, ви зможете побачити ключові слова, які найчастіше шукають реальні користувачі. Незважаючи на те, що цей метод не пропонує багато інформації, це чудовий спосіб почати генерувати ідеї.

Після цього ви можете перейти до Планувальник ключових слів Google інструмент:

Після цього ви можете перейти до  Планувальник ключових слів Google  інструмент:

Хоча YouTube використовував спеціальний інструмент для дослідження ключових слів був застарілим кілька років тому. Наразі компанія рекомендує використовувати Планувальник ключових слів (зрештою, YouTube - це власність Google).

Як і раніше, ви можете ввести будь-які слова, які вам подобаються, у цей інструмент. У результаті ви отримаєте цілий набір пропозицій щодо ключових слів:

Більше того, вам також буде запропоновано багато пов'язаних даних про ці ключові слова. Ця інформація може допомогти вирішити, які терміни націлювати. Найкраще шукати ключові слова, які мають високий обсяг пошуку, що відповідає низькій конкуренції. Це означає, що багато людей будуть шукати термін, але ви не будете конкурувати з великою кількістю іншого контенту для першого місця в результатах пошуку.

Нарешті, є також декілька Інструменти дослідження ключових слів для конкретного YouTube там. Наприклад, інструмент добору ключових слів пропонує Dominator видання, специфічне для YouTube . Він надає обмежений вільний доступ кожен день, разом із платною версією, і дозволяє знайти ключові слова довгого хвоста отримано безпосередньо з YouTube.

Крок 2. Здійснюйте стратегічно вибрані ключові слова

Після того, як у вас є відповідні, ретельно підібрані ключові слова, ви можете використовувати їх, щоб покращити свій YouTube SEO. Цей процес передбачає стратегічне включення цих ключових слів у кілька місць у вашому каналі та вмісті.

Щоб розпочати, давайте обговоримо ваш канал в цілому. Якщо у вас є особливо сильне та лаконічне ключове слово, яке описує загальну увагу вашого відео, ви можете включити його як частину імені вашого каналу. Навіть якщо ви вже встановили назву, ви завжди можете легко змінити .

Крім того, існує два основних місця, до яких потрібно включити ключові слова, пов’язані з вашим каналом. Якщо ви перейдете на головну сторінку свого каналу, ви побачите дві кнопки вгорі. Спочатку виберіть " Налаштувати канал" :

На вкладці Про програму знайдете опцію, яка дозволяє додавати опис каналу :

Тут ви можете описати, що таке ваш канал. Ви хочете, щоб цей підсумок був переконливим і заінтриговував читачів (щоб вони хотіли дивитися відео). Однак, це також ідеальне місце для включення декількох ключових слів. Просто переконайтеся, що працюєте в них природним шляхом.

Потім поверніться на головну сторінку каналу та натисніть кнопку " Creator Studio" :

Потім поверніться на головну сторінку каналу та натисніть кнопку Creator Studio :

На цій панелі перейдіть до Канал> Додатково . Ви шукаєте поле з назвою "Ключові слова каналу" :

Ви шукаєте поле з назвою Ключові слова каналу :

Просто введіть найсильніші ключові слова, розділені комами. Хоча ви можете включити стільки, скільки ви хочете, ми рекомендуємо дотримуватися від трьох до п'яти термінів, щоб уникнути розмивання їх ефективності.

Також розумно досліджувати та використовувати ключові слова, які є специфічними для кожного вмісту. Для кожного нового відео, яке ви завантажуєте, потрібно знайти один або кілька термінів для націлювання, використовуючи інструменти, наведені в попередньому розділі.

Коли ви завантажуєте відео, ви зможете встановити деякі основні відомості про нього:

Коли ви завантажуєте відео, ви зможете встановити деякі основні відомості про нього:

Найважливіше, що ви можете включити ваші ключові слова для відео в назву та опис - так само, як і для самого каналу. Ця методика YouTube SEO допоможе платформі зрозуміти не тільки загальний фокус вашого каналу, але й тему та цільову аудиторію кожного окремого відео.

Крок 3. Використовуйте теги для опису відео

Як ми вже згадували вище, у вас є можливість додавати конкретні деталі кожне завантажене відео на ваш канал YouTube. Це включає в себе назву та опис, мініатюру зображення та різні додаткові налаштування.

Крім того, можна також створювати теги для кожного відео. Ми настійно рекомендуємо зробити це, оскільки це ключова частина ефективної стратегії SEO SEO.

Можливо, ви вже знайомі з концепцією тегів. Вони можуть бути використовується на вашому веб-сайті , а також у різних видах посад соціальних медіа (думаю Хеттеги Twitter ). Загалом, теги використовуються для визначення того, що таке певний вміст:

Таким чином, теги дуже схожі на ключові слова. Як правило, це короткі фрази, які безпосередньо пов'язані з темою та аудиторією відео. Насправді, варто розпочати з включення основних ключових слів для кожного відео як тегів.

Однак вам не потрібно зупинятися на цьому. Ви можете включити цілий список тегів - чим більше ви надаєте, тим більше інформації, яку ви пропонуєте самій платформі, і вашим потенційним глядачам.

Нижче наведено кілька прикладів типів тегів, які потрібно додати до кожного відео:

 • Варіанти ваших ключових слів (наприклад, якщо однією з основних ключових слів, на які ви націлюєте, є "найкращі мобільні програми", можна також включити тег "кращі мобільні програми").
 • Деталі для брендингу , наприклад ваше ім’я, ім’я вашої компанії тощо.
 • Короткий опис вмісту відео.
 • Умови, які визначають ваше поле або нішу (наприклад, "веб-розробка" або "огляди фільмів").

Нарешті, ми пропонуємо спроби включити один або кілька тегів у рядки "як зробити x", коли це можливо. Відео з послідовним входом, як і найпопулярніший тип контенту на YouTube і постійно зростає популярність. Дозволяє вашій аудиторії знати, що ваше відео є навчальним, як за допомогою ключових слів і тегів, це сильна техніка SEO в будь-якій області.

Висновок

Ви можете створити чудовий канал YouTube для своєї компанії, завантажити якісний вміст і просувати його в Інтернеті . Однак, ви не отримаєте великої уваги, якщо вона не оптимізована для пошукових систем. Щоб збільшити трафік на ваш канал і відео, потрібно розробити чітку стратегію SEO для SEO.

Якщо ви хочете оптимізувати вміст YouTube для досягнення максимального ефекту, потрібно виконати три кроки, наведені вище.

 1. Зробіть своє дослідження та знайдіть потрібні ключові слова для націлювання.
 2. Реалізуйте вибрані ключові слова стратегічно.
 3. Використовуйте теги для опису своїх відео.

Чи є у вас питання про те, як підійти до SEO SEO для власного каналу? Поділіться ними з нами в розділі коментарів нижче!

Джон Хьюз

Джон є наркоманом для блогів, WordPress фанатиком, а також персоналом для WordCandy.co.

Останні повідомлення від John Hughes ( бачити все )

Чи є у вас питання про те, як підійти до SEO SEO для власного каналу?