З чого почати сходження в Топ Google: без SEO-аудиту, на жаль, нікуди

 1. SEO-аудит сайту: як підвищити якість пошукового просування
 2. Завдяки SEO-аудиту ви отримаєте вичерпну інформацію, наскільки:
 3. Аналіз SEO-структури сайту охоплює 5 складових:
 4. SEO-аудит: результати перевірки внутрішньої оптимізації
 5. Зокрема, фахівцями нашої веб-студії здійснюється перевірка:
 6. Для проведення SEO-аудиту на експертизу вибирають:

SEO-аудит замовте - грамотне просування в пошуку почніть!

Ви витрачаєте багато коштів на просування сайту і залучення нових користувачів, але результати невтішні? Ваш Інтернет-магазин відстає від сайтів конкурентів в пошуковій видачі, а в чому ж саме і за рахунок чого незрозуміло?

Вам потрібна допомога фахівців з OpenCart , Ми знайдемо і усунемо всі помилки, щоб і ваш Інтернет-магазин досяг ТОП-ових позицій в пошуковій видачі.

Вам потрібна допомога  фахівців з OpenCart  , Ми знайдемо і усунемо всі помилки, щоб і ваш Інтернет-магазин досяг ТОП-ових позицій в пошуковій видачі

Але як же дізнатися, наскільки ваш сайт відповідає сучасним вимогам SEO-оптимізації? Звичайно, провести SEO-аудит сайту! Нижче ви дізнаєтеся, як підвищити ефективність роботи вашого сайту і забезпечити високі позиції його ранжирування в пошуковій видачі по конкретних запитів.

SEO-аудит сайту: як підвищити якість пошукового просування

SEO-аудит сайту - це розгорнутий аналіз, професійна перевірка вашого веб-ресурсу на предмет відповідності вимогам пошукових машин.

Завдяки SEO-аудиту ви отримаєте вичерпну інформацію, наскільки:

 • ваш Інтернет-магазин відповідає технічним вимогам пошукових систем, наскільки правильно він розроблений з самого початку;
 • ваш сайт може генерувати органічний трафік по середньо і низько частотним запитам з пошукових систем Google і Yandex;
 • ваш веб-ресурс має коректну SEO-структуру і базові елементи для успішного просування (людино-зрозуміла URL, посадочні сторінки категорій і підкатегорій по SEO-фільтрам, мега-меню і т.д.).

SEO-аудит сайту - це початок якісної роботи з пошукової оптимізації.

Її можна порівняти з оглядом у лікаря-професіонала, який дає рекомендації для поліпшення «здоров'я» вашого веб-ресурсу. Адже наступний етап - це захоплююча боротьба за «місце під сонцем», тобто за ТОП-ові позиції в пошуковій видачі Google і Yandex!

Фахівці веб-студії «NeoSeo» пропонують провести якісний аналіз вашого сайту на предмет відповідності всім вимогам сучасної пошукової SEO-оптимізації. І перше, що вимагає професійної оцінки веб-майстрів, - це SEO-структура в контексті загальної архітектури сайту. Адже якщо SEO-структура, як основа сайту, не є коректною, вона не зможе належним чином генерувати трафік з пошукових систем.

кваліфікований аналіз SEO-структури сайту передбачає аналіз і наступні рекомендації з приводу:

 • можливості оптимізації сайту спеціально під самі релевантні, низько і середньо частотні запити з метою отримання самого висококонверсіонного трафіку з пошукових систем (наприклад, Google);
 • зручності користування для відвідувачів сайту;
 • високого рівня інтуїтивно-зрозумілою навігації Інтернет-магазину;
 • переміщення на будь-яку сторінку сайту в два «кліка».

Аналіз SEO-структури сайту охоплює 5 складових:

 1. аналіз дерева категорій і підкатегорій: можливості створення і оптимізації; відповідність структури вимогам Google і Yandex; охоплення всіх пошукових груп з відповідної тематики товарних пропозицій;
 2. аналіз «посадочних сторінок» на основі SEO-фільтрів: можливості оптимізації за допомогою SEO-фільтрів як інструментів генерування пошукового трафіку; «Посадочні сторінки» під середньо- і низькочастотні пошукові запити;
 3. аналіз «Мега-меню»: оцінка дизайну і зручності користування; логіка структурування товарних груп з точки зору користувача; привабливість головною "вітрини" Інтернет-магазину;
 4. аналіз способів організації додаткових меню і статичних сторінок сайту (про нас, доставка і оплата і т.д.);
 5. аналіз зручності для користувача фільтрів і тегів для сортування товарів в категоріях.

В результаті аналізу SEO-структури сайту ви отримаєте експертний висновок: наскільки ваш веб-ресурс здатний генерувати пошуковий трафік на поточному етапі, а також конкретні рекомендації щодо поліпшення SEO-оптимізації вашого сайту.

SEO-аудит: результати перевірки внутрішньої оптимізації

Наступним етапом професійного SEO-аудиту є перевірка тегів, мета-тегів і ключових слів (Keywords), які відіграють велику роль в пошуковій оптимізації сайту. Ми оцінимо, наскільки правильно прописані:

 • тег Title,
 • мета-тег Description,
 • ключові слова (Keywords),
 • заголовки від H1 до H6

У послугу SEO-аудиту входить також і аналіз контенту вашого Інтернет-магазину. Ви дізнаєтеся, наскільки унікальні статті, розміщені на вашому сайті, чи присутній потрібний відсоток використання ключових слів, наскільки правильно вони розміщені і т.д.

SEO-аудит на предмет аналізу контенту відбувається за наступними критеріями:

 • загальна оцінка контенту на сторінці (якість тексту, фото, відео та ін.);
 • зручність розміщення контенту для користувача: розмір і колір шрифту, наявність таблиць, візуальне якість картинок, фото, відео і т.д .;
 • відповідність контенту вимогам пошукових систем і користувачів (унікальність тексту, наявність ключових фраз, їх частоти, список необхідних Keywords та ін.)
 • відповідність контенту до форматування і коректності розміщення (заголовки, абзаци, перелінковка і т.п.);
 • змістовне наповнення контенту, інтерес і корисність для користувача, відсоток «води».

Вагомим пунктом SEO-аудиту виступає технічна оцінка внутрішньої оптимізації сайту на відповідність вимогам пошукових систем Google і Yandex.

Зокрема, фахівцями нашої веб-студії здійснюється перевірка:

 • наявності мобільної версії або адаптивного дизайну сайту;
 • проведення тестів на швидкість завантаження сторінок;
 • якості оптимізації проекту по швидкості і перегляду на різних пристроях (desktop + mobile) відповідно до тестом Google https://developers.google.com/speed/pagespeed/ ;
 • файлу Sitemap (карти сайту);
 • коректності та змісту файлу robots.txt;
 • настройки і виведення «хлібних крихт» (навігаційної ланцюжка);
 • прописування канонічних URL (налаштувань атрибуту rel = canonical) на сторінках з частково дублюючим контентом;
 • мікророзмітки за форматом http://schema.org (Для «хлібних крихт»; відгуків і зірочок на картки товарів; відгуків і зірочок на Інтернет-магазин, наявність сторінки Google+; ціна товару, валюта (гривня) товар в наявності; розмітка для виведення відеосніппета і т.п.);
 • наявність дублів значень мета-тегів, а також, виведено чи послідовну нумерацію сторінок в мета-тегах на сторінках пагінацію;
 • і т.д.

Останній блок SEO-аудиту включає аналіз зовнішньої оптимізації сайту - кількості і якості зовнішніх посилань на ресурс. Зокрема, фахівцями веб-студії «NeoSeo» здійснюється перевірка:

Для проведення SEO-аудиту на експертизу вибирають:

 • головну сторінку сайту;
 • сторінки категорій 1-го, 2-го і 3-го рівнів (вибірково по 2 сторінки);
 • картки товарів (вибірково 2 одиниці);
 • статичні сторінки (про нас, доставка і оплата та ін.);
 • динамічні сторінки новин і статей (блог).

Всі експертні оцінки Замовник отримує в структурованих 5-ти таблицях, де надано вичерпну інформацію результатів професійного SEO-аудиту від фахівців нашої веб-студії. Крім того, замовник отримує загальний висновок про ефективність SEO для конкретного сайту.

Терміни виконання SEO-аудиту - 7 робочих днів.

Результат послуги SEO-аудиту: замовник отримує експертний розгорнутий звіт - відправний пункт щодо поліпшення показників пошукової оптимізації Інтернет-магазину. Наша веб-студія дає 100% гарантії мануального, "людського", а не машинного SEO-аудиту та при необхідності, якісно втілює в життя всі правки і рекомендації за результатами перевірки.

Вартість SEO-аудиту уточнюйте у менеджерів по продажах або ж заповніть форму нижче.

Вам також буде цікаво:

Ваш Інтернет-магазин відстає від сайтів конкурентів в пошуковій видачі, а в чому ж саме і за рахунок чого незрозуміло?
Але як же дізнатися, наскільки ваш сайт відповідає сучасним вимогам SEO-оптимізації?