Загальні Google покарання покарання пояснив

  1. Зламані або експлуатовані веб-сайти
  2. Ключове слово Надмірне використання
  3. Маніпуляція розмітками або спам
  4. Спам або придбані зворотні посилання
  5. Надмірна залежність від взаємних посилань
  6. Занадто багато 404-х
  7. Ерік Сакс

Пекло не має лютості для маркетолога, як ручний штраф від Google

Пекло не має лютості для маркетолога, як ручний штраф від Google. Як експерт SEO, я часто знаходжу себе очищення питань для клієнтів, які опиняються на милість штрафів. Часто ці покарання виникають внаслідок дій експертів з чорних капелюхів SEO, які обіцяють світу, але не досягають реального органічного зростання.

Штрафні санкції Google важко подолати. Залежно від характеру покарання, це може зайняти тижні, місяці або навіть роки, щоб повністю відмовитися. Це один випадок, коли унція профілактики чесно варто фунту лікування.

Я вважаю, що знання - це сила, особливо коли йдеться про навігацію Складні правила SEO від Google . Щоб допомогти вам краще зрозуміти покарання, я збираюся розбити кілька найбільш поширених. Ми покінчимо з оглядом одного веб-майстра штрафу занадто часто.

Зламані або експлуатовані веб-сайти

Веб-технології (наприклад, HTML, CSS, ASP тощо) набагато більш розвинені, ніж вони колись були, що робить їх більш безпечними. Але вразливості, такі як розірвана аутентифікація, використання сеансу, ін'єкція SQL і вгадані паролі / логіни все ще існують, як і Cross Site Scripting (XSS) і віддалені сценарії.

Google може (а часто і робить) пісочниці зламати веб-сайти, які містять в собі зловживання, спроби фішингу або шкідливе програмне забезпечення. Ваш сайт буде показувати результати за певний час, але коли відвідувачі спробують наслідувати результат, вони бачать червоне поле з попередженням, а не відвідують ваш сайт. Це може бути руйнівним для веб-сайту зі значним наступним.

Найкращим способом запобігання покаранню від несанкціонованого доступу є регулярний контроль за наявністю симптомів. Розбирайтеся з експлуататами блискавично, навіть якщо це означає, що ваш сайт на якийсь час перебуває в автономному режимі. Найголовніше, будьте активними, практикуючи хороші стратегії безпеки для веб-майстрів в будь-який час.

Ключове слово Надмірне використання

Ключові слова: залежно від того, кого ви запитуєте, вони або найгірші, або найкращі, що трапляються в індустрії SEO.

Проблема?

Занадто багато веб-майстрів і "SEO-експертів" використовують ключові слова неправильно або неефективно. Вони наповнюють їх у поспішно-написаний текст у відсотках до 10 або 12 відсотків, думаючи, що більше краще - а потім швидко опиняються з Google для маніпулювання SERP.

SEO-фахівці старшого покоління дійсно цінують високий відсоток ключових слів; це був ефективний спосіб ранжувати в той час. Пінгвін Google оновлення припинило його, знецінивши використання ключових слів у порівнянні з іншими більш органічними стратегіями, які сприяли цінному, добре узгодженому контенту.

Скільки коштує занадто? Хоча немає магічного числа для того, скільки це занадто багато, як правило, якщо ви повинні думати про це, ви, ймовірно, намагаєтеся жорстко підійти до них. перестаньте турбуватися про те, що ви досягаєте відсотка, як у випадку створення високоякісного вмісту з великою корисністю.

Маніпуляція розмітками або спам

Маніпуляція розміткою є серйозною проблемою, але вона також може серйозно заплутати веб-майстрів. Ми чуємо розповіді про добрі наміри веб-майстрів, які реєструються один день, і раптово бачать це повідомлення на інформаційній панелі Analytics:

Розмітка на деяких сторінках на цьому сайті використовує такі методи, як позначення невидимого для користувача вмісту, позначення нерелевантного чи оманливого вмісту та / або іншої маніпулятивної поведінки, яка порушує правила Google щодо якості

Ух. Це рот! Це не важко зрозуміти, чому деякі вебмастери плутаються про те, що це повідомлення насправді означає. Давайте розіб'ємо його, щоб ми могли краще зрозуміти її.

По-перше, поговоримо Фрагменти з різноманітним текстом (РТС). РТС не є по суті негативною стратегією; насправді Google створив його, щоб допомогти веб-майстрам більш чітко продемонструвати свій вміст у результатах пошуку. RTS - це лише короткий опис ~ 160 символів у парі з посиланнями на результати пошуку Google.

Веб-майстри мають можливість визначати певну RTS, використовуючи розмітку, або вони можуть дозволити Google розібрати що-небудь автоматично зі сторінки. Як правило, краще визначити RTS, оскільки це дає вам більше контролю.

Погляньте на наш RTS для Sachs:

Погляньте на наш RTS для Sachs:

Короткий, солодкий, і до точки - точно, як це має бути.

Де RTS стає проблемою, коли веб-майстри використовують розмітку для визначення RTS, який або є оманливим, або якимось чином маніпулює поведінкою пошукача. Вводячи в оману відвідувачів за допомогою знижок (наприклад, якщо ви клацніть "натисніть тут безкоштовно на гроші !!" у вашій RTS, навіть якщо це призводить до сторінки продукту), це явний приклад порушення.

Якщо ви плануєте використовувати RTS, переконайтеся, що вони включені до теми та не вводять в оману відвідувачів. Будьте надзвичайно обережні з додатками для веб-сайтів, як Yoast, які можуть базувати вибір RTS на недосконалих алгоритмах; ці плагіни іноді можуть вибирати неправильні RTS і завжди повинні бути переглянуті вручну перед публікацією.

Спам або придбані зворотні посилання

Google бачить зворотні посилання як доказ, що люди знаходять ваш вміст достатньо корисним для посилання на; теоретично, вони очікують, що ці зворотні посилання будуть справжніми, а не купленими, запозиченими, випрошеними або викраденими. Але, як ми всі знаємо, Інтернет схожий на Дикий Захід, і якщо є спосіб експлуатувати щось, хтось знайде спосіб зробити це.

Увійдіть до ери гостьових блогів, мереж зворотного зв'язку та оплати зворотних посилань. Цілі сайти з'явилися в середині 00-х років; їхнє єдине намір полягало в тому, щоб посилатися на веб-сайти для оплати або іншу користь. Ці великомасштабні мережеві блоги та ферми для посилань часто виявляються легітимними, принаймні на перший погляд, але при перевірці, часто містять тонкий, дублюючий або прямий вміст. Їхньою єдиною метою було маніпулювати видачами, роздуючи зворотні посилання для клієнтів.

З часом стало очевидно, що веб-майстри зловживають цією тактикою. Деякі придбали тисячі посилань, тимчасово збільшуючи свій PageRank (коли PageRank все ще існував у числовому форматі).

Але, як і з будь-якою іншою стратегією, яка здається занадто легкою, гігант пошукової системи потрапив. Google Penguin успішно виявив і вилучив більше сайтів для цього порушення, ніж будь-коли раніше, змінюючи всю галузь в процесі.

Отже, який найкращий спосіб запобігти ручному покаранню за спамні зворотні посилання? Не купуйте, не займайте, не просіть, не крадете, або просіть зворотні, повна зупинка. Зворотні посилання не все погано, але вони ніколи не повинні бути тим, за що ви платите - вони повинні бути зароблені, якщо ви хочете бачити реальні, органічні результати. Створіть корисний контент з вірусними атрибутами, до яких люди хочуть приєднатися, оскільки це так корисно, а решта відбудеться природно.

Найголовніше, якщо ви купували спамні зворотні посилання в минулому, відмовляйтеся від посилання, які зараз використовуються цей інструмент.

Надмірна залежність від взаємних посилань

Це перехід з попереднього розділу, але він має подальше пояснення. Взаємні зв'язки (торговельні посилання за посиланнями з іншими веб-сайтами) можуть здатися невинними, але Google розглядає це оманливе маніпулювання SERP. Технічно це форма спам-маніпуляції або маніпулятивних зворотних посилань, навіть якщо це лише один раз з другом.

У будь-який час, коли ви домовляєтесь з ким-небудь про торгівлю посиланнями, Google вважає, що це технічно намагається маніпулювати видачами. Якщо ви робите це занадто часто, ви в кінцевому підсумку виявите себе покарання або пробиті.

Чи означає це стратегії, як гостьові блоги або торгівля випадковим зв'язком з партнером? Напевно, ні. Одноразовий або випадковий гостьовий блог на сайтах високих авторитетів зазвичай не є проблемою.

Застосовується таке ж стандартне правило: переконайтеся, що ви створюєте зміст вартості та торговельних зв'язків з сайтами, які мають сенс, оскільки вони корисні, а не тільки тому, що вони підвищать ваш рейтинг. Зв'язок веб-сайту сантехнічного сервісу з вашим бізнесом охорони здоров'я не допоможе вам і може навіть завдати вам шкоди.

Занадто багато 404-х

Сайти змінюються з часом - це лише факт життя. Незалежно від того, чи оновите вміст, оновите його, вилучите його або просто змініть навігацію, деякі посилання можуть привести відвідувачів до старих видалених сторінок. Коли вони намагаються отримати доступ до видаленого вмісту, сервер повертає Помилка HTTP 404 не знайдена порадивши їм, що вона не може знайти потрібну інформацію.

404 помилки не обов'язково негативні; Ви повинні використовувати їх тимчасово, змінюючи веб-сайт або змінюючи сторінки та вміст. Але занадто багато 404-х може переплутати веб-сканерів, і вони вважають, що ваш сайт повний старого, застарілого вмісту. Ще гірше, він може також виглядати, як у вас немає реального вмісту взагалі, якщо є достатньо 404-х.

Яка саме проблема? Ви не можете уникнути всіх 404s, дійсно - і ви не повинні намагатися обманливо уникати їх. Кілька разових екземплярів тут і там не буде перешкоджати вашим зусиллям SEO, але 10+ 404s в той же час може. У рідкісних випадках це може призвести до ручного покарання Google, оскільки ваш сайт занадто складний або обтяжливий для сканування.

Суперечливо, не всі в SEO погоджується, що наявність надмірних сторінок 404 помилок впливає на SEO в будь-якому значущому способі. Дехто вважає, що 404 краще, ніж залишити старий вміст на місці, де це може зашкодити вашій кампанії. У будь-якому випадку, є один факт, про який ми всі можемо погодитися: 404s збільшують показники відмов тому що відвідувачі частіше залишатимуть ваш сайт у пошуках потрібного вмісту. Високий показник відмов не призведе до ручного покарання, але це негативно вплине на ваш рейтинг іншими способами. Виправляйте їх якомога швидше, використовуючи цих найкращих практик якомога частіше.

Ерік Сакс

SEO віртуоз, генеральний директор @Sachs Marketing Group. Орієнтована на надання послуг власникам бізнесу - допомагає краще позиціонувати їх в очах їхніх аудиторій.

Проблема?
Скільки коштує занадто?
Отже, який найкращий спосіб запобігти ручному покаранню за спамні зворотні посилання?
Чи означає це стратегії, як гостьові блоги або торгівля випадковим зв'язком з партнером?
Яка саме проблема?