Захоплення це бізнес. Книга про просування в інтернеті, типу.

Добре, коли ваше захоплення приносить гроші і стає бізнесом, але як перетворити захоплення в бізнес

Добре, коли ваше захоплення приносить гроші і стає бізнесом, але як перетворити захоплення в бізнес? Покрокові рекомендації з цього приводу ви можете отримати з книги Гарі Вайнерчук, - думав я, коли читав анотацію до його книзі «Захоплення - це бізнес». На ділі все виявилося дещо простіше. У цьому пості: просування в інтернеті, створення бренду, як розкрутитися в інтернеті, книги про інтернет, бізнес література, гару Вайнерчук, та інше.

Давно хотів прочитати цю книгу. Зустрів її на сайті видавництва, що спеціалізується на бізнес літературі. Книгу хвалили в відгуках, говорили, що це одна з найкращих книг про просування в інтернеті.

Ця тема мені цікава, тому книгу відразу скачав, тільки руки не доходили. У мене, як і у всякого "розумника", є ціла черга книг, яка нагадує шуз для карткового дилера. Прочитав одну, дістаємо наступну.

Черги цієї книги чекав з нетерпінням, чомусь здавалося, що це буде монументальна праця на тему як знайти себе, а потім як розкрутити то, що знайшов, в інтернеті.

На ділі виявилося, що електронна версія книги займає всього 141 стр. І являє собою дуже поверхове чтиво по створенню свого бренду і його розкрутці.

Багато сторінок я читав через два рядки. По-перше, книга - стовідсоткове американське нон-фікшн чтиво. Автор багато часу приділяє мотивації і розповідями про те, як він добився успіху. Крім іншого, книга рясніє прикладами успішних людей і компаній, що є в кожній американській книзі з часів Наполеона Хілла.

Історія автора - це американська мрія в чистому вигляді, з нуля до мільйона. Вайнерчук походить із родини білоруських євреїв, що іммігрували в США. У минулому житті автора звали Геннадій. Після імміграції його батько почав орати як проклятий і, завдяки природній хватці, швидко піднявся. Автор також почав займатися бізнесом з дитинства, і в книзі пропагує шлях старанної роботи.

Автор також почав займатися бізнесом з дитинства, і в книзі пропагує шлях старанної роботи

Книгу, звичайно, можна назвати практичним посібником по розкрутці себе в інтернеті, але тільки для початківців. Всі поради і рекомендації досить примітивні і поверхневі.

Протягом всієї розповіді автор радить більше слухати себе, і слідувати внутрішнім бажанням (рада на мільйон). Якщо ви захоплені чимось, то будете з нетерпінням чекати щоранку, щоб швидше почати діяти і т.д. і т.п.

Що є в книзі з практичних рекомендацій. На початку Вайнерчук дає поради про те, як створити свій бренд. Особливою глибини в радах немає, просто рекомендації про те, де потрібно зареєструватися, щоб створити свій блог і спільнота. Потім на багато сторінок історія Поллі з Техасу, яка захоплюється квіточками, або хер зрозумій що, і її розкрутці.

Далі в книзі йдуть розділи, присвячені створенню контенту, вибору платформи для його генерації, створення движуху навколо себе і монетизації свого контенту. До слова сказати, при створенні движуху автор рекомендує досить тернистий шлях.

«Розпочніть створення свого ком'юніті, для чого залишайте свої коментарі на форумах, чужих блогах і відповідайте на коментарі, залишені іншими на будь-який з ваших попередніх коментів.» (Г. Вайнерчук «Захоплення це бізнес»)

Геннадій, ти серйозно ?! Таке відчуття, що цю частину автор написав на зорі інтернету, і більше не редагував. Це звичайно допомагає, але треба розуміти, що це дуже тягомотно процес, і підійде тільки істинним ентузіастам, початківцям з абсолютного фінансового нуля. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні стартовою сумою, то заявити про себе і почати створювати це саме "ком'юніті" можна набагато ширше і цікавіше, а головне швидше.

Всі практичні рекомендації вмістилися на передостанній сторінці, де автор підводить підсумок і закріплює пройдене. Коротенько алгоритм зводиться до наступного:

  • зрозумійте, чого хочете,
  • зареєструйтеся ось тут і створіть свій сайт на Вордпресі,
  • починайте створювати контент,
  • зареєструйтеся в сервісах пинга і автоматичної індексації (причому один з сервісів вже не працює, я перевіряв),
  • відстежуйте і коментуйте все по своїй темі в інтернеті,
  • повторюйте три останні кроки поки не станете знаменитими і багатими ...

Особисто я, крім мотивації до дії, нічого практичного з книги не виніс. Хоча мотивація - це теж непогано. Але в цілому, книга справила враження: "Здрастуйте, я Вайнерчук, і я ох * Енен! А ось доказ на 140 сторінок. "

Геннадій, падла, поверни витрачені добу!

PS

Розкажіть в коментарях про ваших книжкових розчарування, не обов'язково в бізнес літературі.

Схожі записи

Добре, коли ваше захоплення приносить гроші і стає бізнесом, але як перетворити захоплення в бізнес?