Залучення покупців на продає сайт: просування Лендінзі в пошукових системах.

Добрий день, Дорогий читач Добрий день, Дорогий читач!

Перш ніж почати пост, нагадую, що сьогодні читаю безкоштовний майстер-клас з продажу в Інтернет в Бізнес-школі МФЮА в Москва-сіті. Подробиці в розділі: тренінги .

А тепер починаємо пост:

Нудно мені писати, про «очевидні» теми, хоч і важливо давати свою думку з цих питань, але хочеться розповісти і поділитися самим незвичайним і цінним, що відкрилося мені в результаті роботи над проектами по збільшенню інтернет-продажів. Правильніше було б розповідь про залучення трафіку (покупців) на Лендінзі варто з планування воронки в рамках складання digital стратегії або хоча б про покупку доларів зі знижкою шляхом просування в контекстній рекламі за запитами з «довгими хвостами» і точковим складанням оголошень за принципом одне оголошення - одне слово. Але хочеться почати з середини. Просування Лендінзі в пошукових системах.

Взагалі-то по «класиці» інтернет-маркетингу Лендінзі в пошукових системах немає просуваються. І на це є ряд вагомих причин:

 1. На Лендінзі занадто мало текстової інформації для того, щоб хоч якось конкурувати з сайтами за обсягом текстової інформації. Та й вага ключових слів на ньому не особливо посувати - адже Лендінзі робляться під Емоційна продаж, а значить продають тригери будуть важливішими, тексту насиченого термінами, заголовки будуть продають в першу чергу знову ж та ін.
 2. Пошукові системи це досить «довга», довга стратегія, адже сайт, особливо новий вийде на більш менш зрозумілі позиції не раніше, ніж через 3 місяці. А Лендінзі це «коротка» стратегія - вони не завжди живуть стільки часу, їх можуть створити на час дії акції або проведення якогось заходу, наприклад. Через місяць Лендінгем вже за результатами спліт-тестування і взагалі може змінитися.
 3. Та й поведінкові чинники на Лендінзі теж будуть «сумнівні», напевно буде багато відмов при масовому залученні клієнтів, так і коментувати нічого, на перегляд відео їх відволікати не варто.

В цілому цілком логічно, що Лендінзі в пошукових системах НЕ ПРОСУВАЮТЬ! Але дивно і цікаво при цьому, що Лендінзі в пошукових системах просувати! Нерідко замовник виявляє з приємним подивом при аналізі трафіку, що частина покупців приходить з органічної видачі, починаємо дивитися аналітику і правда - сайт навіть в досить конкурентних тематиках в топ 5 або топ3 видачі яндекса або гугла по хорошим комерційним низькочастотних запитах.

Ну якщо вже так все вийшло, то гріх не довести проект до розуму, зробивши хоча б внутрішню оптимізацію. Тому активне просування в пошукових системах для Лендінзі ми не пропонуємо, але хорошу внутрішню оптимізацію і правильну подачу Лендінзі в пошукові системи зробити варто.

Це буде дуже корисно, якщо:

 1. Ви плануєте, що Лендінгем буде жити в мережі відносно довгий термін, якщо більше 1-3 місяців, то точно варто зробити - будь-який трафік для Вас буде «умовно безкоштовний», адже активно вкладатися в закупівлю посилань і інші витрати на SEO Ви не плануєте. А що може бути краще покупців у яких CostPerSale = 0? Весь прибуток за угодою залишається Вам. Уже хороший аргумент, чи не так?
 2. Іноді тематика Вашого бізнесу досить складна для просування в контекстній рекламі, припустимо: не можна рекламувати травматичну зброю, партнерки по певним тематикам, часом щодо нешкідливим, і так далі. І тоді пошуковий трафік практично єдиний шлях потрапити в пошукову систему (лукавлю звичайно трохи. Завжди можна ще зробити рекламу «джерельної води» з брендом збігається з брендом алкогольного напою та ін. Виверти, щоб формально дотриматися вимоги рекламної система, але для ефективної конверсії в продажу це не найвдаліший хід).
 3. Якщо Лендінгем лежить на тому ж домені, що і основний сайт, то він побічно буде впливати на зростання пошукових показників основного сайту.

Що важливо зробити для того, щоб Лендінгем добре виглядав в пошукових системах. Невеликий чек-лист, якщо не вмієте, щось робити не турбуйтеся, зробіть, що вмієте інше потім покажете фахівцеві, коли продажі підуть. Зате пошуковики почнуть «любити» Ваш Лендінгем вже зараз.

 1. Зробити SEO-аудит можливих помилок і виправити (якщо не вмієте робити - то пропустіть цей пункт)
 2. Перевірити і оптимізувати настройки файлів: robots.txt (раптом Лендінгем закритий від індексації пошукових систем, тоді все безглуздо), sitemap.xml (не думаю що сверхполезен, адже сторінка всього одна, але нехай буде).
 3. Перевірити і оптимізувати питома вага слів на Лендінзі і виконати пам'ятку зі старого чек-листа по внутрішній оптимізації сайту: Як писати блог, щоб відразу опинитися в пошуковій видачі . Пункти 1-5 беремо як є, 6,7 робимо ручками, якщо у Вас немає системи управління сайтом (для Лендінзі в 99% випадків вона не потрібна). Грубо кажучи робимо, все що стосується внутрішньої оптимізації для SEO.
 4. «Нудоту» і унікальність текстів перевірити теж не завадить.
 5. Далі як завжди при внутрішньої оптимізації: подаємо заявки в пошуковики, реєструємо сайт в інструментах веб-майстрів, робимо мінімальний прогін по соц.сетях, подаємо в популярні каталоги.
 6. Зовнішню оптимізацію: Статейное просування, закуп посилань тощо. Для Лендінзі робити думаю все-таки не варто. Хоча якщо сайт у видачі коштує досить високо і треба додати йому ваги, то можна і спробувати. Особливо, якщо все 3 пункту переваг оптимізації для Вас істотні і важливі.

Якщо Ви прийняли рішення, що внутрішня оптимізація Вам потрібна, то слід зробити наступне:

 1. Зробити своїми силами, якщо щось незрозуміло, то ми готові допомогти консультацією: консалтинг .
 2. Навчитися робити своїми силами на нашому workshope по SEO: розклад тренінгів.
 3. Замовити зробити це нам, ми будемо раді Вам допомогти: просування сайтів .
 4. Якщо у Вас ще немає Лендінзі, то ми можемо розробити Лендінгем .

схоже

А що може бути краще покупців у яких CostPerSale = 0?
Уже хороший аргумент, чи не так?