Замовити розкрутку сайту

  1. Чому треба сайт в ТОП?
  2. Допомога в розкручуванні

Розкрутка інтернет-ресурсів в Києві (і по всій Україні) проводиться як створених нами, так і іншими розробниками в пошукових системах гугл і яндекс. Коли клієнти можуть знайти за ключовими словами Вашої тематики на 1 сторінці пошукових систем Ваш сайт - це джерело замовлень, договорів, роботи, ведення бізнесу. Це реальні цільові клієнти, які саме купують те, що Ви продаєте.

Ми пропонуємо слова, за якими з нашої точки зору оптимально розкручувати Ваш сайт в Києві (Україна). Спільно з Вами розглядаємо цей список пошукових запитів адаптованих під цільову групу з ідеєю максимально можливої ​​кількості залучених клієнтів, якщо треба - вносимо корективи (буває, що запит не топові, але клієнт просто бажає бачити у ній свій сайт в ТОПі: тоді ми це робимо: )). Термін виведення в ТОП залежно від тематики, бюджету та початкових умов від 1 до 3 місяців. Бюджет просування сайту ми для Вас пропонуємо мінімальний по Вашій тематиці сайту, але якщо потрібен швидкий і ефективний результат, то послуги з просування стають дорожчими.

Паралельно з розкручуванням сайтів в Києві безкоштовно або за символічну плату здійснюється підтримка сайтів в Києві (по Україні). Розкрутка сайту за замовчуванням проводиться для ТОП-10 популярного пошукача Гугл . Також можливо замовити розкрутку сайту в ТОП-5, ТОП-3 Гугл + Яндекс .

Чому треба сайт в ТОП?

Сайт без розкрутки не приносить прибутку, саме тому наша команда допоможе Вашому бізнесу знайти клієнтів в мережі Інтернет через просування Вашого сайту в ТОП пошукових систем. Розкрутка дасть Вашому сайту велику приплив цільових клієнтів, які шукають саме той товар або послугу, що Ви пропонуєте. Це дає Вам можливість значно збільшити продажі або надання послуг знаходячи клієнтів через інтернет.

Крім просування дуже ефективним і фактично миттєвим по результату є реклама в гугл і яндекс . Це покупка рекламних місць, і коли клієнт шукає потрібну інформацію, йому показується реклама Вашого сайту в рекламному блоці. Купівля контекстної реклами є методом залучення цільових клієнтів більш дорогим, але разом з тим має полюси, такі як - більш цільові клієнти, моментальний показ оголошень реклами, коли для якісного виведення в ТОП треба в середньому 2, а іноді і 3 місяці.

Допомога в розкручуванні

Ви не знаєте за якими словами розкручувати Ваш сайт або інтернет-магазин - надішліть нам на мейл, Skype, ICQ запит і ми протягом доби його опрацюємо і дамо Вам відповідь з пропозицією ключових слів по розкрутці і приблизною вартістю. За всіма словами які випадковим чином не потраплять в ТОП (це буває 15-5%) за цими словами як компенсація купується реклама. Тому клієнти бачать Ваш сайт і Ваші пропозиції, їм легко знайти Вас і зателефонувати замовити товар-послугу.

Розкрутку сайту можна умовно розбити на кілька етапів. Так перший етап - це аудит сайту, тобто загальна оцінка - за якими словами треба розкрутити сайт, які роботи по оптимізації треба робити, які статті або тексти треба дописати, переписати, який може бути бюджет просування сайту виходячи з обраних слів для розкрутки. Загальна оцінка проводитися нами безкоштовно. Вам необхідно надати назву домену, і перелік слів за якими Ви хочете бути на перших сторінках гугл, яндекс. Якщо Ви не дуже уявляєте за якими словами Вас знаходять клієнти в пошукових системах, ми виходячи з статистики пошукових систем визначимо і запропонуємо Вам список слів, за якими рекомендується просувати сайт. Після того як буде визначено список слів починається робота над Вашим веб-ресурсом. Перші результати будуть помітні вже після 1 місяця роботи. Через 2 місяці 80% затверджених запитів будуть в ТОП-10 гугл або гугл + яндекс відповідно.

При замовленні сайту у нас на висновок в ТОП сайту або ж контекстну рекламу в Гуглі або Яндексі - знижка (5-15% за домовленістю).

Розкрутка сайту - це перш за все ефективний пошук цільових клієнтів для Вашого бізнесу.

Чому треба сайт в ТОП?
Чому треба сайт в ТОП?