Замовити сайт в Набережних Челнах. Розробка сайтів. Розробка сайту вартість

 1. Створення сайтів. З чого почати?
 2. Навіщо потрібен сайт?
 3. Приклади типових сайтів
 4. Дизайн сайту
 5. Ми вирішуємо завдання клієнтів!
 6. Наші переваги
 7. Замовити сайт в студії Блокс. Чому?

Сайти, доступні
для всіх

Сайт потрібний кожній людині!
Відеоблог про приготування смак-
них страв, портфоліо фотографа,
особиста сторінка спортсмена,
власне електронне змі ...
Докладніше

Сайти з унікальним
дизайном і контентом

Якісне проектування сайту
передбачає вміле поєднання
змісту сайту з оригінальним
дизайном
Докладніше

Реалізація
нестандартних проектів

У сучасних умовах ведення бізнесу
веб-портал компанії відіграє величезну роль.
Як змусити інтернет-технології
працювати на ваш бізнес?
Докладніше

Створення сайтів.
З чого почати?

Приступаючи до розробки сайту, потрібно відповісти на два головних питання: перший з яких - для кого потрібен сайт?

Хто вони ваші потенційні відвідувачі? Домогосподарки, які хочуть знайти новий рецепт або купити миючий засіб? Підлітки, які не знають як вбити час і шукають нову іграшку. Студенти, які мріють здати курсовий проект і шукають інформацію в інтернеті? А може це персона, яка обожнює комфорт і нелюблячий зайвих рухів тіла, тому всі замовлення робить по інтернету? Або комерсант, налагоджує нові партнерські відносини?

Це абсолютно різношерста компанія, з різними звичками, уподобаннями, рівнем освіти, знань та володіння інтернетом. Для одних важлива проста структура і точну відповідь на поставлене запитання, тому що вони цінують свій час. Іншим подобаються сайти на яких все ворушиться, виблискує, та так що очі розбігаються в різні боки. І можна довго блукати в лабіринтах сайту в пошуках потрібної інформації - адже в запасі нереальна кількість часу.

Визначившись з цільовою аудиторією, чітко представивши як повинен виглядати сайт в її очах, можна задати собі друге питання: навіщо потрібен веб-сайт?

Навіщо потрібен сайт?

Цілі при розробці сайту можуть бути різними. Комусь достатньо невеликого інформативного сайту-візитки, на якому буде розміщений матеріал про компанії, викладений прайс, контакти і схема проїзду. Цей сайт має більше іміджевий характер, він розповідає вашим потенційним клієнтам про те, з якою солідною, надійною і перспективною фірмою їм доведеться мати справу. Не секрет, що перш ніж прийняти рішення багато клієнтів вивчають сайти обраних виконавців робіт. І грамотно створений сайт здатний переважити чашу терезів на вашу сторону.

Особливу увагу при створенні сайтів потрібно приділити творчим організаціям. Тут дизайн має важливе значення. Саме по ньому відвідувачі, вони ж і ваші потенційні замовники будуть оцінювати ваші креативні здібності. Незвичайна, стильна оригінальна головна сторінка веб-сайту, що вражає уяву, може розташувати і додати лояльності користувачів до компанії. Сайт з оригінальним дизайном .

Серйозним компаніям не обійтися без корпоративного сайту. Замовити корпоративний сайт - це означає вивести свій фірмовий стиль на орбіту інтернету. Крім цього, на сайт можна викласти величезний обсяг інформації. Це дуже важливо для багатьох видів діяльності, наприклад - медичної. Часом в бесіді з пацієнтом фахівець не встигає торкнутися всі важливі моменти, досить повідомити адресу сайту і людина знайде потрібну йому інформацію.

Мрія багатьох керівників - розробка інтернет магазину, здатного без зайвих рухів тіла і співробітників продавати товар. Зручність користування сайтом в даному випадку ставиться понад усе. Інтерфейс повинен бути простий і зрозумілий. Навігація повинна бути зрозуміла на інтуїтивному рівні. Користувач без всяких зусиль повинен розібратися в пропонованої продукції. Тому при соданія інтернет-магазинів наворочений дизайн ні до чого. Але потрібно пам'ятати про постійне оновлення виставленої продукції. Досить покупцеві один раз вибрати товар і отримати відмову, через те, що в даний момент продукції немає на складі, і він забуде про сайт, який викликав незручність.

Начебто розібралися, навіщо потрібна розробка сайту, тепер переходимо до складання технічного завдання.

Приклади типових сайтів

"Інтернет магазин"

Підготовка технічного завдання

Розробка сайтів починається з підготовки технічного завдання, яке необхідно як виконавцю, так і замовнику. Це план, за яким виконавець буде працювати і в той же час - це мірило якості виконаної роботи.

Складаючи техзавдання, в першу чергу, потрібно визначитися зі структурою сайту. Найпростіше зрозуміти, що це таке можна представивши товсту книгу. Вся інформація в ній за допомогою змісту розбита на розділи, підрозділи, глави. Список не повинен містити вкладення далі третього рівня. Точно розділена інформація допоможе швидко знайти потрібну, що не перелопачуючи всі сторінки.

Функціонал сайту і програмна частина проекту складається разом з програмістами.

Дизайн сайту

Перше, що оцінює відвідувач, зайшовши до вас на сайт - його дизайн. За допомогою нього можна виділити головне і зробити непомітним те, що не повинно кидатися в очі. Дизайн сайту - це не просто красива картинка. Кожен елемент на сторінці сайту повинен бути обгрунтований. Якщо він не несе ніякої логічної навантаження, від нього краще відмовитися. У більшості випадків користувачі шукають інформацію, а не красиві завитки.

Тому дизайн сайту повинен виконувати фахівець в цій області. Людина, що займається поліграфією, і взявся розробити дизайн сайту, може перевантажити сайт великою кількістю квітів, шрифтів і переливів.

Ми вирішуємо завдання клієнтів!

Замовити сайт в наш час - не проблема. Основна проблема, з якою стикаються багато замовників - правильний вибір розробника веб-сайту. На сьогоднішній день існує величезна кількість пропозицій по створенню сайтів. За порівняно невеликі гроші Вам запропонують створити хороший, функціональний сайт в зазначений термін. Однак чи всі такі хороші, як можуть про себе написати?

Якщо Ви вирішили розвивати свій бізнес в Інтернеті, то варто задуматися над якістю сайту, який Ви б хотіли бачити в кінцевому підсумку.

Ми займаємося створенням сайтів з 2002 року . За роки роботи встигли зарекомендувати себе, як доброякісного виконавця, уважного до побажань замовника. Про це говорять наші роботи, які Ви можете подивитися в розділі Портфоліо . Розроблена власна система управління сайтами BLOX CMS, яка проста і зручна у використанні. Система запатентована.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг. Від розробки логотипів і дизайну, до створення сайтів і їх просування.

Ми знаємо, що хоче клієнт!

Наші переваги

 • Ми гарантуємо індивідуальний підхід. Докладемо максимум зусиль, щоб Ваш проект виглядав саме так, як Ви цього хочете.
 • Ми цінуємо гроші і час наших клієнтів. Готові запропонувати розумне рішення у відповідність із запланованим бюджетом.
 • Ми створюємо гнучкі сайти. Для нас немає обмежень по реалізації того чи іншого функціоналу.
 • Ми надаємо зручну систему управління сайтом . Після здачі сайту, Ви в будь-який момент самі можете легко додавати і змінювати вміст.
 • Ми забезпечуємо технічну підтримку сайту після здачі проекту. За Вашим бажанням продовжуємо його розвиток .;

Замовити сайт в студії Блокс. Чому?

Виготовлення сайтів - наше улюблене справа, а якщо дітище народжується в любові, йому притаманні правильні пропорції, прекрасний вигляд і змістовність. І що не менш важливо, на перспективу, плід праць обов'язково буде гармонійно розвиватися. Сподіваємося, ми Вас переконали і Ви вирішите замовити сайт в г.Набережние Челни у нас.

Набережние Челни у нас

З чого почати?
Навіщо потрібен сайт?
Чому?
З чого почати?
Приступаючи до розробки сайту, потрібно відповісти на два головних питання: перший з яких - для кого потрібен сайт?
Хто вони ваші потенційні відвідувачі?
Домогосподарки, які хочуть знайти новий рецепт або купити миючий засіб?
Студенти, які мріють здати курсовий проект і шукають інформацію в інтернеті?
А може це персона, яка обожнює комфорт і нелюблячий зайвих рухів тіла, тому всі замовлення робить по інтернету?
Або комерсант, налагоджує нові партнерські відносини?