Замовити СЕО просування і розкручування сайту під ключ в Москві + подарунок!

  1. Про важливість просування
  2. Чому клієнти вибирають СЕО просування
  3. Чим вигідно замовити СЕО просування

Рано чи пізно перед кожним власником сайту постає питання його розкрутки. І тоді починаються питання - що таке СЕО, для чого воно потрібне, замовити чи СЕО просування у фахівців або вирішувати проблему самостійно? Детальніше про все це і поговоримо.

Про важливість просування

Отже, що таке СЕО і для чого воно потрібне? Перше: СЕО-просування - це не метод, а поступовий процес, результатом якого стає висновок сайту в ТОП пошукових систем. Навіщо він потрібен, цей ТОП? Все просто - за статистикою, 75% потенційних покупців відкривають лише перші 10 посилань в пошуковій видачі. До 2, 3 і наступних сторінок доходять лише 2-5% відвідувачів.

Друге: це не тільки систематичний, а й досить складний процес. І зараз вже не вийде «нашпигувати» текст сайту ключовими запитами, купити посилання і накрутити трафік (як це було років 10-15 тому). Зараз за подібне поводження загрожує суворий бан від пошукових систем і надовго вибути з перегонів за прибутком. Тому простіше - а іноді і значно дешевше - замовити СЕО просування у фахівців, які напам'ять знають всі вимоги пошукових алгоритмів, ніж потім довго і болісно виводити сайт з-під санкцій.

Чому клієнти вибирають СЕО просування

1. СЕО просування - це не тільки один з найбільш недорогих, але і найбільш дієвих способів розвитку сайту. Контекстна реклама хороша, але майже вдвічі дорожче СЕО. Банерна реклама має невелику адресному спрямованістю, але також недешева. Те ж можна сказати і про SMM-просування.

2. СЕО - це більш вигідне вкладення коштів в порівнянні з іншими видами просування, адже в процесі роботи СЕО фахівець працює над поліпшенням сайту. Він виправить технічні помилки і перевірить інші показники сайту.

3. Це вид просування має тривалим ефектом. контекстної реклами працює швидко, але лише до тих пір, поки в неї вкладені кошти. Гроші закінчилися = відвідувачі сайт не бачать = прибуток різко впала. А СЕО, хоч і розкручується повільніше, зате працює довго і стабільно. Можна якийсь час не займатися оптимізацією сайту, а потік клієнтів не зменшиться.

4. Є ще один нюанс - про нього мало хто замислюється, але насправді він дуже важливий. Це психологічний фактор. Безліч потенційних клієнтів просто не вірять рекламі - для контексту або банерів це втрачена аудиторія. А звичайні сайти з пошукової видачі не дратують, тому люди без побоювання йдуть саме сюди.

* Рекомендуємо ознайомиться зі статтею " Що краще СЕО або контекстна реклама "

Чим вигідно замовити СЕО просування

Хороший спеціаліст обов'язково виправить помилки сайту (видалить дублі, виправить розмітку та індексацію сторінок). А ще обов'язково перевірить:

  • наповнення інтернет-сторінки якісним контентом, оптимізованим під пошукові системи - текст, фото, відео. Чим корисніше і зрозуміліше інформація для відвідувача - тим більше сайт подобається пошуковим системам;
  • структуру сайту, яка повинна бути зручною та зрозумілою для відвідувача - наявність або відсутність онлайн-чату, розділів, підрозділів, перелінковок та ін .;
  • поведінкові фактори - саме вони є основним показником корисності ресурсу з точки зору пошукових алгоритмів. Це і кількість переглянутих

сторінок, і час перебування на сайті, і показник повернень, і відсоток відмов. Чим більше сайт привертає користувача - тим він вище в пошуковій видачі.

Крім того, СЕО фахівець:

  • збере оптимальне саме для вашої компанії семантичне ядро ;
  • закупить якісні посилання для легального просування;
  • поліпшить впізнаваність і цитованість бренду в мережі.

Не варто самостійно займатися СЕО просуванням - повірте, це принесе більше шкоди, ніж користі. І заощадити тут навряд чи вийде. Вигідніше - як по тимчасовій, так і з фінансової складової - довірити цей процес фахівцям

І тоді починаються питання - що таке СЕО, для чого воно потрібне, замовити чи СЕО просування у фахівців або вирішувати проблему самостійно?
Навіщо він потрібен, цей ТОП?