Заробіток на фрілансі: як заробляти від 350 $ в місяць

 1. Фріланс: плюси і мінуси видаленої зайнятості
 2. плюси
 3. мінуси
 4. Види професій: чим саме займаються фрілансери
 5. 1. Розробка сайтів
 6. 2. Програмування
 7. 3. Дизайн
 8. 4. Робота з текстами
 9. 4. Аутсорсинг
 10. 5. SEO-просування та інтернет-маркетинг
 11. 6. І це далеко не все
 12. Заробіток на фрілансі: де шукати роботу
 13. 1. Free-lance.ru
 14. 2. Weblancer.net
 15. 3. Freelancehunt.com
 16. 4. Вузькоспеціалізовані біржі
 17. Заробіток на фрілансі: з чого почати новачкові
 18. Як домогтися успіху: кілька складових
 19. Заробіток в інтернеті фріланс: що ще знадобитися для роботи
 20. Навчіться планувати день і не лінуйтеся
 21. Заробіток на фрілансі: це реально!

Все більше людей переходять на віддалений формат роботи. Він має ряд переваг перед стандартною офісною зайнятістю. Наприклад, не потрібно бути на роботі на певну годину і перебувати в офісі певну кількість годин, не потрібно витрачати час на дорогу і т.д. Головне зуміти вибрати нішу, яка буде давати хороший заробіток на фрілансі. У цій статті докладно розповім про те, які саме плюси і мінуси існують у віддаленої роботи, а також як забезпечити собі нормальний, солідний і постійний заробіток. Ця стаття буде цікава всім, хто втомився від офісних буднів і бажає змінити своє життя. Адже фріланс - це свобода! Працювати можна з будь-якої частини земної кулі, хоча і певні труднощі є. Наприклад, часом буває складно заздалегідь прорахувати, який заробіток буде у тебе через місяць і чи буде взагалі робота.

Наприклад, часом буває складно заздалегідь прорахувати, який заробіток буде у тебе через місяць і чи буде взагалі робота

Зміст цієї статті:

Фріланс: плюси і мінуси видаленої зайнятості

Фріланс: плюси і мінуси видаленої зайнятості

Деякі вважають, що заробіток на фрілансі - це просто манна небесна. Сиди собі вдома за комп'ютером, попивай чай в теплі, а гроші самі падають на банківський рахунок. Однак це жорстоке оману. Звичайно ж, фріланс має свої певні переваги, але і про негативні моменти забувати не варто.

Давайте в подробицях розглянемо плюси і мінуси такої теми, як «Заробіток в інтернеті фріланс».

плюси

плюси

 1. Вільний графік. Так, отримавши замовлення, ви будете поставлені замовником в певні часові рамки - тобто, завдання необхідно виконати до певного терміну. Але ви самі вирішуєте, скільки і коли працювати - днем, ввечері або вночі.
 2. Можливість вибору. Офісна робота має на увазі виконання фактично будь-яких завдань, навіть якщо вони вам не подобаються або здаються нудними. У фрілансера є можливість вибирати проект і працювати тільки над тим, який йому дійсно цікавий. Але варто розуміти, що може бути доведеться братися буквально за будь-яку роботу, щоб заробити на прожиток.
 3. Самі встановлюєте собі «заробітну плату». Тобто, вказуєте розцінки, за якими хочете працювати. Звичайно, якщо їх занадто завищити, є ймовірність того, що вам просто не вдасться знайти замовника. Тому потрібно тверезо оцінювати себе і ринкові ціни.
 4. Робота з будь-якої точки планети. Так! Тут нема чого заперечити - головне, щоб був доступ до інтернету (хороша зв'язок!), Щоб отримувати завдання, спілкуватися з замовниками та відправляти готову роботу.
 5. Незалежність. Повна. Ви залежите тільки від себе, від свого працьовитості і здібностей. Вам не звільнять, оскільки єдиний ваш начальник навіть не замовник на конкретному проекті, а ви самі!

Зверніть увагу! Вільний графік не є синонімом словосполучення «вільний час». Насправді думка про те, що у фрілансера багато вільного часу - одне з найбільш жорстоких помилок.

мінуси

мінуси

 1. Мінливість замовлень. Бувають ситуації, коли замовників занадто багато і всім потрібно отримати ваші послуги моментально (доводитися або відмовляти кому-то, або менше спати), а бувають - коли роботи немає взагалі!
 2. Нерегулярність заробітку - з першого пункту випливає другий. Тому завжди потрібно мати певну подушку фінансової безпеки, щоб вона допомогла вам проіснувати, поки не з'явиться замовник.
 3. Ризик бути обдуреним. На жаль, все ще зустрічаються нечесні замовники, охочі нажитися на фрілансерів, і просто не оплачують їх роботу. Найчастіше з такими проблемами стикаються новачки, які не вміють визначати шахраїв і соромляться попросити передоплату.
 4. Нерозуміння з боку родичів. Іноді родичі не можуть адекватно оцінювати роботу фрілансера, вважаючи, що він просто сидить вдома за комп'ютером. У підсумку, постійно смикають, просять щось робити і т.д., не даючи концентруватися на роботі.
 5. Нудьга. Так-так, можливо і таке. Працювати ви будете самостійно. Найчастіше - вдома. Тобто, ваше спілкування з людьми - зведено до мінімуму. Це тільки на перших порах здається, що подібна робота ідеальна, але незабаром наступає період, коли спілкування катастрофічно не вистачає.

До речі! Інтроверти сповна оцінять подібний вид роботи, але потрібно бути аж надто «глибоким» інтровертом.

І ще один момент - заробіток на фрілансі дається тільки тим, у кого немає проблем з самодисципліною і самоорганізацією.

Види професій: чим саме займаються фрілансери

Види професій: чим саме займаються фрілансери

Якщо ввести пошуковий запит «заробіток в інтернеті фріланс», легко потрапити на різні біржі, де фрілансери і отримують замовлення. Давайте розглянемо, які ж саме види професій є найбільш затребуваними на подібних біржах.

1. Розробка сайтів

Розробка сайтів

Реєструйтеся на Безкоштовний 4-денний тренінг по створенню сайтів з нуля

Сайти потрібні всім - великим і дрібним компаніям, магазинах і кінотеатрах, спортивним клубам і блогерам, і т.д. Розробка сайтів - це цілий комплекс послуг, що включає в себе безліч напрямків.

Однак така робота і добре оплачується, якщо зроблена відповідально. Тому розробники - одні з найбільш високооплачуваних професій.

Зверніть увагу! Хочете зрозуміти основні принципи створення сайтів? Запрошую вас на мій повністю Безкоштовний чотириденний онлайн-тренінг, на якому я розповідаю, як зробити свій сайт самостійно. Після закінчення тренінгу у вас вже буде свій сайт - ви зробите його самостійно, просто орієнтуючись на мої підказки. Отримана база - відмінна основа для подальшого розвитку в цьому напрямку.

2. Програмування

Програмування

Крім створення сайтів затребуваним залишається і програмування - це написання спеціальних програм, додатків, ігор і т.д.

Деякі компанії вважають за краще наймати на роботу віддалених співробітників. Це дешевше, ніж утримувати їх в штаті. Крім того, бувають ситуації, коли послуги програміста потрібні приватному замовнику.

3. Дизайн

Дизайн

У цю категорію вписується цілий ряд фріланс-послуг:

 • дизайн рекламних банерів;
 • дизайн етикеток, упаковок, обкладинок і т.д .;
 • дизайн сайтів;
 • дизайн інтер'єрів та багато іншого.

Сюди ж можна віднести розробку логотипів, фірмового стилю і тому подібної роботи - звичайно, це не дизайн в класичному розумінні, але все ж!

4. Робота з текстами

Робота з текстами

Читайте також: Як писати статті для сайту: 5 головних правил в написанні статей

Ще один популярний напрям, що дозволяє отримувати заробіток на фрілансі - це робота з текстами. У цю категорію потрапляє:

 • написання статей для сайтів;
 • написання SEO-текстів, які використовуються в просуванні та розкрутці сайтів;
 • написання постів для соціальних мереж і ведення сторінок компанії в соціальних мережах;
 • переклад і багато іншого.

Також можна згадати редактуру - деякі видавництва воліють віддавати матеріали на вичитку віддаленим працівникам.

Загалом, що все так чи інакше пов'язане з буквами і словами, відноситься до цієї категорії. Мабуть, немає такої роботи з текстом, яку не можна було доручити фрілансерам.

4. Аутсорсинг

Аутсорсинг

У цю нішу входить багато напрямків. Адже аутсорсинг передбачає передачу частини процесів іншій особі або підприємству. В даному випадку - фрілансеру. Серед таких процесів можна відзначити:

 • юридичні послуги;
 • бухгалтерські послуги;
 • кадрові послуги;
 • технічна підтримка;
 • послуги асистента і багато іншого.

5. SEO-просування та інтернет-маркетинг

SEO-просування та інтернет-маркетинг

Читайте також: SEO просування сайту самостійно: 11 етапів розкрутки сайту

SEO-просування - це розкрутка сайтів за певними ключовими словами. Тим, за якими користувач буде знаходити сайт серед тисяч інших подібних.

Інтернет-маркетинг - просування товару, компанії, послуги. Загалом, все те, що дозволяє залучити клієнта. Цікаве і дуже затребуваний напрямок. Адже досягти успіху здатні тільки правильно «розкручені» сайти, а залучити нових клієнтів і збільшити обсяг продажів тільки ті, хто вміє працювати з людьми, розуміти їх потреби.

З чого почати?

Просто пройдіть безкоштовний курс seo просування сайту https://ifish2.ru/seofree/ . Буквально за 3 уроку ви відчуєте наскільки це просто

6. І це далеко не все

І це далеко не все

Якщо вас цікавить заробіток в інтернеті фріланс майже напевно дозволить проявити свої таланти. Адже крім згаданих напрямків віддалена робота може бути пов'язана:

 • з фото і відео (зйомка, монтаж);
 • з аудіо (наприклад, начитка рекламних оголошень, закадрового тексту і т.д.);
 • з графікою (створення 2D, 3D малюнків, анімації і т.д.);
 • і фактично будь-якими видами діяльності.

Я перерахував вам тільки основні види діяльності, та й то коротко. Наприклад, якщо говорити більш детально, наприклад, про такий напрямок, як програмування, то існує багато мов. Той же Apple Swift - один з нових і затребуваних. На його вивчення піде кілька місяців, але потім ви зможете отримувати до 2-3 тисяч доларів щомісяця, програмуючи на ньому.

Заробіток на фрілансі: де шукати роботу

Заробіток на фрілансі: де шукати роботу

Щоб отримувати заробіток в інтернеті фріланс фахівці реєструються на спеціалізованих біржах. Там публікуються завдання від замовників, потенційні виконавці залишають відгуки, а замовник вже вибирає, з ким йому працювати. Розповім про найбільш популярних і серйозних біржах.

1. Free-lance.ru

ru

Мабуть, найбільш популярний в російськомовному сегменті ресурс. На ньому представлені завдання в різних галузях, починаючи від простого коментування постів до створення серйозних програм.

Є система рейтингів, відгуків, відгуків (втім, як і на інших серйозних біржах), що дозволяє відразу визначити, чи не шахрай чи це. Втім, на Free-lance.ru шахраї вже намагаються не потикатися.

2. Weblancer.net

net

Ще один хороший ресурс, але він більш підходить для початківців фрілансерів, ніж перша біржа. Конкуренція не така висока, а комісія за користування послугами сервісу нижче, ніж Free-lance.ru.

Також є рейтинги, оцінки, відгуки, галерея для портфоліо. Передбачена так звана безпечна угода - цей сервіс дозволяє уникнути обману.

3. Freelancehunt.com

com

На цій біржі знайти роботу можна за різними напрямками. Загалом, навіть не знаю, що сказати додатково. Зручне і зрозуміле меню, простий фільтр для пошуку завдань.

4. Вузькоспеціалізовані біржі

Вузькоспеціалізовані біржі

Якщо всі перераховані вище біржі орієнтовані на пошук роботи в різних напрямках, тобто ресурси, спрямовані на пошук виконавців в певних сферах. Найчастіше такі вузькоспеціалізовані біржі створюються для пошуку фрілансерів, які працюють з текстами:

 • копірайтерів та рерайтерів;
 • редакторів;
 • перекладачів.

Серед таких виділяються кілька:

 1. Etxt.ru
 2. Textsale.ru
 3. Advego.ru
 4. Text.ru

Описувати детально їх не буду. Принцип роботи схожий зі звичайними біржами. Єдине - для перевірки унікальностей статей кожна зі згаданих бірж використовує власні сервіси.

Заробіток на фрілансі: з чого почати новачкові

Заробіток на фрілансі: з чого почати новачкові

Новачкові складно увійти на ринок фріланс-послуг, оскільки нульовий рейтинг не мотивує замовникам вибирати в якості виконавця такого працівника. Тому на перших етапах я рекомендую вам:

 • прокачувати аккаунт на декількох біржах відразу;
 • вибирати на початку кар'єри не дуже складні завдання, щоб добре виконувати їх і отримувати хороші відгуки;
 • не ставити занадто високі ціни на свої послуги.

Звичайно, на перших порах буде складно, навіть - важко. Але якщо ви зможете вистояти перед труднощами, то пройде не так багато часу, як ваш рейтинг буде зростати, а ви цілком обгрунтовано підвищите ціни на свої послуги.

Порада! Щоб підвищити шанси стати обраним виконавцем, у відгуку на заявку намагайтеся написати щось дійсно оригінальне, здатне привернути потенційного замовника до вашої персони.

Обов'язково заповніть свій профіль, поставте реальну фотографію і постійно поповнюйте портфоліо.

Як домогтися успіху: кілька складових

Як домогтися успіху: кілька складових

Солідний заробіток в інтернеті фріланс дійсно здатний приносити. За умови, що ви є фахівцем у своїй сфері і постійно розвивається в обраному напрямку.

Щоб домогтися успіху, необхідно:

 • мати хороший рівень навичок і знань в певній сфері, щоб надавати якісні послуги;
 • приділяти увагу поповненню свого портфоліо, додаючи в нього всі хороші роботи;
 • постійно розвиватися, стежити за зміни в обраній сфері діяльності, по можливості проходити профільні курси, відвідувати тематичні конференції;
 • невідповідність встановленим замовниками вимогам і вміти з ними спілкуватися;
 • намагатися отримати відразу кілька замовлень, але вміти правильно планувати час і розподіляти навантаження, щоб не завалити завдання по термінах;
 • намагатися оперативно відповідати на повідомлення замовника;
 • якщо бачите, що на виконання завдання об'єктивно потрібно більше часу, обов'язково потрібно повідомити про це замовника і обумовити з ним нові терміни.

І ще одну складову успіху розберу окремо. Отже, потрібно вміти розділяти складні завдання на окремі етапи і виконувати їх послідовно. Тому що новачки часто не вміють правильно розібрати складне завдання. Вони його просто «завалюють» - через це або починають комплексувати, втрачають віру в себе, або взагалі розчаровуються у фрілансі.

Заробіток в інтернеті фріланс: що ще знадобитися для роботи

Заробіток в інтернеті фріланс: що ще знадобитися для роботи

Крім аккаунта на біржі, комп'ютера / ноутбука і доступу до інтернету, фрілансеру слід потурбуватися про наявність певних речей.

Зокрема, слід користуватися засобами для спілкування з клієнтом:

 • Skype;
 • Електронна пошта;
 • Telegram;
 • інші месенджери.

Порада! Не прагніть реєструватися у всіх. Інакше ви просто загрузнемо в них, заплутаєтеся і заблукаєте. Вказуйте відразу прийнятні для вас способи спілкування. Напевно, хоча б один з них буде можливий для замовника.

Також знадобляться електронні гаманці - саме на них найчастіше замовники переводять гонорар. Рідко - прямий переклад з банківської карти на карту. Серед популярних електронних гаманців варто виділити:

 • QIWI;
 • Webmoney;
 • Яндекс гроші.

Навчіться планувати день і не лінуйтеся

Навчіться планувати день і не лінуйтеся

Щоб заробіток на фрілансі став вашим основним, необхідно навчитися планувати свій день і мотивувати себе. Тому що відносно часто люди розслабляються. Їм здається, що у них ще повно часу - адже вранці не потрібно поспішати, немає необхідності бути в офісі на певну годину.

Рекомендую вам:

 • виробити чіткий графік;
 • намагатися не відхилятися від нього;
 • обов'язкової робіть перерви;
 • і влаштовуйте собі хоча б один повністю вихідний день.

Заробіток на фрілансі: це реально!

Заробіток на фрілансі в 350 доларів в місяць це цілком реально, якщо дотримуватися всіх перерахованих мною рекомендацій.

Ви не знаєте, чим саме хочете зайнятися або у вас немає навичок? Запрошую на мій 4-денний повністю безкоштовний тренінг . На ньому я навчу вас робити сайти.

Після закінчення тренінгу у вас буде готовий сайт з першими опублікованими статтями. Такий сайт стане відмінним стартовим майданчиком для тих, хто бажає присвятити себе блогінгу - тобто, публікації власних статей і заробітку на рекламі.

Блог буде приносити постійний дохід. Крім того, у вас буде хороша база, якщо ви бажаєте розвиватися в сайтобудування. Реєструйтеся на тренінг прямо зараз!

Хочете зрозуміти основні принципи створення сайтів?
З чого почати?
Ви не знаєте, чим саме хочете зайнятися або у вас немає навичок?