Заткнися і навчай

26.10.2016 | 12:51

Google завжди був дуже секретним щодо своїх алгоритмічних оновлень, і якщо ви не стежите за трекерами SERP, популярними форумами, повідомленнями Google та іншими інформаційними джерелами, ви не зможете з'ясувати зміни. Google, найпоширеніша у світі пошукова система, щороку практично безліч разів підключається до таких оновлень, і існує вагома причина, чому організація настільки захищена та охороняється від змін, які впливають на рейтинг безлічі URL-посилань. Під час надання послуг SEO важливо підтримувати професіоналізм. Чи є це служба буксирування або послуги SEO, професіоналізм є важливим у всіх галузях. Якщо ви шукаєте професійний буксирувальний сервіс в Мічіані, то вам слід зв'язатися www.southbendtowing.com аналогічно, якщо ви шукаєте послуги SEO, то ви б шукали кращих SEO послуг у вашому регіоні.

Можливо, Google не хоче агресивних чорних капелюшок SEO, які повністю ігнорують вимоги пошукових систем, щоб затьмарити SERPs. Більшість таких оновлень є дріб'язковими, що робить їх несуттєвими, але деякі з них є достатньо значними, щоб вплинути на рейтинг вашого сайту. Деякі з останніх або останніх оновлень, які Google підтвердила, що вони ввели (а решта були обґрунтовані сегментом SEO), були описані нижче.

  • Penguin 4.0 -Google винайшов алгоритм оновлення Penguin вперше 24 квітня 2012 року, і з тих пір було оновлено шість оновлень. Останнє оновлення, яке було введено 23 вересня 2016 року, було призначене для перевірки спаму в практиці SEO. Більшість веб-майстрів і власників веб-сайтів усвідомлювали, що рейтинги URL-адрес, які суворо відповідають правилам, встановленим пошуковою системою (для ранжирування сайтів), перекриваються порталами, які дотримувалися методів SEO капелюху.

Перед оголошенням оновлення 23 вересня, Penguin покарав весь сайт, який не дотримувався його рекомендованих рекомендацій SEO. Реліз оновлення включає дві стратегічні зміни - інтеграцію Penguin з ядром платформи алгоритму рейтингу Google і девальвацію практики спаму, оцінюючи окремі веб-сторінки, замість того, щоб кидати сайт в цілому.

  • Місцеве оновлення SEO-пошуку - Possum - " Posum Update", який був випущений 2 вересня 2016 року, мав більш-менш ті ж цілі, що й у Penguin 4.0. Це опоссум оновлення, спрямоване на фільтрацію і зниження обсягу записів спаму в місцевих виданнях. Оновлення було належним чином названо, оскільки численні власники та адміністратори сайтів повідомляли про зникнення їхніх записів у "Мій бізнес", коли насправді вони грають в опоссум - вони просто піддаються фільтрації, щоб вони не з'являлися більше ніж один раз на локальних сторінках пошуку.
  • Оптимізація для мобільних пристроїв - Google побоювалася, що вони будуть відхилені від користувачів смартфонів і вкладок, оскільки вони вважали, що пошукові сервіси пошукових систем були більш дружніми для настільних ПК / ПК. Це твердження в значній мірі було вірним, оскільки сторінки рейтингу виглядали більш привабливо на екранах настільних моніторів і були більш зручними для користувачів. Джон Мюллер проголосив випуск алгоритму оновлення для мобільних пристроїв, який почав діяти з 12 травня

Висновок - Окрім вищезгаданих оновлень, з'явилися й інші основні оновлення алгоритмів, включаючи оновлення "core quality rank" і "Google Adwords update". Якщо ви щиро стежите за те, щоб стратегія SEO вашого сайту синхронізувалася з поточними оновленнями алгоритму Google, тоді ви повинні тримати себе в курсі про те ж. Окрім того, зберігаючи інформацію про історію алгоритмічних оновлень Google, ви зможете отримати уявлення про порядок пошуку "modus operandi" та "SEO search".