Завантажити CCleaner для Mac OS

  1. Використання ссклеанер rus для видалення непотрібних файлів
  2. Можливості Cleaner Mac OS

.................................................. .................................................. .............

.................................................. .................................................. .............

Найпопулярніша і актуальна на даний момент програма для очищення і оптимізації операційної системи - Ccleaner тепер доступна і для комп'ютерів під управлінням Mac OS Х. Вона, практично нічим не відрізняється від версії для ОС Windows. Основною відмінністю є лише те, що в Кляйнера для Mac OS відсутня інструмент, який здійснює очищення реєстру. Але це не біда, адже в цій операційній системі поняття реєстру просто немає. А в іншому це додаток все так же допомагає очистити ваш комп'ютер і навести порядок в операційній системі і встановленому софт. Щоб запустити програму, необхідно завантажити CCleaner для Mac OS.

Після того, як ви завантажили клинер безкоштовно російською мовою, її необхідно встановити. Для цього двічі мишкою клацаємо на скачав файлу і переносимо його в папку «Applications». Ось і всі дії по установці. Ніяких спеціальних налаштувань робити не потрібно.

Використання ссклеанер rus для видалення непотрібних файлів

1. Після запуску кліанера з'явиться вікно, в першому розділі якого ми бачимо список програм. Їх можна проаналізувати на наявність зайвої інформації і зробити її очищення.

Перша вкладка «Mac OS Х» містить ті процеси, які відносяться до системи. Друга - «Applications» містить список софта, який встановлений на ПК додатково.

Друга - «Applications» містить список софта, який встановлений на ПК додатково

2. Внизу вікна є кнопка «Analyze», натиснувши на яку можна запустити аналіз системи. Клинер проаналізує розмір даних і покаже, скільки пам'яті займають різні.

3. Наступним кроком необхідно запустити процес видалення файлів. Внизу вікна натискаємо на кнопку «Run Cleaner». Після натискання з'явиться питання, з яким необхідно погодитися і натиснути «Yes».

4. Якщо на момент очищення будь-яке програмне забезпечення буде запущено, то з'явиться ще одне вікно з пропозицією закрити його. Необхідно натиснути на кнопку «Reply», тоді процес очищення продовжиться.

Можливості Cleaner Mac OS

Список можливостей кліанера немаленький. І всі вони знаходяться в другому розділі «Tools».

Давайте розглянемо докладніше кожну функцію.

Підрозділ «Uninstall» - дозволяє проаналізувати програмне забезпечення, встановлене на вашому ПК. Після проведення аналізу на екрані ви побачите список у вигляді таблиці, в якій вказується назва софта, його виробник і дата установки на комп'ютер. Щоб видалити непотрібне ПО необхідно клацнути по ньому мишкою і натиснути на кнопку «Uninstall» у верхньому правому кутку.

Підрозділ «Startup» - дозволяє переглянути всі програмне забезпечення, яке завантажується на вашому комп'ютері під час запуску системи. Вимикайте непотрібні додатки можна натисканням кнопки «Disable».

Підрозділ «Repair Permissions» - дозволяє відновити всі налаштування, які були встановлені до оновлення операційної системи.

Підрозділ «Erase Free Space» - дозволяє очистити вільний простір на диску.

ФункціїМожливості

Очищення операційної системи Так Очищення реєстру Ні Якісна деінсталяція софта Так Очищення інтернет-браузерів Так Управління автоматичною завантаженням ПО при запуску системи Так Стирання дисків (знімних і локальних) Так Можливості відновлення системи Так

Розділ «Options» говорить сам за себе. Тут можна провести різноманітні налаштування програми і змінити мову.

Тут можна провести різноманітні налаштування програми і змінити мову

Свої запитання, відгуки та побажання залишайте на нашому сайті.