Завантажити додаток Ad-social 3.2.8 на андроїд безкоштовно

  1. характеристика
  2. Особливості

Це застосування призначене для «накрутки» лайків і передплатників. Тепер воно є і на мобільних пристроях, що працюють під управлінням ОС Андроїд.

Тепер воно є і на мобільних пристроях, що працюють під управлінням ОС Андроїд

характеристика

Соціальні мережі дуже міцно увійшли в життя сучасних людей. Для багатьох користувачів вони значать навіть більше, ніж живе спілкування. Саме тому деяким користувачам так важливо бути популярних в соціальних мережах, більше того, багато на цей заробляють. У зв'язку з цим сервіси для «накрутки» лайків і передплатників стають все більш затребуваними. За допомогою програми Ad-social ви зможете швидко розкрутити свій аккаунт. Тут доступні лайки, коментарі, передплатники, ресурси і багато-багато іншого.

Принцип роботи сервісу ґрунтується на взаємній виконанні завдань. Так, наприклад, якщо ви поставите комусь лайк, то хтось поставить лайк вам. Внутрішньою валютою додатки є спеціалізовані бали. Ви будете накопичувати їх, виконуючи завдання для інших користувачів. а потім створюючи свої.

Всім активним користувачам щодня нараховуються бонуси.

Крім усього іншого, бали можна виводити в обмін на реальні гроші. Розробники підкреслюють, що використання їх програми абсолютно безпечно: призначені для користувача дані ніде не зберігаються.

Особливості

  • Повна безпека.
  • Стабільна робота.
  • Можливість додавати власні завдання для «накрутки».
  • Виконання завдань інших користувачів.
  • Щоденні бонуси.
  • Висновок балів за реальні гроші.

З нашого сайту можна завантажити Ad-social на Андроїд безкоштовно без реєстрації та смс.