Збільшення трафіку SEO шляхом оптимізації неактивних сторінок!

 1. 1-річний аналіз активних сторінок: цілі
 2. Метод SEO неактивних сторінок в 4 кроки
 3. Змінні сторінки та органічні сеанси
 4. Неактивні сторінки та глибина
 5. Неактивні сторінки та розмір вмісту
 6. Неактивні сторінки та ризик якості
 7. Крок 2: Я аналізую всі дані, і я виконую свою стратегію
 8. Що робити з моїми неактивними сторінками?
 9. Крок 3: Я налаштував оптимізацію відповідно до обраної стратегії
 10. # Крок 4 Я чекаю кілька тижнів, і я повертаюся для тестування з RM Tech

Привіт, друзі Привіт, друзі! Так що це повернення, це йде, як ви хочете? З моєї сторони, завжди поспішають. Бути самозайнятим не завжди легко, незважаючи ні на що, я віддаю перевагу цій ситуації в порівнянні зі статусом працівника, скажу вам, можливо, ця пригода в іншій статті, скажіть мені, якщо ви зацікавлені

Ну, давайте повернемося до нашої теми сьогодні. Деякий час тому я представив інструмент, який я інтегрував у свій щоденний консультант SEO, і що я використовую для всіх моїх клієнтів. це RM Tech інструмент, про який я говорю. RM Tech дозволяє перевіряти веб-сайт і отримувати рекомендації, які дійсно актуальні , поглиблені і налаштовані відповідно до результатів, щоб допомогти вам оптимізувати ваш сайт, зробити його більш ефективним і покращити його SEO в пошукових системах . Якщо ви хочете дізнатися більше про цей чудовий інструмент, я пропоную вам прочитати мою статтю RM Tech, інструмент аудиту SEO: спробувати це прийняти тому що це не є предметом сьогоднішнього дня. Про те, про що я хочу говорити сьогодні, є специфічність інструменту, пов'язаний з його аналізом сканування з Google Analytics.

Пов'язуючи RMTech з Google Analytics, інструмент дає нам багато цікавої інформації про продуктивність сторінок сайту : глибина сторінок, кількість відвідувань на сторінці, розмір вмісту на сторінці, оцінка якості сторінок (алгоритм) власні до RM Tech) і найголовніше, відсоток активних сторінок (і тому неактивних від опозиції). І саме на цій останній точці я сьогодні зосереджуюся, тому що це метрика, необхідна для моїх очей! Уявіть, що з першого погляду ви можете побачити, які сторінки неактивні і не приносять вам жодного трафіку ! Величезний потенціал для вашого сайту, важіль, який ви повинні працювати зараз, щоб збільшити органічний трафік!

1-річний аналіз активних сторінок: цілі

Як я вже сказав, під час глобальної стратегії SEO необхідно враховувати декілька показників, особливо коли ми зосереджуємося на частині змісту Як я вже сказав, під час глобальної стратегії SEO необхідно враховувати декілька показників, особливо коли ми зосереджуємося на частині змісту. Але сьогодні я пропоную зупинитися на сторінках вашого сайту, які індексуються, які можна позиціонувати, але які також неактивні. Неактивно чуйте, що сторінки не приносять органічного відвідування (SEO) або дуже мало (ви можете встановити поріг). Конкретно, це означає, що у вас є сторінки, які не мають додаткової цінності для SEO і є марними. І "нічого" не є у правильному випадку, тому що, можливо, на цих сторінках є інші проблеми (глибина, розмір, ризик якості), які можуть вас звести. Виявлення цих сторінок, їх оптимізація (або видалення їх в самих крайніх випадках) і, таким чином, збільшення їхнього потенціалу SEO, дозволить вам збільшити трафік SEO і загальну продуктивність сайту.

За словами Олів'є Дуффеза, якого я з задоволенням читав у своєму блозі Webrankinfo , потрібно мати як мінімум 70% активних сторінок . Звичайно, чим більше ця болячка досягає 100%, тим краще будуть наші посилання (якщо очевидно, що інші критерії якості слідують). Олів'є радий проаналізувати 43 сайти, які впали наприкінці 2017 року / на початку 2018 року, і знайшли і прийшли до висновку, що 30% сторінок цих сайтів не викликали ні найменшого відвідування протягом року. Починаючи з цього спостереження, Олів'є сказав, що неактивні сторінки відіграють важливу роль для SEO. Якщо ви зацікавлені в темі, я запрошую вас прочитати цю дуже цікаву статтю про Webrankinfo Метод SEO: аналіз активних сторінок за 1 рік , з прикладом дуже явних випадків.

Більш того, в цій же статті Олів'є розповідає, як реалізувати цей метод без обов'язкового проходження інструмента. Я трохи важливіше, мені подобається заощаджувати час і бути ефективним, а інструмент допомагає мені багато чого. Більш того, в цій же статті Олів'є розповідає, як реалізувати цей метод без обов'язкового проходження інструмента Метод, наведений нижче, заснований на інструменті.

Метод SEO неактивних сторінок в 4 кроки

# Крок 1: Виконайте аналіз якості технологій RM

Першим кроком, очевидно, є запуск аналізу RM Tech у поєднанні з Google Analytics Першим кроком, очевидно, є запуск аналізу RM Tech у поєднанні з Google Analytics. А для того, щоб цифри були більш релевантними та значущими, виконайте 365-денний аналіз. Сировина буде більш «м'якою» для аналізу, а результати - ближче до реальності.

На скріншоті, це мій блог, який я проаналізував (я не міг дати вам захоплення одного з моїх клієнтів заради конфіденційності). Що ви бачите, це загальний рейтинг RM Tech 81,7%, який досі демонструє невеликий запас прогресу (це не оцінка, яка нас сьогодні цікавить), а поряд з нею 77,3% оцінка активних сторінок і оцінка, яка нас цікавить. На скріншоті, це мій блог, який я проаналізував (я не міг дати вам захоплення одного з моїх клієнтів заради конфіденційності) Швидкий висновок, у блозі miss-seo-girl у мене 22,7% неактивних сторінок (147 сторінок на досліджуваному зразку). Ну, нам доведеться копати це!

4 важливі речі аналізу якості в поєднанні з Google Analytics: кількість сеансів, глибина сторінок, розмір вмісту та ризик якості. Цей перехресний аналіз дасть нам дуже цікаву інформацію для експлуатації безпосередньо на сайті.

Змінні сторінки та органічні сеанси

22,7% сторінок, які не принесли мені жодного відвідування на рік, але цей поріг 0 відвідування не задовольняє мене в тому сенсі або, для мене, сторінка, яка приносить мені 1 візит, 2 відвідування, 5 відвідування, це також не дуже. Таким чином, ви повинні побачити, де ви покладете панель, яка буде показувати, що сторінка неактивна для вас. Інструмент у будь-якому випадку показує вам графік кількості сторінок, індексованих за кількістю органічних сеансів. Таким чином, можна накопичувати, наприклад, кількість сторінок, які мають менше 10 відвідувань (якщо 10 відвідувань - це порогове значення для активної сторінки).

Неактивні сторінки та глибина

Друге, що потрібно розглянути, - глибина сторінок та їх неактивність. У вас майже такий самий сценарій на всіх сайтах: чим глибше сторінки, тим більший ризик неактивності. Можливо, це підкреслить проблему дерева, можливо, потрібно буде знову працювати з деревом. На цьому графіку ми бачимо, що сторінки в глибині 3 і 4 в блозі багато, щоб бути неактивними.

Неактивні сторінки та розмір вмісту

Сторінки з надто малим текстовим вмістом зазвичай менш ефективні в SEO . На графіку нижче для кожної індексованої сторінки розрахований індекс важкості відсутності вмісту: 0 означає, що не було виявлено жодної проблеми, а 100 - максимальна. Якщо на неактивних сторінках важлива відсутність вмісту, може виникнути необхідність просто подумати про додавання вмісту. Кілька досліджень продемонстрували силу довгого вмісту (див дослідження Rm Tech )!

Неактивні сторінки та ризик якості

Для кожної індексованої сторінки, її QualityRisk був розрахований компанією RM Tech. Чим вище вона, тим більше ймовірність, що сторінка розчарує користувача і буде карати за SEO. Ви повинні покращити якість своїх сторінок, щоб мати якісний ризик 0, особливо на ваших стратегічних сторінках . Якщо на неактивних сторінках важливий ризик якості, то абсолютно необхідно переробити ці сторінки.

Крок 2: Я аналізую всі дані, і я виконую свою стратегію

Крок 2: Я аналізую всі дані, і я виконую свою стратегію

Таким чином, ви зробили аналіз RM Tech і зібрали багато інформації, включаючи 4, про які я згадував вище. Ця інформація тісно пов'язана з сьогоднішньою темою, тобто неактивними сторінками. Відразу після сканування можна завантажити файл CSV або Excel для локальної обробки.

Перший файл для завантаження - це файл, який включає всі аналізовані URL-адреси та їхню кількість сеансів. Це дозволить вам побачити, які сторінки вашого сайту неактивні. На скріншоті вище, ви бачите, сторінки, які не принесли мені жодного відвідування за попередні 365 днів. Але мені побачити, чи хочу я працювати тільки на цих сторінках до 0 відвідування або якщо я збільшу поріг до 10 відвідувань, наприклад (все в файлі).

Якщо інструмент виконав чудову роботу по скануванню та аналізу, мені доводиться бачити, що я хочу робити з цими сторінками. На перший погляд, я бачу, що це або дуже старі статті (я знаю мої предмети), або статті, які пов'язані з датою так "застарілими", як і на SEO тенденціях. 2015 року (менш релевантне для пошуків Google?). Але це лише спекуляції. Потрібно буде проаналізувати кожну статтю і побачити, що неправильно:

 • Це низька якість?
 • Чи є стаття поганою за змістом?
 • Стаття не може бути оптимізована
 • Чи є це занадто глибоко?
 • Це занадто повільно для завантаження?
 • Чи є вміст ще цікавим?
 • Чи легко знайти вміст?

У чому реальна проблема статті? Оптимізація, яка буде впроваджена, залежатиме від цього аналізу. Я не буду робити ту ж роботу на всіх сторінках з 0 відвідуваннями. Ні, я пристосую свою стратегію до проблеми . Але якщо, незважаючи на 0 візит, я вважаю, що зміст, як за формою, так і за змістом, є якісним, я залишаю добре. Нарешті, інструмент багато допомагає мені, але це я бачу і вирішую. Людське відображення має мати перевагу над машиною У чому реальна проблема статті

Тим не менш, я маю на увазі, що моя головна мета - задовольнити користувача під час роботи над SEO, тому його видимість у пошуковій системі Google.

Що робити з моїми неактивними сторінками?

Ризикуючи повторити себе, для кожної типології сторінок є рішення Ризикуючи повторити себе, для кожної типології сторінок є рішення. Ось деякі типології, але, звичайно, список далеко не вичерпний:

 • Сторінки з технічними проблемами. Іноді це не вміст, що бере участь, ні оптимізація на сторінці, ні внутрішня, ні зовнішня сітка, а й технічні дефекти сторінки. Поганий час завантаження, погана мобільна сумісність, дуже висока глибина та інші технічні гальма можуть завдати шкоди користувачеві та надіслати Google поганий сигнал.

Олів'є в своїй статті представив більше типологій Що робити неактивних сторінок в SEO ? "

Крок 3: Я налаштував оптимізацію відповідно до обраної стратегії

Ви проаналізували всі дані у своєму розпорядженні. Ви зробили свої висновки і створили стратегію за сторінками.

Знову ж таки, залежно від проблеми сторінки, ви вирішите, чи працюєте ви над її змістом, технічною продуктивністю, оптимізацією на сторінці, внутрішньою сіткою або мережевим зв'язком, якщо її видалити, об'єднайте з іншими подібними сторінками працювати краще або нічого не робити. Знову ж таки, залежно від проблеми сторінки, ви вирішите, чи працюєте ви над її змістом, технічною продуктивністю, оптимізацією на сторінці, внутрішньою сіткою або мережевим зв'язком, якщо її видалити, об'єднайте з іншими подібними сторінками працювати краще або нічого не робити

У будь-якому випадку, ви визначаєте пріоритети своїх дій, і ви встановлюєте передбачені оптимізації. Це найскладніший крок, але ми нічого не маємо, тому ми повинні знати, чого ми хочемо. Ви прибули до кінця своєї роботи на неактивних сторінках.

# Крок 4 Я чекаю кілька тижнів, і я повертаюся для тестування з RM Tech

Після всіх цих аналізів і всієї виконаної роботи нам доведеться бути терплячими Після всіх цих аналізів і всієї виконаної роботи нам доведеться бути терплячими. Ми повинні дати Google час прийти на ваш сайт і побачити велику роботу. Як довго? Не знаю, це все ще питання пастки. Я думаю, що це залежить (також) від кількості сторінок: ми говоримо про 1, 2, 10, 100? Ви уявляєте, що час, що враховується, і репозиціонування не збігаються. Особливо - зазвичай - Google також заснований на поведінкових даних користувача, тому ці "зміни", ці "оптимізації" також звертаються до користувача.

У будь-якому випадку, через кілька місяців, ви повернетеся до інструменту і зробіть новий аналіз. Як правило, якщо ви застосували все до листа, ви повинні побачити, що оцінка зростає. Отже, готові? Це залежить від вас!

GD Star Rating
загрузка ...

Так що це повернення, це йде, як ви хочете?
Менш релевантне для пошуків Google?
Чи є стаття поганою за змістом?
Це занадто повільно для завантаження?
Чи є вміст ще цікавим?
Чи легко знайти вміст?
У чому реальна проблема статті?
Що робити з моїми неактивними сторінками?
Як довго?
Я думаю, що це залежить (також) від кількості сторінок: ми говоримо про 1, 2, 10, 100?