Збільшити рейтинг сайту за допомогою пошукової оптимізації SEO

 1. Що таке пошукова оптимізація - SEO?
 2. Типи пошукової оптимізації - SEO
 3. Неорганічні SEO
 4. Рекламні кампанії пошукової системи
 5. SEO є найкращим для вашого бізнесу
 6. Пошукова оптимізація надана в Єгипті Code95
 7. Ось деякі рекомендації щодо SEO для вашого веб-сайту:

04 липня 2016 року

Не багато людей знають, як підвищити рейтинг сайту за допомогою різних стратегій SEO, і як оптимізація пошукової системи збільшує трафік і націлює більше потенційних клієнтів.

Що таке пошукова оптимізація - SEO?

Пошукова оптимізація або SEO є простою діяльністю забезпечення веб-сайту можна знайти в пошукових системах для слів і фраз, що стосуються того, що сайт надає. Метою пошукової оптимізації є збільшення трафіку на ваш сайт. Є два добре відомих методу SEO, які є органічними і неорганічними.

Типи пошукової оптимізації - SEO

Органічні SEO

Це безкоштовний і природний спосіб донести трафік на ваш сайт з пошукової системи; результати - списки веб-сторінок, які максимально відповідають пошуковому запиту користувача на основі релевантності. Це вимагає більше часу для реалізації, але може забезпечити довгострокові результати. Він працює за допомогою створення вмісту, створення посилань, оптимізації мета-тегів, розширення ключових слів тощо.

Знайте 8 допомоги Google трюкам - це SEO та розширений пошук.

Неорганічні SEO

Може забезпечити більш швидкі результати та покращити початковий рейтинг і розташування, але наслідки, як правило, менш ефективні в довгостроковій перспективі, порівняно з органічним SEO. Вона працює, концентруючись на пошуковому маркетингу, який передбачає платну рекламу, рекламу за плату за клік, а також платний маркетинг.

Рекламні кампанії пошукової системи

Щоб спростити його, можна сказати, що коли ви шукаєте в Google за допомогою будь-якого ключового слова, ви отримаєте стільки посилань на сторінки, які містять інформацію, що стосується вашого ключового слова. Ви також побачите у верхній частині результату пошуку деякі посилання, які позначені як спонсоровані або мають мітку AD, яка пояснює, що вони є платними посиланнями. Отже, якщо ви натискаєте на будь-яке посилання, яке оплачується, то ви будете з неорганічного трафіку. З іншого боку, якщо ви відвідуєте зв'язані з природою посилання, тоді ви будете з органічного трафіку.

Дізнайтеся більше про зворотні посилання та як вони впливають на рейтинг сайту.

SEO є найкращим для вашого бізнесу


Для малого бізнесу краще почати Органічні SEO тому що, крім того, що він є дешевим інвестиційним проектом, він побудує вашу присутність в Інтернеті послідовно і останнім часом (нарешті) має міцну основу для вашого власного бізнесу - крім того, ви робите правильний шлях. Не погано інвестувати в неорганічні; Ви просто повинні бути впевнені, що Ви вкладаєте свій час і гроші на правильні кампанії, і намагаєтеся уникати інвестування занадто багато на платні реклами, щоб отримати трафік. Замість цього ви повинні інвестувати свої зусилля на створення релевантних і корисних тем і змісту.

Пошукова оптимізація надана в Єгипті Code95

Код95 надає послуги SEO в Єгипті; наша мета - поліпшити рейтинг вашого сайту в результатах пошуку Google і допомогти вам досягти цільових аудиторій, збільшивши трафік, орієнтуючись на найважливіше ключове слово.

Ми оптимізуємо та покращуємо ваші веб-сторінки, щоб дотримуватися керівних принципів google та створювати внутрішні та зовнішні зворотні посилання, які допомагають вашому веб-сайту отримати більш високий рейтинг і гарантувати, що ваш сайт буде зручним для користувачів.

Ось деякі рекомендації щодо SEO для вашого веб-сайту:

 • Використання ключових факторів фрази, як позиція ключових слів, щільність і релевантність.
 • Фактори розмітки сторінок, такі як> title <теги,> meta <теги і> img <alt теги.
 • Використання тегів HTML H1 / H2 / H3.
 • Покращити вміст домашньої сторінки.

Rana Ghareeb

Rana Ghareeb - це авторський контент, який любить писати про маркетинг і бізнес. Книги та ручки є її найкращими компаньйонами, оскільки написання - це місце, де вона задовольняє свою пристрасть до передачі свого голосу ...

Що таке пошукова оптимізація - SEO?
Що таке пошукова оптимізація - SEO?