ZeDDy проти Інтернету, Інтернет маркетинг від першої особи. - Сторінка 9 - Інтернет маркетинг, просування, оптимізація, арбітраж трафіку

 1. Відмінності цієї партнерської програми від всіх інших.
 2. Статистика доходів музичного / відео сайту на вап кліці від dugwap.ru
 3. Як справи з фільтрами пошукових систем.
 4. Як потрапити в партнерку? (Варіанти)
 5. Чи варта гра свічок?

Як багато вже помітили по моїх постів, я активно почав вивчення (вірніше повернувся до) монетизації мобільного трафіку. Як то кажуть «краще пізно, ніж ніколи». Кілька років тому я вже був в топах смс партнерок, але це було давно і разом sms монетизацією здохли і мої тодішні легкі понад прибуток. Як багато вже помітили по моїх постів, я активно почав вивчення (вірніше повернувся до) монетизації мобільного трафіку

Як «колгоспник» трафік зливає

У минулому пості я описав монетизацію wap-трафіку за допомогою рекламних систем.

Сьогодні я розповім про експерименти з партнеркою від всім відомого Дугласа . У грудні минулого року він анонсував свою Wap-партнерку ( DugWap.ru ), Що спеціалізується на технології Wap-click (коли мобільна підписка підтверджується не кодом з sms, а простим натисканням на кнопку на екрані мобільного телефону).

Відмінності цієї партнерської програми від всіх інших.

 • У партнерку аби кого не беруть, тільки через співбесіду.
 • У партнерке немає реферальной програми (щоб не плодити порожні акаунти для тих, хто «простопосмотреть»).
 • Є вбудована Міні-тдс і можливість зливати весь трафік за єдиною посиланням, а там він вже розійдеться по Лендінзі для різних операторів.
 • Підписки можна збирати, або моментально продавати
  (Стандартні ціни викупу:
  mts: 26 руб
  megafon: 36 руб
  beeline: 27 руб
  tele2: 20 руб)
  Підозрюю, що для Vip вебмайстрів умови кращі. Я не віп, тому однозначно стверджувати не можу.
 • Безпечна схема зливу, яка не призводить до санкцій пошукових систем.

колгоспні новини

Я Колгоспник

Я був би не я якби не наробив всіх можливих помилок при зливі. За що чесно заробив звання «колгоспник» від власника партнерки, коли звернувся до Дугласу за консультацією, благо він був у мене в контактах ще з часів покупки комплексу по створенню трафікодающіх сайтів Happy Duglas 2.0. (Так, так я один з тих, хто купував диво комплекси по генерації сайтів, які до речі добре працювали, але зараз не про це).

Після нетривалої бесіди і затикання носом до статті: 7 тонкощів в wap-click-е, які підвищують профіт в рази (Моєю головною помилкою було нехтування 5 пунктом), Мінстату з несуттєво-зневажливо-дрібної перетворилася в більш чи менш адекватну, яку вже не зовсім соромно показати.

Статистика доходів музичного / відео сайту на вап кліці від dugwap.ru

Статистика доходів DugWap.ru

Природно ні URL ні ні конкретну тематику палити не буду, скажу лише, що це музичний і відео траф. Чесно кажучи сам був в шоці що з такого невеликого трафив з такого ГС можна що щось розумне заробити.

Як справи з фільтрами пошукових систем.

Фільтри пошукових систем

Партнери підійде як для монетизації біленьких проектів, так і генерованих сайтів і дорвеев, які за визначенням (як і всі генеровані сайти) в потенційний ризик бана і санкцій пошукових систем, тому зайвий раз наражати на небезпеку такі сайти не можна, і схема безпечного зливу вже як пів року їх не палить перед автоматичними фільтрами.

У мене є доступ до форуму бігдугласа і там обговорюються схеми зливу і ця партнерка взагалі.

І до сих пір якихось фатальних або масових банів не було. Однак ніхто не застрахований від стукоту, ручних санкцій ассесоров, довільних примх пошукової системи і космічних променів за допомогою яких нами керують інопланетяни.

Як потрапити в партнерку? (Варіанти)

 1. Бути особисто знайомим з власником
 2. Пройти міні співбесіду в скайпі «dugwap.ru» або «BigDuglas»

Нічого складного в співбесіді немає і резюме в письмовому вигляді в 3х примірниках надавати не доведеться, це всього лише фільтр від школоло і неадекватний. Будь-який адекватний адверт, веб-майстер отримає інвайт за пару хвилин.

Чи варта гра свічок?

Однозначно варто.

Кращого способу заробити з мобільного Адалт, музичного, відео і файлового трафіку зараз мабуть немає. Головне пам'ятати, що не варто зливати трафік з сайтів, тематика яких заборонена в РФ. Якщо сумніваєтеся, то краще уточнити в тікет або прямо в скайпі техпідтримки.

Якщо грати за правилами, то все будуть у виграші.

Всім профіт.

Як потрапити в партнерку?
Як потрапити в партнерку?
Чи варта гра свічок?