Знайдіть найкращі маркетингові компанії в галузі охорони здоров'я

 1. Визначте потенційні проблеми
 2. Запитайте про рекомендації
 3. Читати відгуки та отримати посилання
 4. Обговорити послуги та ціни
 5. Які послуги ви отримаєте?

Ви власник охорони здоров'я бізнес намагається знайти хорошу маркетингову компанію охорони здоров'я? Жахливі історії про недобросовісні послуги медичної маркетингової стратегії в Інтернеті можуть зашкодити вам найняти когось. Правда, є деякі провайдери, які користуються перевагами своїх клієнтів. Але все ще існують надійні та доступні маркетингові послуги для постачальників медичних послуг. Нижче наведено поради, які допоможуть вам знайти найкраще і уникнути найгірших постачальників послуг.

 1. Визначте потенційні проблеми

Пошук авторитетної маркетингової компанії охорони здоров'я з великими результатами пошуку займає більше роботи, ніж виконання простого пошуку Google. Ніколи не вважайте, що компанія є надійною лише тому, що вона знаходиться на першій сторінці пошукової системи. Кращою ідеєю є вивчення веб-сайту компанії з можливими ознаками попередження.

Чи робить компанія нереальними гарантіями? Наприклад, ви впевнені, що якщо ви наймаєте їх, ваш сайт отримає місце в Google? Ця обіцянка - червоний прапор. Ніяке топ-маркетингове агентство не може гарантувати перше місце в будь-якій пошуковій системі або гарантувати певну кількість потенційних клієнтів. Чи робить компанія нереальними гарантіями Вони навіть не можуть гарантувати, що ви з'явитеся на першій сторінці. Авторитетна служба може працювати, щоб покращити рейтинг сайту та трафік, але це не гарантує певного місця в будь-якій пошуковій системі.

Якщо компанія робить нереальні претензії, то, можливо, вони використовують підступні методи. Чорні капелюхи - це незаконні методи підвищення рейтингу сторінки та трафіку. Ці методи заборонені пошуковими системами, такими як Google. Рейтинг вашого веб-сайту та трафік можуть покращитися на деякий час. Але ваш прогрес зникне, коли пошукові системи покарають ваш сайт за порушення правил.

 1. Запитайте про рекомендації

Медичні працівники часто є великим джерелом інформації. Якщо у вас є мережа довірених місцевих підприємств або власників місцевих підприємств, запитайте їх про рекомендації. Ймовірно, всі вони мають бізнес-сайт і можуть допомогти у пошуку. Окрім рекомендацій, ви також можете виявити деякі компанії, яких слід уникати.

Що робити, якщо ніхто у вашій локальній мережі не може допомогти? Перейдіть до Інтернету. Деякі власники бізнесу використовують форуми та соціальні медіа для створення мереж. У цьому середовищі люди, як правило, готові ділитися рекомендаціями. Запитуйте про кращі SEO компанії малі підприємства можуть принести хороші результати .

Досліджуйте отримані вами рекомендації. Добре слово від довіреного власника бізнесу несе в собі велику вагу, але ви можете виявити, що деякі з рекомендацій менш відомі.

 1. Читати відгуки та отримати посилання

Більшість SEO компанії включають відгуки та приклади минулої роботи на своєму веб-сайті. Вони будуть висвітлювати свої історії успіху, але потрібно глибше копатися. Були випадки, коли компанії ловили з використанням підроблених свідчень і стверджували, що вкрадені роботи є їхніми власними.

Одним із способів захисту від цього є прохання назв і номерів бізнесу деяких своїх клієнтів. Перемістіться далі, якщо компанія не може надати законних посилань, які можна перевірити. Якщо у вас є контактні посилання, то запитайте, чи задоволені вони отриманими результатами. Ви також можете запитати про рівень професіоналізму, легкість спілкування та методи, які використовує маркетингова компанія.

Бюро кращого бізнесу (BBB) ​​- це некомерційна організація, яка допомагає споживачам надавати інформацію про різні підприємства Бюро кращого бізнесу (BBB) ​​- це некомерційна організація, яка допомагає споживачам надавати інформацію про різні підприємства. Їх база даних надає таку інформацію, як відгуки та скарги, які компанія отримала. Не всі компанії знаходяться в базі даних, і BBB утримується від підтримки або рекомендації будь-якої послуги, продукту або бізнесу. Рекомендується перевіряти їхню базу даних, оскільки вона може надавати корисну інформацію.

Веб-сайти, які дозволяють споживачам оцінювати і переглядати підприємства, іноді можуть бути хорошим ресурсом для пошуку кращих SEO компаній для малого бізнесу. Але будьте обережні, оскільки ці сайти можуть мати підроблені відгуки.

 1. Обговорити послуги та ціни

Ви все ще маєте працювати після знаходження авторитетного рекламного агентства або маркетингової компанії. На даному етапі обговоріть свої потреби та проблеми з компанією. Ви дізнаєтеся, чи вони відповідають вашому бізнесу.

Зазвичай краще працювати з компанією, яка має певний досвід у вашій галузі. Можливо, це не перешкода для вас, але ретельно продумайте, чи хочете ви ввести незвідані води. Якщо ви впевнені в здібностях компанії, то ризик, можливо, варто. Хороша компанія займе час, щоб зрозуміти ваші цілі для вашого сайту.

Гроші - не найважливіше, але більшість медичних послуг власники малого бізнесу мають невеликий маркетинговий бюджет . Доступні маркетингові послуги для власників малого бізнесу повинні бути доступними, а не дешевими.

Ваша практика в галузі охорони здоров'я не потребує такого рівня обслуговування, за який платить компанія Fortune 500. Але якщо сервіс настільки недорогий, що вам цікаво, як це може бути настільки дешево, то це потенційний попереджувальний знак. Ви можете перевірити середні ціни, запропоновані іншими компаніями SEO. Це дасть вам уявлення про те, що вважається низькою, середньою або високою ціною в індустрії SEO.

Протягом цього часу необхідно звернутися до інших проблем. Ось деякі питання, які потрібно задати, перш ніж найняти маркетингове агентство або маркетингову компанію. Цей перелік не є вичерпним, але надає загальне уявлення про те, які речі слід обговорювати.

 1. Які послуги ви отримаєте?

 2. Чи очікується щомісячна плата за певну кількість місяців?

 3. Що таке авансовий платіж, якщо такий є?

 4. Якщо ви підписуєте договір, чи автоматично він поновлює та стягує з вашої кредитної картки?

 5. Чи можете ви скасувати контракт у будь-який час без штрафу?

Знайдіть час, щоб знайти найкращу компанію для Вас

Пошук найкращих маркетингових компаній у сфері охорони здоров'я непростий. Це вимагає часу і зусиль, щоб зробити ретельну роботу. Але важка робота окупиться, коли ви побачите збільшення рейтингу вашого сайту і трафіку.

Ви власник охорони здоров'я бізнес намагається знайти хорошу маркетингову компанію охорони здоров'я?
Чи робить компанія нереальними гарантіями?
Наприклад, ви впевнені, що якщо ви наймаєте їх, ваш сайт отримає місце в Google?
Що робити, якщо ніхто у вашій локальній мережі не може допомогти?
Які послуги ви отримаєте?
Чи очікується щомісячна плата за певну кількість місяців?
Що таке авансовий платіж, якщо такий є?
Якщо ви підписуєте договір, чи автоматично він поновлює та стягує з вашої кредитної картки?
Чи можете ви скасувати контракт у будь-який час без штрафу?