Зніміть татуювання безпечно, безболісно, ​​не залишайте шрамів, не відпочивайте

БЕЗ БАКА, НІ "99% ЕФЕКТИВНОСТІ"

П'ять років тому люди бачили татуювання як "художню" тенденцію, яку кожен хотів виконати, щоб довести, що вони "стильні", але до того часу татуювання застаріло, викликаючи багато проблем. зручно в житті. Це змушує вас видалити татуювання

Для видалення давніх татуювань, багато людей часто вибирають природні методи видалення татуювань, таких як: розмазування татуювання шарів, татуювання шарів шкіри, татуювання інших чорнила натискання на старі татуювання Для видалення давніх татуювань, багато людей часто вибирають природні методи видалення татуювань, таких як: розмазування татуювання шарів, татуювання шарів шкіри, татуювання інших чорнила натискання на старі татуювання ... Ці форми видалення татуювання Це не тільки не є ефективним, але й залишає багато небезпечних ускладнень, що впливають на життя, татуйована шкіра може бути некротичною. У Ngoc Ha міжнародна косметологія, використовуючи найсучаснішу спіральну технологію з новітнім PTP Toning Plus Laser, допоможе вам стерти страждання "видалення татуювання".

 1. Як татуювання впливає на ваше життя?
 • Татуювання і соціальні забобони

У В'єтнамі татуювання не було узгоджене суспільством, тому навіть якщо ви татуюєте маленьку картину або велику картину, ви все ще нав'язуєтеся бабусями і дідусями, батьками.

 • Фен-шуй і ефекти татуювань

70% перед тим, як піти на татуювання, всі бачили фен-шуй, але є дуже важкі випадки, щоб пояснити, чому є люди, які татуювання процвітають, зручні і мають випадки татуювання завершені знову, Вітер пролітав вітром. Тому необхідно враховувати татуювання, які підходять до долі власника.

 • Татуювання впливають на здоров'я

Більшість фарб для татуювання токсичні і горіють так: пластик, оксид заліза і т.д. Деякі типи чорнила татуювання містять органічні хімікати, такі як азот, нафта, вуглець, на додаток до Існують дуже токсичні сполуки, такі як літій, миш'як, сірка. При проведенні татуювань ви будете алергічні до фарби татуювання, шкірних інфекцій, слабкості здоров'я, слабкої шкіри і тонкої ...

З такими недоліками, безпека татуювання видалення те, що кожен хоче робити.

З такими недоліками, безпека татуювання видалення те, що кожен хоче робити

Лазер PTP Toning Plus видаляє татуювання всіх областей

 1. Суб'єкти повинні виконувати видалення татуювань
 • Татуювання було видалено багато разів, але не всі чорнила
 • Видаліть татуювання для обстеження, експорт праці
 • Різнокольорові татуювання
 • Татуювання з великими та малими областями є можливими
 • Видаляють старі татуювання брів, розбиті повіки
 1. Чому ви повинні виконувати видалення татуювання PTP Toning Plus?

Техніка татуювання на шкірі - це використання пристрою з кінчиком голки, голка, яка поглинає чорнило, потім проникає глибоко в дерму шкіри, щоб змінити пігментацію шкіри на поверхню.

Процес татуювання змусив господаря відчути себе дуже болісним і пекучим, оскільки, якщо голка татуювання не проникає глибоко, татуювання не буде плавати на поверхню. Тому, коли потрібно видалити татуювання, не можна використовувати природні методи або звичайні методи відбілювання, але необхідно застосовувати найсучасніший метод, щоб ретельно видалити чорнильні пігменти, які забезпечують безпеку для користувачів. інакше це буде надзвичайно небезпечно.

Лазер PTP Toning Plus - це технологія, якій довіряють більше 30 країн світу, FDA підтвердила, що це найбільш ефективний, безпечний і неінвазивний метод видалення татуювань.

PTP Laser Toning Plus працює ефективно

 1. Результати після виконання видалення татуювання в міжнародній косметології Ngoc Ha
 • Очистіть 100% чорнило татуювання без рубців

з 4 розумними довжинами хвиль, активно виявляють і ламають структуру чорнила татуювання, розбивають чорнилову структуру на дрібні частинки і витісняють її через лімфатичну систему, не впливаючи на здоров'я або любов. Сторінка шкіри клієнта, Piconew 450 рекомендується більш ніж 250 000 лікарів і дерматологів у всьому світі.

 • Неінвазивний, без горіння, без здуття.

даючи стабільну вихідну потужність, зазвичай кожне татуювання стирається всього за кілька хвилин. Таким чином, клієнти не будуть відчувати печіння, бульбашки, як звичайні технології. Після видалення клієнти все ще їдять і п'ють звичайні заняття, не потребують часу для відпочинку.

 • Видаліть усі типи кольорів чорнила

На додаток до 2 532 нм і 1064 нм довжини хвиль стирання чорного, червоного, синього, чорного і коричневого кольорів як звичайна технологія, 2 595 нм і 660 нм довжини хвилі можуть стерти кольори, такі як синій, червоний, фіолетовий, жовтий, білий Але звичайні лазери не можна стерти. Супер імпульсний лазер PICONEW 450 оцінюється фахівцями як тенденція неінвазивного видалення татуювання в 2018 році.

 1. Принцип виконання видалення татуювань

Кожен джерело енергії буде відрегульовано від низького до високого, що випромінюється лазерним променем. Досягаючи найвищого енергетичного рівня, лазерний тонізуючий плюс випускає частинки фотонного світла і повністю поглинає всі кольори чорнила, не пошкоджуючи шкіру, не роблячи інвазивних розрізів. навіть найменший.

Технологія використовує як джерела коротких хвиль довжиною хвилі 532 нм, так і 1064 нм, щоб забезпечити безпосередній вплив на чорнильні пігменти, татуйовані з дрібного шару поверхні шкіри до найглибшого шару, змушуючи їх розбиватися на рядки. тисячі дрібних шматочків і виводиться під природний механізм виведення.

Паралельно з процесом видалення татуювань, лазерний тонізуючий плюс також використовує джерело довгих хвиль для стимулювання вироблення тканини колагену, щоб допомогти регенерувати нові клітини шкіри, повністю неруйнуючі, викликаючи пошкодження навколишніх здорових тканин. . Таким чином, лазерний тонізуючий плюс стирає шрам, та шкіра швидко відновлює початковий стан.

Ngoc Ha Aesthetic є однією з престижних адрес всієї країни в області технологій, спеціального обладнання та пристроїв, таких як видалення татуювання Laser Toning Plus. Більше 560 тисяч людей успішно завершили видалення татуювань, нехай Ngoc Ha принесе краще для вас.

Як татуювання впливає на ваше життя?