Зворотні посилання з Вікіпедії - Нелегко, але ефективно!

Зворотний зв'язок у найбільшій у світі енциклопедії має багато переваг, якщо ви хочете додатково оптимізувати ваш сайт для пошукових систем. Але це не так просто, тому що Вікіпедія і користувачі швидко видаляють нерелевантну інформацію та посилання, які дрейфують до теми або навіть як реклама.

Але це не так просто, тому що Вікіпедія і користувачі швидко видаляють нерелевантну інформацію та посилання, які дрейфують до теми або навіть як реклама

пільги

Посилання, що походять з Вікіпедії, вважаються надійними і допомагають підвищити рівень авторизації домену. Однак посилання також оснащені "nofollow", що означає, що Вікіпедія інструктує пошукові системи не включати пов'язані сайти в розрахунок популярності посилання.

Популярність посилань - це показник кількості та якості гіперпосилань, які вказують на веб-сторінку. Чим частіше пов'язана сторінка, тим вища популярність цієї сторінки. Популярність посилань використовується пошуковими системами для ранжування веб-сайтів у рейтингу пошукових систем і тому грає важливу роль у пошуковій оптимізації.

Крім того, зворотні посилання на Вікіпедію приносять більш високий трафік, що опосередковано впливає на доходи від реклами, а автори, які досліджують Wikpedia, використовують сайти, на які посилаються у Вікіпедії, щоб обґрунтувати свою статтю з підтверджуючими документами.

Як я можу потрапити туди?

Є кілька методів, за якими можна скористатися, щоб отримати посилання в Вікіпедії.

Перший метод є найбільш логічним, найпростішим, але в той же час найскладнішим методом для включення до Вікіпедії. Логічно і просто, тому що вам потрібно лише бути відомим, важливою особистістю або працювати у великій компанії. Важко, тому що, ось що ми говоримо про те, коли всі ми стали відомими, з останньою точкою, необхідною для того, щоб бути найпростішим.

Другий метод трохи "брудний". Ви дивитеся на пов'язані сайти, які знаходяться на Вікіпедії так, і якщо один з доменів більше не доступний, ви купуєте їх і маєте ту перевагу, що багато роботи в зворотних посиланнях було зроблено.

Третій метод полягає в тому, щоб подивитися на статті Вікіпедії, які мають відношення до вас, щоб дізнатися, чи є тези, які не були обґрунтовані. Тоді ви можете або посилання на вже написану статтю там, або ви досліджуєте себе про тему в Інтернеті, написати свій власний пост про це і пов'язати його там як квитанцію. Крім того, ви можете заповнити статтю та розширити її джерело. Але переконайтеся, що стаття надає достатню інформацію, а не тільки зміст Вікіпедії іншими словами.

Останній метод полягає в перекладі статей англійською мовою в окрему статтю, а потім доповнення статті німецької вікі та включення власного джерела. Це чудово працює з цієї причини, тому що є набагато більше англійської мови, ніж статті на німецькій мові.

Останні два способи, напевно, найлегше реалізувати. Часто "редактори", які розблокують вміст для Вікіпедії, також дають причину, чому посилання не було розблоковано. Дотримуйтесь порад, які ви отримаєте, і ви побачите поліпшення.

Також корисно і легко доповнити існуючі статті фотографією, яка має посилання на ваш сайт.

А найкращий і найбажаніший метод - це написати статтю без енциклопедії без реклами, яка має реальну актуальність і пропонує тему, тезу або міркування, що цікавить багатьох читачів.

Як я можу потрапити туди?