ЖЖ магія - 1000 читачів за 2 місяці. - За рублем

Стандартний початковий пост Hello World скасовується Стандартний початковий пост "Hello World" скасовується. Це не перший мій блог, тому (на щастя!) Є повне розуміння того, що, як і в якій послідовності я буду робити. Фактично, план робіт і графік досягнень розписаний на півроку вперед.

Втім, публікувати свої цілі і відстежувати їх досягнення не буду - вам, мої читачі, від цього користі все одно ніякої. Тому зосередимося на дійсно цікаві речі, які допомагають зарабатотать трохи більше віртуальних грошей. рекомендую подивитися анонс найближчих випусків і підписатися на RSS , Щоб випадково нічого не пропустити.

Бажання запустити окремий блог на власному домені виникло на тлі успішного блогінгу в живому Журналі . У мене там два блога, обидва розпочаті на початку року і мають понад 1000 передплатників. Блоги створювалися з метою поддуржкі і додаткової розкрутки окремих сайтів, з чим вони чудово справляються - щодня в кожному пості мені вдається вставити посилання на свої проекти. При 1000 передплатників це дає певний трафік і, що ще більш важливо, ЖЖістов часто посилаються і навіть передруковують цілком мої пости, так що росте і посилальна маса. По одному з сайтів зі мною навіть увійшли в контакт розробники Яндекса для тестування однієї зі своїх майбутніх розробок (але про це я поки навіть в анонсах повідомляти не буду, так як підписав папірець про нерозголошення).

Так що ЖЖ - це дуже добре, але зараз мені цікаві блоги, як спосіб ведення бізнесу, а формат ЖЖ цьому не дуже сприяє, так як можливості монетизації блогу безпосередньо там дуже обмежені. Фактично все зводиться до платних постів.

Формат власного блогу дає набагато більше можливостей, про що я і буду писати .

Короткий словник термінів

ЖЖ - популярний в Рунеті хостинг блогів Живий Журнал

Тисячник - блогер в Живому Журналі, у якого більше тисячі френдів

Френди - читачі блогу в Живому Журналі

Френдстрічку - аналог RSS стрічки останніх записів всіх френдів, дозволяє читати всіх френдів

Зафрендити - додати чужий журнал в свою френдстрічку

Однак, повернемося до ЖЖ. У движку Живого Журналу є одна маленька особливість, яка дозволяє будь-якому блогеру дуже швидко стати тисячником. Ще раз - в ЖЖ є технічна можливість будь-якому блогеру стати тисячником, незалежно від того, про що саме ви пишете. Саме так - неважливо, про що ваш блог, в ЖЖ ви гарантовано отримуйте 1000 передплатників максимум за 3 місяці з усіма наслідками, що випливають обставинами. Це будуть живі люди, які будуть читати вас, коментувати, ходити за вашими посиланнями і все таке.

Ні, звичайно ніхто не відміняв класичних рецептів розкрутки блогу в ЖЖ , І ви тільки виграєте, якщо будете їм слідувати. Але моя методика дає вам 100% гарантію стати тисячником.

Уже хочете? Зараз я вам розповім що робити. Отже, по-порядку.

Крок 1. Свіжий блог Заводимо новий блог в ЖЖ - тут ви впораєтеся самі, все елементарно. Пишемо кілька постів на тему свого блогу. Все-таки я не чарівник, і абсолютно порожній блог ніхто френд не буде, ага. Та й навіщо вам читачі в блозі, якщо ви туди не пишіть? Так що пишемо 5-10 постів і потім переходимо до кроку 2.

Крок 2. Список жертв Шукаємо інших користувачів ЖЖ, яким потенційно буде цікава тема вашого блогу. Можна шукати передплатників тематичних співтовариств , Або дивитися, хто зафрендити пишуть на схожу тему ЖЖістов. Все, що нам потрібно в результаті - це список користувачів ЖЖ, які хоч якось цікавить ваша тема. Заносимо список в файл victims.txt - один користувач на рядок.

У списках френдів спільнот або ЖЖістов імена зафрендити акаунтів виводяться в алфавітному порядку. Це не дуже добре, тому перемішуємо випадковим образм файл victims.txt. Під Unix я для цих цілей використовую простенький скрипт shuffle . Він поширюється у вихідних текстах, так що під Windows можете скомпілювати самі або знайти щось інше.

Список готовий, пора переходити до

Крок 3. Секретна кoнсoль управління. Насправді вона ніяка не секретна, просто мало хто нею користується, а даремно. В ЖЖ є консоль управління , За допомогою якої можна виробляти масове управління френдами. З файлу victims.txt беремо перші 200 записів і в будь-якому текстовому редакторі перед ім'ям ЖЖ аккаунта додаємо команду "friend add". Отриманий список 200 команд вводимо в консоль управління - вийде приблизно ось так:

Крок 4. Психологія. Фокус в тому, що як тільки ви кого-то зафрендити, людина отримує автоматичне повідомлення з посиланням на ваш журнал. Далі починається найцікавіше. Багато користувачів ЖЖ дотримуються так званої політики взаємного френдованія - тобто френд у відповідь всіх, хто зафрендити їх. Інші просто зайдуть подивитися на ваш журнал і якщо те, що ви там пишете, їм сподобається - теж зафрендити вас. Якщо правильно підібрати список потенційних читачів, ефективність буде не менше 10%. Тобто кожен день вас будуть френд 20 осіб і тисячником ви станете максимум через 50 днів.

Крок 5. Етика. Це все абсолютно в рамках умов надання послуг ЖЖ. Ви не розсилаєте спам, що не гадіте в каментах і використовуєте інструменти, які ЖЖ сам вам надає. Так що просто отримуйте насолоду, спостерігаючи, як ваш блог повзе вгору в рейтингу Яндекса чи яку іншу вашої улюбленої пузомерку. Рейтинг вашого блогу справжнісінький - ви це відчуєте за кількістю коментарів до кожного вашого посту.

Пара зауважень технічного плану. Максимально в добу ви можете додати собі 200 френдів, це внутрішнє обмеження ЖЖ.

Крім того, для безкоштовних ЖЖ акаунтів встановлено обмеження в 1000 френдів, тому через 5 діб треба буде почистити список своїх френдів, знову скориставшись консоллю управління та командою "friend remove" для тих користувачів, які не зафрендити вас у відповідь.

Список таких користувачів я готую наступним чином (використовуються стандартні команди Unix):

$ Cat friends.txt victims.txt | sort | uniq -d> not_friends.txt
$ Cat not_friends.txt victims.txt | sort | uniq -u> remove.txt

Файл friends.txt - це список людей, зафрендити ваш ЖЖ блог, а в файлі remove.txt буде список акаунтів, які треба видалити з френдів.

Я кожен день чищу по 200 записів. 5 діб цілком достатній термін, щоб вас зафрендити, а якщо цього не сталося, то ця людина вас вже і не зафрендити.

Успіхів!

Сподобався матеріал? Не забудьте підписатися на RSS - далі буде ще цікавіше.

До речі, я планую випустити серверний софт, який повністю автоматизує описану методику отримання френдів в ЖЖ. Якщо цікаво, не забуваємо відзначатися в коментарях приблизно скільки ви готові заплатити за таку програму, яка цілодобово працюватиме за вас, додаючи по 20 передплатників на блог на добу.

У статті використана карикатура Володимира Кремлёва, РИА Новости.

Уже хочете?
Та й навіщо вам читачі в блозі, якщо ви туди не пишіть?
Сподобався матеріал?